ZDJECIE-NR1.jpg
Szeroka oferta maszyn do recyklingu od firmy P&F Wartacz.

Urządzenia do recyklingu materiałowego na Targach Ekotech od P&F Wartacz

01 marca 2023
Wtryskarki, młyny i peryferia – to nie jedyne urządzenia jakie oferuje firma P&F Wartacz z Wrocławia, ponieważ oferta przedsiębiorstwa jest bardzo szeroka. Będą się mogli o tym przekonać Zwiedzający Targi Ekotech, którzy już od 8 do 9 marca odwiedzą Targi Kielce. Udział w targach jest bezpłatny.

Zwiedzający 23. Edycję Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami będą mieli okazję zapoznać się z szeroką ofertą maszyn i urządzeń do recyklingu materiałowego na stoisku firmy P&F Wartacz.

Wśród zaprezentowanych rozwiązań pojawią się m.in. :

  • Kruszarka jednowałowa Genox model V600 – maszyna do przetwarzania szerokiej gamy materiałów,
  • Młyn do tworzyw Genox model GXC1200 G – wyróżnia go efektywność rozdrabniania nawet bardzo twardych i zwartych tworzyw,
  • Kruszarka dwuwałowa model M1000 – jest najlepszym rozwiązaniem kiedy konieczne jest rozdrabnianie dużych materiałów,
  • Młyn kaskadowy model XC20 przeznaczony m.in. do tworzyw sztucznych.

Na stoisko firmy P&F Wartacz zapraszamy od 8 do 9 marca podczas 23. edycji Targów Ekotech w Targach Kielce. Wstęp na Targi jest bezpłatny, wystarczy rejestracja: https://www.targikielce.pl/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

W tym samym terminie w Targach Kielce odbędą się jubileuszowe Targi Enex.

(MSi)

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.