83879795ddced4d43ffe.jpg
SLOW LIFE w Targach Kielce

W NAJBLIŻSZY WEEKEND W TARGACH KIELCE ODBĘDZIE SIĘ SLOW LIFE

26 listopada 2019

Warsztaty eco-gotowania i sprzątania, spektakularne pokazy kulinarne, joga i wiele innych atrakcji przygotowanych zostanie dla zwiedzających podczas wydarzenia SLOW LIFE

 

Prezes Targów Kielce, dr Andrzej Mochoń był gościem programu „Dobry Dzień z TVP 3 Kielce”. Podczas spotkania na antenie rozmawiano między innymi o organizowanym w najbliższy weekend w Targach Kielce wydarzeniu SLOW LIFE. Łączy ono w sobie cztery duże imprezy targowe: XI Targi Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE, II Salon Produktów Ekologicznych ECO-STYLE, VIII Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO, IV Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY.

Partnerskim regionem tegorocznej edycji Agrotravel&Active Life jest austriacka STYRIA.Gościem reprezentującym ten region będzie ludowy zespół austriacki - Trachtenverein Rossecker, który wystąpi na scenie.

Na gości przedsięwzięcia czeka mnóstwo atrakcji, w tym między innymi warsztaty eco-gotowania, eco-sprzątania, tworzenia ozdób choinkowychwarsztaty jogi z Iwoną Wentą. Do dyspozycji zwiedzających będzie także Strefa Sztuki i Designu, gdzie odbędą się warsztaty fotografiigrafiki komputerowejszycia toreb z materiału banerowego, Będzie można również wyhodować samodzielnie spirulinę, czyli naturalny glon, który pozytywnie działa na funkcjonowanie organizmu.

Spektakularny pokaz zaprezentuje Krystian Herba, 6-krotny rekordzista Guinnessa, półfinalista programu Mam Talent, który skacząc rowerem po schodach zdobywa najwyższe budynki na całym świecie, m.in. (PARK INN BERLIN) – NIEMCY, (SWISSOTEL TALLINN) – ESTONIA, (AZ TOWER) – CZECHY, (GULLIVER KIJÓW) – UKRAINA, (RONDO 1 i PAŁAC KULTURY I NAUKI) – WARSZAWA.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Mela Koteluk. Piosenkarka opowie o życiu w zgodzie z naturą i własnym sumieniem. Zmieniła nawyki, potrafi znaleźć czas dla przyjaciół i rodziny, przestała się truć przetworzonym jedzeniem, nauczyła się świadomie pracować z oddechem i radzić sobie z natłokiem myśli.

Do Targów Kielce zapraszamy od 30 listopada do 1 grudnia.

Więcej o wydarzeniu SLOW LIFE znajdziecie na stronie https://kielce.tvp.pl/23441902/dobry-dzien-z-tvp3-kielce Oglądajcie od 43:27.

(AO)

Polecane aktualności
03 kwietnia 2018
Targi Rękodzieło gromadzą miłośników domowych dekoracji, oryginalnych zdobień czy niepowtarzalnych ubrań. Jednak podczas tegorocznej edycji, która zaczyna się już 20 kwietnia w Targach Kielce, o ciekawe dodatki będą mogli zadbać również właściciele czworonogów.
12 kwietnia 2018
Targi Dom, Ogród i Ty, Agrotravel, Eco-Style, Rękodzieło – tak wiele imprez w tym samym czasie. Jak się w tym połapać? Targi Kielce na wiosnę łączą siły z kieleckimi blogerkami, które w humorystyczny sposób i z lekkim dystansem pomogą Wam odnaleźć się w napiętym programie kwietniowych imprez
17 kwietnia 2018
Tegoroczna VII edycja Międzynarodowych Targów Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO w Targach Kielce, to oprócz licznego grona wystawców i zróżnicowanej oferty, wyjątkowi partnerzy, do których grona dołączyła właśnie Burda Polska
21 kwietnia 2018
Własnoręcznie wykonane zabawki - taką niezwykłą nagrodę otrzymali mali uczestnicy warsztatów rękodzielniczych odbywających się drugiego dnia Międzynarodowych Targów Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO w Targach Kielce.
06 grudnia 2019

Wystawę hand made odwiedziło blisko 5000 zwiedzających

29 stycznia 2020

Wiosenna edycja targów powróci z nową energią i kolejnymi warsztatami. 

24 marca 2020
Krosno, osnowa, wrzeciono czy snowacz – to zagadnienia z tkackiej dziedziny, z którymi bliżej będzie można zapoznać się podczas Agrotravel&Active Life i Rękodzieło
24 lipca 2020
Już w sierpniu w Targach Kielce odbędzie się święto rękodzieła. Podczas wystawy uczestnicy będą mogli nabyć wyjątkowe produkty rękodzielnicze z całej Polski. Podobnie jak na poprzedniej edycji odbędą się warsztaty z tworzenia ozdób.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy