Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
K202.jpg
"Więcej niż Przyjaciel" jedna z publikacji powstała z okazji beatyfikacji Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Wyjątkowe propozycje książkowe Wydawnictwa Ojców Franciszkanów Niepokalanów z okazji beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego

14 września 2021
Wydawnictwo i Drukarnia Ojców Franciszkanów Niepokalanów to jeden z Wystawców tegorocznej edycji Wystawy Sacroexpo. Wśród propozycji czytelniczych Wydawnictwa można znaleźć wyjątkowe książki wyrażające uznanie wobec Błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego i przedstawiające ślady Jego obecności w Niepokalanowie.

Już od 1927 roku Wydawnictwo i Drukarnia Ojców Franciszkanów Niepokalanów dostarcza czytelnikom czasopisma i książki religijne stanowiące obowiązkową lekturę każdego chrześcijanina. W ofercie księgarni internetowej Wydawnictwa znajduje się bogaty asortyment dedykowany zarówno klientom indywidualnym, jak i parafiom, szkołom, hurtowniom czy też innym księgarniom religijnym. Wśród propozycji czytelniczych można znaleźć zarówno teologiczne, jak i beletrystykę.  Na stronie Wydawnictwa można znaleźć również bogaty wybór dewocjonaliów, takich jak łańcuszki, medaliki czy różańce oraz świetne propozycje prezentowe z okazji przyjęcia takich sakramentów jak chrzest, komunia święta, bierzmowanie, jubileusze małżeństwa, kapłaństwa czy śluby zakonne.

Z okazji beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego, która odbyła się 12 września 2021 roku, Franciszkanie z Niepokalanowa wyrazili szczególne uznanie wobec  Prymasa Tysiąclecia i stworzyli zapis jego śladów w Niepokalanowie w książce „Więcej niż Przyjaciel”.  Drugą z książek powstałych z okazji beatyfikacji kardynała jest publikacja „Siedem ostatnich słów z Niepokalanowa”, która stanowi próbę przetransponowania słów Prymasa na czasy współczesne. Obydwie propozycje czytelnicze można znaleźć m.in. na stronie Wydawnictwa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Wydawnictwa Ojców Franciszkanów podczas 22. edycji Wystawy Sacroexpo już od 27 do 29 września 2021 roku w Targach Kielce! 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja: https://www.targikielce.pl/sacroexpo/rejestracja-zwiedzajacych

(MCh)

Polecane aktualności
23 września 2021
Jeden z czołowych dostawców sprzętu audiowizualnego w Polsce z ponad 20 letnim doświadczeniem jest jednym z tegorocznych Wystawców targów Sacroexpo.
23 września 2021
Różańce, modlitewniki, dewocjonalia, ogromy wybór obrazków i ikon w okazyjnych cenach. To wszystko czekać będzie na gości XXII edycji Wystawy SACROEXPO, na stoisku firmy KUBARA Dewocjonalia.
23 września 2021
Podczas tegorocznej Wystawy Sacroexpo nie zabraknie prezentacji najnowszych technologii i rozwiązań stosowanych w budownictwie, architekturze oraz podczas rewitalizacji obiektów sakralnych.
22 września 2021
Windhager – jedna z wiodących marek w Europie, w zakresie odnawialnych źródeł ciepła jest Wystawcą tegorocznej edycji targów branży sakralnej Sacroexpo
22 września 2021
Główny dystrybutor produktów OIKOS w Polsce jednym z tegorocznych Wystawców Sacroexpo!
22 września 2021
Firma LDM Electronic – polski producent profesjonalnego nagłośnienia obchodzący w tym roku jubileusz 40-lecia istnienia - jednym z Wystawców targów branży sakralnej.
21 września 2021
Podczas spotkania branży sakralnej nie zabraknie wydawnictw oferujących wartościowe publikacje oraz czasopisma religijne. Jednym z Wystawców tegorocznej Wystawy Sacroexpo będzie Wydawnictwo św. Stanisława BM.
21 września 2021
Sprzątanie powierzchni m.in. w domach rekolekcyjnych, kościołach czy na plebaniach wymaga stosowania odpowiednich środków czystości. Z pomocą przychodzi firma DCC Group, która swoje produkty i usługi zaprezentuje podczas zbliżającej się Wystawy Sacroexpo w Targach Kielce.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy