Wh2q8663-20190606-TargiKielce-IFRE.jpg

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie dla wystawców Targów Ifre-Expo!

22 maja 2023
Nagroda zostanie przyznana na tegorocznych Międzynarodowe Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych za najlepsze produkty służące bezpieczeństwu.

Nagroda zostanie przyznana przez Komisję Konkursową. W skład Komisji wejdą osoby wskazane przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej. Funkcję Przewodniczącego Komisji Konkursowej pełnił będzie nadbryg. Krzysztof Hejduk – Zastępca Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej. Komisja Konkursowa przyzna maksymalnie trzy nagrody. Wszystkie przyznane nagrody będą równorzędne. Laureaci konkursu będą mogli wykorzystać fakt zdobycia nagrody w działalności promocyjnej. 

Zgłoszenia dokonuje się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na Portalu Klienta (https://portalklienta.targikielce.pl/) w zakładce konkursy.

Więcej szczegółów dotyczących konkursu dostępnych jest w regulaminie.

PRZECZYTAJ REGULAMIN

Polecane aktualności
17 czerwca 2023
Przez cały dzień strażacy zawodowi Państwowej Straży Pożarnej rywalizowali w zawodach na Najtwardszego Strażaka. Około 70 zawodników musiało zmierzyć się z wymagającym torem i pokonać kilka przygotowanych przeszkód.
16 czerwca 2023
Po raz pierwszy podczas Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO wręczono nagrody wystawcom targów za prezentowane produkty i najbardziej atrakcyjny styl wystąpienia targowego. Targi potrwają do soboty, 17 czerwca.
16 czerwca 2023
Wszystkie jednostki straży pożarnej mają być wyposażone w ambulans, a załoga przygotowana do udzielania pomocy – o ważnym zmianach strażacy dyskutowali w czasie konferencji Komendy Głównej PSP w Centrum Kongresowym Targów Kielce.  
15 czerwca 2023
Widowiskowa akcja przygotowana przez Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej rozpoczęła dynamiczne pokazy, jakie przez trzy dni odbywać się będą podczas targów IFRE-EXPO. W ich trakcie można zobaczyć codzienną pracę strażaków oraz pomocnych w służbie czworonogów w różnych sytuacjach zagrożenia życia.
15 czerwca 2023
IV Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO wystartowały! W oficjalnym otwarciu imprezy udział wzięła kadra dowódcza Państwowej Straży Pożarnej, przedstawiciele komend wojewódzkich i miejskich, ale też ochotniczych straży pożarnych z całej Polski oraz licznie przybyli goście.
09 czerwca 2023
Fundacja weźmie udział w Międzynarodowych Targach Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO podczas dwóch pierwszych dni wystawy - w czwartek i piątek (15-16  czerwca). A co przygotowali dla zwiedzających w tym roku?
05 czerwca 2023
Firma Ładziński Produkcja Specjalistycznych Pojazdów Przemysław Ładziński specjalizuje się w produkcji lekkich i średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych. Co jeleniogórska grupa pokaże podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO? Odpowiedź już 15 czerwca!
05 czerwca 2023
Firma istnieje na polskim rynku od 2008 roku. Poprzez lata swojej działalności zyskała wiedzę i doświadczenie, tworząc specjalistyczny sklep zajmujący się kompleksową sprzedażą sprzętu strażackiego, przeciwpożarowego, BHP oraz sprzętu ratownictwa medycznego. Odwiedźcie stoiska ARPAPOL podczas Targów Ifre-Expo.