Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
DCC-logo-01.jpg
Spółka DCC Group świadczy usługi w zakresie utrzymania czystości, pielęgnacji terenów zewnętrznych i konserwacji oraz renowacji różnego typu posadzek.

Zadbaj o czystość ze spółką DCC Group!

21 września 2021
Sprzątanie powierzchni m.in. w domach rekolekcyjnych, kościołach czy na plebaniach wymaga stosowania odpowiednich środków czystości. Z pomocą przychodzi firma DCC Group, która swoje produkty i usługi zaprezentuje podczas zbliżającej się Wystawy Sacroexpo w Targach Kielce.

Spółka DCC Group świadczy kompleksowe usługi utrzymania czystości, pielęgnacji terenów zewnętrznych oraz konserwacji i renowacji posadzek kamiennych, drewnianych, granitowych, marmurowych. Firma zajmuje się dystrybucją maszyn, środków czyszczących oraz artykułów czystościowo/higienicznych.

Zakres usług świadczonych przez spółkę DCC Group:

  • dezynfekcja, ozonowanie pomieszczeń
  • utrzymanie czystości – oferujemy outsourcing usług porządkowo czystościowych tak wewnątrz jak i terenów zewnętrznych,
  • renowacja i impregnacja posadzek kamiennych, drewnianych, granitowych, marmurowych,
  • gruntowne czyszczenie obiektów sakralnych, czyszczenie ścian i elewacji,
  • pranie wykładzin i dywanów,
  • mycie okien i witraży,
  • prace wysokościowe

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą spółki DCC Group podczas tegorocznej Wystawy Sacroexpo już od 27 do 29 września 2021 roku!

 

Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji: https://www.targikielce.pl/sacroexpo/rejestracja-zwiedzajacych

(MCh)

 

Polecane aktualności
28 września 2021
Udział w konferencji zorganizowanej przez Centrum Duszpasterskie Wesoła 54 wzięła ukraińska pisarka ikon Khrystyna Kvyk i prof. dr hab. Krystyna Stawecka – kierownik Muzeum Ikon w Supraślu
28 września 2021
Tradycją Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO są wyróżnienia wręczane przez Prawosławnego Arcybiskupa Przemyskiego i Gorlickiego Najprzewielebniejszy Paisjusza.
28 września 2021
W ramach XXII Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Targach Kielce odbyło się spotkanie Ekonomów i Sekretarzy Prowincjonalnych Zakonów w Polsce.
28 września 2021
Trwa spotkanie zorganizowane przez Forum Współpracy Międzyzakonnej oraz Komisję ds. Ekonomicznych KWPZM, we współpracy z firmą INNPACT. Debata o tym "Jak przygotować się w zgromadzeniach i podmiotach kościelnych na duże wzrosty kosztów energii i gazu w kolejnych latach?" skierowana jest do gości targów SACROEXPO
27 września 2021
Podczas tegorocznej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Targach Kielce, oprócz firm z branży sakralnej znalazło się także miejsce na kontemplację sztuki. Wystawa ikon we współczesnej odsłonie zorganizowana została przez Szkołę Pisania Ikon Centrum Duszpasterskiego WESOŁA54.
27 września 2021
Medal Papieskiej Rady ds. Kultury przyznany został już po raz 17.
27 września 2021
W uroczystości udział wzięli m.in. JE dr hab. Grzegorz Ryś – Arcybiskup Metropolita Łódzki i JE dr Jan Piotrowski - Biskup Diecezji Kieleckiej.
23 września 2021
Jeden z czołowych dostawców sprzętu audiowizualnego w Polsce z ponad 20 letnim doświadczeniem jest jednym z tegorocznych Wystawców targów Sacroexpo.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy