Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
KBE-tylko-ONLINE.png

UWAGA! Zmiana terminu Kielce Bike-Expo

29 września 2020
Organizacja branżowych przedsięwzięć o międzynarodowym charakterze to niejednokrotnie również podejmowanie trudnych decyzji. Spełnienie oczekiwań uczestników wydarzenia jest dla nas priorytetem. Na podstawie rozmów z wystawcami i szczegółowej analizy branży zdecydowaliśmy o zmianie terminu targów Kielce Bike-Expo

Spotkanie branży rowerowej od wielu lat stanowi kompleksowe wydarzenie na najwyższym poziomie merytorycznym. Corocznie spotykają się tutaj największe firmy związane z branżą, eksperci i przedstawiciele organizacji pozarządowych. W trosce o jakość imprezy oraz zapewnienie atrakcyjnej oferty targów, wspólnie z partnerami wydarzenia, podjęliśmy decyzję, aby XI Międzynarodowe Targi Rowerowe Kielce Bike-Expo w tradycyjnej odsłonie odbyły się w 2021 roku.

Naszym głównym celem jest stworzenie kompleksowego spotkania dla producentów, dystrybutorów, klientów branży rowerowej oraz przedstawicieli organizacji i stowarzyszeń z całej Europy. Czas pozostały do targów wykorzystamy również jako okazję do wdrożenia ciekawych pomysłów, nawiązania wartościowych kontaktów i dopasowania przyszłorocznej wystawy do oczekiwań gości.

Jesteśmy przekonani, że zmiana daty targów Kielce Bike-Expo pozwoli nam przygotować jeszcze bardziej wartościowe wydarzenie.

Nowy wymiar Twojego biznesu

W oczekiwaniu na przyszłoroczne targi Kielce Bike-Expo zachęcamy do skorzystania z oferty VIRTUAL BUSINESS PLATFORM. Platforma to propozycja dla tych, którzy chcą stale poszerzać koszyk swoich klientów, poznawać nowości na rynku, nawiązywać kontakt z największymi graczami branży oraz pragną doskonalić swoją wiedzę poprzez udział w spotkaniach z udziałem ekspertów.

Jedna platforma, wiele możliwości dla Twojego biznesu #ZyskajWięcej

  • Pozyskiwanie klientów z całego świata
  • Twój biznes zawsze blisko Ciebie - dostęp 24/7
  • Efektowna forma prezentacji materiałów reklamowo - informacyjnych
  • Poznanie nowości i premier rynkowych
  • Udział w seminariach, webinariach, szkoleniach i konferencjach
  • Kreowanie wizerunku marki
  • Indywidualny kalendarz spotkań

W razie pytań dotyczących skorzystania z oferty targów online zapraszamy do kontaktu z zastępcami managera Kielce Bike-Expo – Wioletą Barwicką, tel.: 797-339-452, e-mail.: barwicka.wioleta@targikielce.pl oraz Tomaszem Krawcem, tel.: 512-778-143, e-mail.: krawiec.tomasz@targikielce.pl

(AO)

Polecane aktualności
16 czerwca 2021
Trwa cykl webinariów zorganizowany wspólnie przez Targi Kielce i Polskie Stowarzyszenie Rowerowe. Na kolejne spotkanie zapraszamy już 25 czerwca.
07 czerwca 2021
Krakowska firma NEUTENO Jacek Ziebura weźmie udział w nadchodzących Międzynarodowych Targach Rowerowych Kielce Bike-Expo.
21 maja 2021
Coraz popularniejsze na ulicach polskich i zagranicznych miast stają się rowery elektryczne. Targi Kielce we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Rowerowym zapraszają na webinarium prezentujące możliwości tych nowoczesnych urządzeń.
14 kwietnia 2021
Kielecki ośrodek wystawienniczy i Polskie Stowarzyszenie Rowerowe zapraszają do udziału w webinarium pn. „Rowery elektryczne – jak działają różne rodzaje silników”. To wydarzenie dedykowane miłośnikom elektrycznych jednośladów, ale i tym, którzy przygodę z takim urządzeniem chcieliby dopiero rozpocząć.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
21 stycznia 2021
Już od czwartku, 28 stycznia ponownie ruszamy z projektem online w ramach wydarzenia Kielce Bike-Expo
19 listopada 2020
Podczas nadchodzącej edycji Kielce Bike-Expo Online nie zabraknie branżowych webinarów. Wśród tematów znajdzie się bezpieczeństwo, amatorskie sporty rowerowe, odżywianie i wybór najlepszych miejsc do uprawiania turystyki rowerowej.
19 listopada 2020
Podczas zbliżającej się edycji Kielce Bike-Expo Online od 21 do 22 listopada nie zabraknie ciekawych ofert przedstawicieli branży rowerowej, webinarów i rozmów dotyczących wyboru miejsc na rowerowe wypady. Poznaj turystyczne uroki Winnicy.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy