83879795ddced4d43ffe.jpg
SLOW LIFE w Targach Kielce

W NAJBLIŻSZY WEEKEND W TARGACH KIELCE ODBĘDZIE SIĘ SLOW LIFE

26 listopada 2019

Warsztaty eco-gotowania i sprzątania, spektakularne pokazy kulinarne, joga i wiele innych atrakcji przygotowanych zostanie dla zwiedzających podczas wydarzenia SLOW LIFE

 

Prezes Targów Kielce, dr Andrzej Mochoń był gościem programu „Dobry Dzień z TVP 3 Kielce”. Podczas spotkania na antenie rozmawiano między innymi o organizowanym w najbliższy weekend w Targach Kielce wydarzeniu SLOW LIFE. Łączy ono w sobie cztery duże imprezy targowe: XI Targi Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE, II Salon Produktów Ekologicznych ECO-STYLE, VIII Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO, IV Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY.

Partnerskim regionem tegorocznej edycji Agrotravel&Active Life jest austriacka STYRIA.Gościem reprezentującym ten region będzie ludowy zespół austriacki - Trachtenverein Rossecker, który wystąpi na scenie.

Na gości przedsięwzięcia czeka mnóstwo atrakcji, w tym między innymi warsztaty eco-gotowania, eco-sprzątania, tworzenia ozdób choinkowychwarsztaty jogi z Iwoną Wentą. Do dyspozycji zwiedzających będzie także Strefa Sztuki i Designu, gdzie odbędą się warsztaty fotografiigrafiki komputerowejszycia toreb z materiału banerowego, Będzie można również wyhodować samodzielnie spirulinę, czyli naturalny glon, który pozytywnie działa na funkcjonowanie organizmu.

Spektakularny pokaz zaprezentuje Krystian Herba, 6-krotny rekordzista Guinnessa, półfinalista programu Mam Talent, który skacząc rowerem po schodach zdobywa najwyższe budynki na całym świecie, m.in. (PARK INN BERLIN) – NIEMCY, (SWISSOTEL TALLINN) – ESTONIA, (AZ TOWER) – CZECHY, (GULLIVER KIJÓW) – UKRAINA, (RONDO 1 i PAŁAC KULTURY I NAUKI) – WARSZAWA.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Mela Koteluk. Piosenkarka opowie o życiu w zgodzie z naturą i własnym sumieniem. Zmieniła nawyki, potrafi znaleźć czas dla przyjaciół i rodziny, przestała się truć przetworzonym jedzeniem, nauczyła się świadomie pracować z oddechem i radzić sobie z natłokiem myśli.

Do Targów Kielce zapraszamy od 30 listopada do 1 grudnia.

Więcej o wydarzeniu SLOW LIFE znajdziecie na stronie https://kielce.tvp.pl/23441902/dobry-dzien-z-tvp3-kielce Oglądajcie od 43:27.

(AO)

Polecane aktualności
22 sierpnia 2020
W trakcie tegorocznej edycji ulubionych targów mieszkańców województwa, odbywają się wyjątkowe pokazy jogi i warsztaty z wyplatania kwietników metodą makramy.
22 sierpnia 2020
W Targach Kielce trwają ulubione imprezy mieszkańców województwa świętokrzyskiego. Wydarzenia zorganizowane zostały w oparciu o ściśle określone zasady sanitarne, by zarówno goście ośrodka wystawienniczego, jak i pracownicy mogli czuć się bezpiecznie
20 sierpnia 2020
W Targach Kielce trwa montaż bramek dekontaminacyjnych, do dezynfekcji i pomiaru temperatury. To już ostatni etap przygotowań w ramach zabezpieczeń sanitarnych przed weekendowymi targami dedykowanymi miłośnikom wyposażenia wnętrz, upiększania ogrodów, wyrobów rękodzielniczych, pasjonatom piękna i zwolennikom ekologicznej żywności
19 sierpnia 2020
Sprawdź, w jaki sposób dokonać akredytacji na poszczególne wydarzenia.
18 sierpnia 2020
Targi Kielce przygotowały wystawę dla miłośników produktów handmade. Będzie nie tylko pięknie, ale przede wszystkim bezpiecznie. Jak będą wyglądały targi w czasach pandemii?
14 sierpnia 2020
Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego Rękodzieło wyjątkowo powrócą latem. Na zwiedzających czekają setki produktów handmade oraz darmowe warsztaty wyplatania kwietników.
24 lipca 2020
Już w sierpniu w Targach Kielce odbędzie się święto rękodzieła. Podczas wystawy uczestnicy będą mogli nabyć wyjątkowe produkty rękodzielnicze z całej Polski. Podobnie jak na poprzedniej edycji odbędą się warsztaty z tworzenia ozdób.
24 marca 2020
Krosno, osnowa, wrzeciono czy snowacz – to zagadnienia z tkackiej dziedziny, z którymi bliżej będzie można zapoznać się podczas Agrotravel&Active Life i Rękodzieło
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy