K202.jpg
"Więcej niż Przyjaciel" jedna z publikacji powstała z okazji beatyfikacji Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Wyjątkowe propozycje książkowe Wydawnictwa Ojców Franciszkanów Niepokalanów z okazji beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego

14 września 2021
Wydawnictwo i Drukarnia Ojców Franciszkanów Niepokalanów to jeden z Wystawców tegorocznej edycji Wystawy Sacroexpo. Wśród propozycji czytelniczych Wydawnictwa można znaleźć wyjątkowe książki wyrażające uznanie wobec Błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego i przedstawiające ślady Jego obecności w Niepokalanowie.

Już od 1927 roku Wydawnictwo i Drukarnia Ojców Franciszkanów Niepokalanów dostarcza czytelnikom czasopisma i książki religijne stanowiące obowiązkową lekturę każdego chrześcijanina. W ofercie księgarni internetowej Wydawnictwa znajduje się bogaty asortyment dedykowany zarówno klientom indywidualnym, jak i parafiom, szkołom, hurtowniom czy też innym księgarniom religijnym. Wśród propozycji czytelniczych można znaleźć zarówno teologiczne, jak i beletrystykę.  Na stronie Wydawnictwa można znaleźć również bogaty wybór dewocjonaliów, takich jak łańcuszki, medaliki czy różańce oraz świetne propozycje prezentowe z okazji przyjęcia takich sakramentów jak chrzest, komunia święta, bierzmowanie, jubileusze małżeństwa, kapłaństwa czy śluby zakonne.

Z okazji beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego, która odbyła się 12 września 2021 roku, Franciszkanie z Niepokalanowa wyrazili szczególne uznanie wobec  Prymasa Tysiąclecia i stworzyli zapis jego śladów w Niepokalanowie w książce „Więcej niż Przyjaciel”.  Drugą z książek powstałych z okazji beatyfikacji kardynała jest publikacja „Siedem ostatnich słów z Niepokalanowa”, która stanowi próbę przetransponowania słów Prymasa na czasy współczesne. Obydwie propozycje czytelnicze można znaleźć m.in. na stronie Wydawnictwa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Wydawnictwa Ojców Franciszkanów podczas 22. edycji Wystawy Sacroexpo już od 27 do 29 września 2021 roku w Targach Kielce! 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja: https://www.targikielce.pl/sacroexpo/rejestracja-zwiedzajacych

(MCh)

Polecane aktualności
28 września 2021
Udział w konferencji zorganizowanej przez Centrum Duszpasterskie Wesoła 54 wzięła ukraińska pisarka ikon Khrystyna Kvyk i prof. dr hab. Krystyna Stawecka – kierownik Muzeum Ikon w Supraślu
28 września 2021
Tradycją Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO są wyróżnienia wręczane przez Prawosławnego Arcybiskupa Przemyskiego i Gorlickiego Najprzewielebniejszy Paisjusza.
28 września 2021
W ramach XXII Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Targach Kielce odbyło się spotkanie Ekonomów i Sekretarzy Prowincjonalnych Zakonów w Polsce.
28 września 2021
Trwa spotkanie zorganizowane przez Forum Współpracy Międzyzakonnej oraz Komisję ds. Ekonomicznych KWPZM, we współpracy z firmą INNPACT. Debata o tym "Jak przygotować się w zgromadzeniach i podmiotach kościelnych na duże wzrosty kosztów energii i gazu w kolejnych latach?" skierowana jest do gości targów SACROEXPO
27 września 2021
Podczas tegorocznej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Targach Kielce, oprócz firm z branży sakralnej znalazło się także miejsce na kontemplację sztuki. Wystawa ikon we współczesnej odsłonie zorganizowana została przez Szkołę Pisania Ikon Centrum Duszpasterskiego WESOŁA54.
27 września 2021
Medal Papieskiej Rady ds. Kultury przyznany został już po raz 17.
27 września 2021
W uroczystości udział wzięli m.in. JE dr hab. Grzegorz Ryś – Arcybiskup Metropolita Łódzki i JE dr Jan Piotrowski - Biskup Diecezji Kieleckiej.
23 września 2021
Jeden z czołowych dostawców sprzętu audiowizualnego w Polsce z ponad 20 letnim doświadczeniem jest jednym z tegorocznych Wystawców targów Sacroexpo.