Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
KBE800x800px-tylko-ONLINE-1.png

Wirtualna odsłona Kielce Bike-Expo

09 października 2020
VIRTUAL BUSINESS PLATFORM to innowacyjny sposób na prowadzenie biznesu. Narzędzie umożliwi dotarcie do potencjalnych klientów z całego świata i stanowić będzie platformę wymiany branżowych doświadczeń. Od 21 do 22 listopada branża rowerowa spotka się online

W oczekiwaniu na przyszłoroczną edycję tradycyjnej odsłony imprezy Kielce Bike-Expo, warto skorzystać z propozycji, którą przygotowały Targi Kielce. Od 21 do 22 listopada odbędą się targi online, gdzie spotkają się producenci, dystrybutorzy rowerów najbardziej rozpoznawalnych marek. Nie zabraknie również akcesoriów rowerowych i przedstawicieli serwisów. Udział w wydarzeniu wezmą również eksperci oraz reprezentanci rowerowych organizacji. Na targach online znaleźć będzie można również obszerną ofertę elektrycznych rowerów, hulajnóg i deskorolek, które obecnie cieszą się ogromną popularnością wśród użytkowników.

W dobie pandemii utrudniającej codzienny kontakt biznesowy, wirtualne targi są „pomostem” przedsiębiorczych relacji, których głównym celem jest nawiązanie owocnych kontaktów ukierunkowanych na rozwój biznesu.

Targi online, które odbędą się za pośrednictwem VIRTUAL BUSINESS PLATFORM to m.in. udział w imprezie targowej bez ponoszenia kosztów tradycyjnej zabudowy, umożliwienie nawiązania kontaktu z wybranymi odwiedzającymi, możliwość ekspozycji i publikacji materiałów promocyjno-informacyjnych. Wirtualna platforma to także doskonałe narzędzie biznesowej komunikacji, której głównym celem jest zwiększenie sprzedaży produktów danego wystawcy, ale też budowanie wizerunku firmy i jej przedstawicieli. Narzędzie umożliwia stworzenie wystawcom swojego stoiska w wirtualnej rzeczywistości. Tak, jak w tradycyjnej odsłonie imprezy, powierzchnia wystawiennicza dopasowana będzie do oczekiwań wystawców, jak i zwiedzających, czyli potencjalnych klientów.

Jedna platforma, wiele możliwości dla Twojego biznesu #ZyskajWięcej

- Pozyskiwanie klientów z całego świata

- Twój biznes blisko Ciebie (weź udział w wydarzeniu będąc w dowolnym miejscu)

- Efektowna forma prezentacji materiałów reklamowo - informacyjnych

- Poznanie nowości i premier rynkowych

- Kreowanie wizerunku marki

- Indywidualny kalendarz spotkań

Narzędzie to propozycja dla tych, którzy chcą stale poszerzać koszyk swoich klientów, poznawać nowości na rynku, nawiązywać kontakt z największymi graczami branży oraz pragną doskonalić swoją wiedzę poprzez udział w spotkaniach z udziałem ekspertów.

Nie zwlekaj i już dziś podejmij słuszną decyzję o udziale w targach.

Zgłoś swój udział!

Wioleta Barwicka, tel.: 797-339-452, e-mail.: barwicka.wioleta@targikielce.pl

Tomaszem Krawcem, tel.: 512-778-143, e-mail.: krawiec.tomasz@targikielce.pl

(AO)

Polecane aktualności
16 czerwca 2021
Trwa cykl webinariów zorganizowany wspólnie przez Targi Kielce i Polskie Stowarzyszenie Rowerowe. Na kolejne spotkanie zapraszamy już 25 czerwca.
07 czerwca 2021
Krakowska firma NEUTENO Jacek Ziebura weźmie udział w nadchodzących Międzynarodowych Targach Rowerowych Kielce Bike-Expo.
21 maja 2021
Coraz popularniejsze na ulicach polskich i zagranicznych miast stają się rowery elektryczne. Targi Kielce we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Rowerowym zapraszają na webinarium prezentujące możliwości tych nowoczesnych urządzeń.
14 kwietnia 2021
Kielecki ośrodek wystawienniczy i Polskie Stowarzyszenie Rowerowe zapraszają do udziału w webinarium pn. „Rowery elektryczne – jak działają różne rodzaje silników”. To wydarzenie dedykowane miłośnikom elektrycznych jednośladów, ale i tym, którzy przygodę z takim urządzeniem chcieliby dopiero rozpocząć.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
21 stycznia 2021
Już od czwartku, 28 stycznia ponownie ruszamy z projektem online w ramach wydarzenia Kielce Bike-Expo
19 listopada 2020
Podczas nadchodzącej edycji Kielce Bike-Expo Online nie zabraknie branżowych webinarów. Wśród tematów znajdzie się bezpieczeństwo, amatorskie sporty rowerowe, odżywianie i wybór najlepszych miejsc do uprawiania turystyki rowerowej.
19 listopada 2020
Podczas zbliżającej się edycji Kielce Bike-Expo Online od 21 do 22 listopada nie zabraknie ciekawych ofert przedstawicieli branży rowerowej, webinarów i rozmów dotyczących wyboru miejsc na rowerowe wypady. Poznaj turystyczne uroki Winnicy.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy