Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
241752824-4382169378540565-2237328007297242323-n.jpg
Firma Garden Spot tworzy przestrzenie o niepowtarzalnym charakterze. Źródło zdjęcia: www.gardenspot.pl

Zielone strefy relaksu na Sacroexpo

14 września 2021
Zakres branżowy Wystawy Sacroexpo jest bardzo szeroki i obejmuje m.in. architekturę krajobrazu. Wśród Wystawców pojawi się firma Garden Spot - producent zielonych wnętrz o niepowtarzalnym charakterze!

Garden Spot tworzą pasjonaci zielonych rozwiązań, których główną ideą jest tworzenie miejsc przyjemnych, naturalnych i wyróżniających się. W ofercie firmy znajdują się unikalne systemy do budowy ogrodów wertykalnych, obrazy z żywych kwiatów i roślin, mobilne fontanny wodne czy ogródki wertykalne tworzone na balkonie lub w mieszkaniu. Specjaliści w tworzeniu unkcjonalnych instalacji pozwolą odmienić aranżację biura, domu, balkonu czy ogrodu.

Z ofertą firmy można zapoznać się również w pasażu handlowym sacroexpo.online: https://sacroexpo.online/garden-spot-int.-sp.-z-o.o./

Wstęp na Wystawę SACROEXPO jest bezpłatny.  Zachęcamy do rejestracji na targi: https://www.targikielce.pl/sacroexpo/rejestracja-zwiedzajacych

(MCh)

 

Polecane aktualności
23 września 2021
Jeden z czołowych dostawców sprzętu audiowizualnego w Polsce z ponad 20 letnim doświadczeniem jest jednym z tegorocznych Wystawców targów Sacroexpo.
23 września 2021
Różańce, modlitewniki, dewocjonalia, ogromy wybór obrazków i ikon w okazyjnych cenach. To wszystko czekać będzie na gości XXII edycji Wystawy SACROEXPO, na stoisku firmy KUBARA Dewocjonalia.
23 września 2021
Podczas tegorocznej Wystawy Sacroexpo nie zabraknie prezentacji najnowszych technologii i rozwiązań stosowanych w budownictwie, architekturze oraz podczas rewitalizacji obiektów sakralnych.
22 września 2021
Windhager – jedna z wiodących marek w Europie, w zakresie odnawialnych źródeł ciepła jest Wystawcą tegorocznej edycji targów branży sakralnej Sacroexpo
22 września 2021
Główny dystrybutor produktów OIKOS w Polsce jednym z tegorocznych Wystawców Sacroexpo!
22 września 2021
Firma LDM Electronic – polski producent profesjonalnego nagłośnienia obchodzący w tym roku jubileusz 40-lecia istnienia - jednym z Wystawców targów branży sakralnej.
21 września 2021
Podczas spotkania branży sakralnej nie zabraknie wydawnictw oferujących wartościowe publikacje oraz czasopisma religijne. Jednym z Wystawców tegorocznej Wystawy Sacroexpo będzie Wydawnictwo św. Stanisława BM.
21 września 2021
Sprzątanie powierzchni m.in. w domach rekolekcyjnych, kościołach czy na plebaniach wymaga stosowania odpowiednich środków czystości. Z pomocą przychodzi firma DCC Group, która swoje produkty i usługi zaprezentuje podczas zbliżającej się Wystawy Sacroexpo w Targach Kielce.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy