czołówka.jpg

Wspomnień czar, czyli gwiazdy sportu na targach ENEX!

28 lutego 2020
Drugi dzień największych Targów Odnawialnych Źródeł Energii w Polsce upłynął pod znakiem gwiazd. Swoją obecnością wydarzenie uświetnili: Weronika Nowakowska, Mariusz Jurasik, Daniel Dujshebaev oraz Branko Vujović.

Trening strzelecki z wicemistrzynią świata w biathlonie? Żaden problem. Nasza olimpijka służyła radami i opowiadała o tym jakże ciężkim i wymagającym sporcie. Sama sprawność fizyczna nie wystarczy, trzeba mieć również sokoli wzrok! 

Weronika Nowakowska sprawdziła również umiejętności strzeleckie zawodników PGE Vive Kielce - Daniego Dujshebaeva oraz Branko Vujovicia. Panowie poradzili sobie doskonale, a w ramach rewanżu pokazali, jak powinno się rzucać. 

Obaj zdradzili, że już gdy byli małymi chłopcami chcieli uprawiać sport. Jak widać, marzenia się spełniają. Hiszpan zdobył Mistrzostwo Świata, a Czarnogórzec wygrał Ligę Mistrzów. Te sukcesy mówią same za siebie.

W roli trenera sprawdza się natomiast Mariusz Jurasik, który wspólnie ze Sławomirem Szmalem Radosławem Wasiakiem prowadzą Szkołę Mistrzostwa Sportowego . Na targach ENEX wybitny reprezentant Polski opowiadał o tym, co czuł podczas pamiętnego meczu z Norwegią, który odbył się w 2009 roku. To właśnie wtedy niemożliwe stało się możliwe. Polacy odrobili straty, a w ostatnich sekundach do pustej bramki rzucił Artur Siódmiak. Każdy Polak uświadomił sobie, że 15 sekund to dużo czasu. 

Dziękujemy wszystkim gościom specjalnym oraz klubowi PGE Vive Kielce

(JN)

1.jpg [238.28 KB]

2.jpg [327.47 KB]

3.jpg [258.25 KB]

4.jpg [233.26 KB]

5.jpg [186.46 KB]

6.jpg [188.81 KB]

7.jpg [199.29 KB]

8.jpg [219.04 KB]

9.jpg [190.63 KB]

Polecane aktualności
30 marca 2020
Miesiąc temu odbywały się XXIII Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz XVIII Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX. Panująca na świecie pandemia paraliżuje wiele branż. Co z fotowoltaiką? Obszerny raport stworzyła redakcja GLOBEnergia - partner wydarzenia.
20 kwietnia 2020
Mimo szalejącej w ostatnim czasie pandemii koronawirusa, w branży odnawialnych źródeł energii padają kolejne rekordy. To dobry prognostyk dla kolejnej edycji targów ENEX/ENEX Nowa Energia.
28 kwietnia 2020
Ubiegły rok był rekordowy dla branży fotowoltaicznej. Jak podaje portal globenergia.pl, największym zainteresowaniem cieszyły się małe przydomowe elektrownie słoneczne. Ponadto, co raz więcej firm decyduje się na produkcję własnego prądu. Zachętę stanowią atrakcyjne formy finansowania takich inwestycji. Jedną z nich bez wątpienia jest leasing. Fotowoltaika była jednym z najpopularniejszych tematów tegorocznej edycji targów ENEX/ENEX Nowa Energia.
29 maja 2020
Jesteśmy w punkcie zwrotnym jeśli chodzi o strategię rozwoju sektora ogrzewania w polskim budownictwie. Do wykorzystania jest ogromny potencjał tkwiący w niezwykle szybko rozwijającym się rodzimym rynku pomp ciepła.
29 maja 2020
Jak podaje portal rynekelektryczny.pl partner medialny Targów ENEX w programie Mój Prąd obowiązują wnioski online. Warto poświęcić czas przed domowym komputerem, aby dzięki temu przyspieszyć proces uzyskania dofinansowania do instalacji fotowoltaicznej bez wychodzenia z domu.
25 czerwca 2020
Branżowi eksperci prognozują boom na naziemne farmy fotowoltaiczne.
25 czerwca 2020
Forum Energii przeprowadziło szczegółową analizę dotyczącą kosztów odejścia Polski od węgla brunatnego. W raporcie wyszczególniono także zapewnienia bezpieczeństwa energetycznego dla Polski
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy