czołówka.jpg

Wspomnień czar, czyli gwiazdy sportu na targach ENEX!

28 lutego 2020
Drugi dzień największych Targów Odnawialnych Źródeł Energii w Polsce upłynął pod znakiem gwiazd. Swoją obecnością wydarzenie uświetnili: Weronika Nowakowska, Mariusz Jurasik, Daniel Dujshebaev oraz Branko Vujović.

Trening strzelecki z wicemistrzynią świata w biathlonie? Żaden problem. Nasza olimpijka służyła radami i opowiadała o tym jakże ciężkim i wymagającym sporcie. Sama sprawność fizyczna nie wystarczy, trzeba mieć również sokoli wzrok! 

Weronika Nowakowska sprawdziła również umiejętności strzeleckie zawodników PGE Vive Kielce - Daniego Dujshebaeva oraz Branko Vujovicia. Panowie poradzili sobie doskonale, a w ramach rewanżu pokazali, jak powinno się rzucać. 

Obaj zdradzili, że już gdy byli małymi chłopcami chcieli uprawiać sport. Jak widać, marzenia się spełniają. Hiszpan zdobył Mistrzostwo Świata, a Czarnogórzec wygrał Ligę Mistrzów. Te sukcesy mówią same za siebie.

W roli trenera sprawdza się natomiast Mariusz Jurasik, który wspólnie ze Sławomirem Szmalem Radosławem Wasiakiem prowadzą Szkołę Mistrzostwa Sportowego . Na targach ENEX wybitny reprezentant Polski opowiadał o tym, co czuł podczas pamiętnego meczu z Norwegią, który odbył się w 2009 roku. To właśnie wtedy niemożliwe stało się możliwe. Polacy odrobili straty, a w ostatnich sekundach do pustej bramki rzucił Artur Siódmiak. Każdy Polak uświadomił sobie, że 15 sekund to dużo czasu. 

Dziękujemy wszystkim gościom specjalnym oraz klubowi PGE Vive Kielce

(JN)

1.jpg [238.28 KB]

2.jpg [327.47 KB]

3.jpg [258.25 KB]

4.jpg [233.26 KB]

5.jpg [186.46 KB]

6.jpg [188.81 KB]

7.jpg [199.29 KB]

8.jpg [219.04 KB]

9.jpg [190.63 KB]

Polecane aktualności
26 lutego 2020
Na torze jazd pokazowych przygotowanym przez Forum Elektromobilności zwiedzający mają okazję przejechać się samochodami elektrycznymi i dowiedzieć się więcej o ich działaniu.
26 lutego 2020
Do budowy domów pasywnych wykorzystuje się systemy mające wyższe parametry izolacji cieplnej niż w przypadku standardowych domów. Różnica między nimi jest taka, że projektowany jest on w taki sposób, żeby pozyskiwać energię z otoczenia.
26 lutego 2020
Podczas pierwszego dnia Targów Enex w Kielcach podczas konkursu o tytuł Instalatora Roku walczyło 6 firm. W trzech rundach pierwszego etapu starły się ze sobą: Solar Spot z PV System, Oze Projekt z Sunsol oraz Helios Power z Bio-Energy. W finale walczyły ze sobą drużyna PV System z Helios Power. Z tej rywalizacji zwycięsko wyszła firma Helios Power, która została tegorocznym Instalatorem Roku.
27 lutego 2020
Koniec pierwszego dnia targów (27 lutego) upłynął pod znakiem medali i wyróżnień przyznanych za najlepsze produkty i stoiska prezentowane podczas tegorocznych XXIII Międzynarodowych Targach Energetyki i Elektrotechniki ENEX, XVIII Targach Odnawialnych Źródeł Energii ENEX oraz XXI Targach Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.
27 lutego 2020
O nowych standardach w technice grzewczej i prognozach wzrostu rynku pomp ciepła w Europie 2020-2030 rozmawiano podczas międzynarodowego spotkania w Centrum Kongresowym Targów Kielce
27 lutego 2020
Magazyny energii w mikrosieciach i klastrach energetycznych były przewodnim tematem spotkania ENERGIA PL w Targach Kielce
27 lutego 2020
Nowe rozwiązanie wprowadzane przez MITSUBISHI ELECTRIC na rynek europejski mogli zobaczyć goście Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki.
03 marca 2020
Przedstawiciele 176 firm z 14 krajów pojawili się na największych w Polsce targach odnawialnych źródeł energii ENEX/ENEX Nowa Energia oraz XXI Targach Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy