241752824-4382169378540565-2237328007297242323-n.jpg
Firma Garden Spot tworzy przestrzenie o niepowtarzalnym charakterze. Źródło zdjęcia: www.gardenspot.pl

Zielone strefy relaksu na Sacroexpo

14 września 2021
Zakres branżowy Wystawy Sacroexpo jest bardzo szeroki i obejmuje m.in. architekturę krajobrazu. Wśród Wystawców pojawi się firma Garden Spot - producent zielonych wnętrz o niepowtarzalnym charakterze!

Garden Spot tworzą pasjonaci zielonych rozwiązań, których główną ideą jest tworzenie miejsc przyjemnych, naturalnych i wyróżniających się. W ofercie firmy znajdują się unikalne systemy do budowy ogrodów wertykalnych, obrazy z żywych kwiatów i roślin, mobilne fontanny wodne czy ogródki wertykalne tworzone na balkonie lub w mieszkaniu. Specjaliści w tworzeniu unkcjonalnych instalacji pozwolą odmienić aranżację biura, domu, balkonu czy ogrodu.

Z ofertą firmy można zapoznać się również w pasażu handlowym sacroexpo.online: https://sacroexpo.online/garden-spot-int.-sp.-z-o.o./

Wstęp na Wystawę SACROEXPO jest bezpłatny.  Zachęcamy do rejestracji na targi: https://www.targikielce.pl/sacroexpo/rejestracja-zwiedzajacych

(MCh)

 

Polecane aktualności
28 września 2021
Udział w konferencji zorganizowanej przez Centrum Duszpasterskie Wesoła 54 wzięła ukraińska pisarka ikon Khrystyna Kvyk i prof. dr hab. Krystyna Stawecka – kierownik Muzeum Ikon w Supraślu
28 września 2021
Tradycją Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO są wyróżnienia wręczane przez Prawosławnego Arcybiskupa Przemyskiego i Gorlickiego Najprzewielebniejszy Paisjusza.
28 września 2021
W ramach XXII Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Targach Kielce odbyło się spotkanie Ekonomów i Sekretarzy Prowincjonalnych Zakonów w Polsce.
28 września 2021
Trwa spotkanie zorganizowane przez Forum Współpracy Międzyzakonnej oraz Komisję ds. Ekonomicznych KWPZM, we współpracy z firmą INNPACT. Debata o tym "Jak przygotować się w zgromadzeniach i podmiotach kościelnych na duże wzrosty kosztów energii i gazu w kolejnych latach?" skierowana jest do gości targów SACROEXPO
27 września 2021
Podczas tegorocznej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Targach Kielce, oprócz firm z branży sakralnej znalazło się także miejsce na kontemplację sztuki. Wystawa ikon we współczesnej odsłonie zorganizowana została przez Szkołę Pisania Ikon Centrum Duszpasterskiego WESOŁA54.
27 września 2021
Medal Papieskiej Rady ds. Kultury przyznany został już po raz 17.
27 września 2021
W uroczystości udział wzięli m.in. JE dr hab. Grzegorz Ryś – Arcybiskup Metropolita Łódzki i JE dr Jan Piotrowski - Biskup Diecezji Kieleckiej.
23 września 2021
Jeden z czołowych dostawców sprzętu audiowizualnego w Polsce z ponad 20 letnim doświadczeniem jest jednym z tegorocznych Wystawców targów Sacroexpo.