rekonesans-2022.jpg

Wojskowy rekonesans – przygotowania do MSPO 2022

25 maja 2022
Rekonesans Wystawy Sił Zbrojnych tradycyjnie poprzedza organizowany we wrześniu Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego.

Trzydniowemu spotkaniu przewodniczy Koordynator Wystawy Sił Zbrojnych pułkownik Grzegorz Lisowski. Osoby z ramienia Targów Kielce odpowiedzialne za zabudowę, usługi graficzne, rezerwację noclegów, ochronę i zabezpieczenie techniczne ustalają szczegóły z Wystawcami WSZ z Hal A i B.

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w 2022 roku będzie świętował jubileusz 30-lecia. MSPO to nie tylko kompleksowa prezentacja sprzętu wojskowego, ale biznesowe spotkania i umowy zawierane pomiędzy producentami sektora obronnego z różnych kontynentów. Po drugi w historii Krajem Wiodącym będzie Turcja. Trzecia wystawa Europy, po targach w Paryżu i Londynie, odbędzie się od 6 do 9 września 2022 roku. Partnerem strategicznym Salonu jest Polska Grupa Zbrojeniowa.

(UK)

Polecane aktualności
18 maja 2022
Turcja będzie Krajem Wiodącym podczas tegorocznego Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego. Po raz pierwszy turecka branża obronna prezentowała się w Targach Kielce w 2013 roku.
28 lutego 2022
Od 1 stycznia br. przedsiębiorcy mogą korzystać z ulgi podatkowej na ekspansję i rozwój firm m. in. za udział w targach. Dzięki temu firmy zapłacą znacznie niższy podatek dochodowy!
17 listopada 2021
Po raz kolejny Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Targach Kielce uzyskał wsparcie wyjątkowego patrona.
10 listopada 2021
Chcesz zostać wystawcą jubileuszowej 30. edycji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w 2022 roku? Skorzystaj z Portalu Wystawcy!
03 listopada 2021
Jednym z wydarzeń towarzyszących minionej edycji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego była konferencja „Zaangażowanie polskiego przemysłu w realizację programu Miecznik- perspektywy współpracy” zorganizowana przez Polską Grupę Zbrojeniową.