20230309-141753-resized.jpg

Konkurs zręcznościowy firmy Santrade zakończony!

09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.

Konkurs był częścią trzyczęściowego wydarzenia organizowanego na stoisku firmy Santrade. Zwycięzcą okazała się firma RENOMET z Ostrowca Świętokrzyskiego.

20230309-141753-resized.jpg [268.09 KB]

Konkurs polegał na wyciskaniu felg z kół samochodowych za pomocą prasy do kół SG2 podczas targów Ekotech na stoisku firmy Santrade. Uczestnik ma za zadanie wycisnąć na czas felgę stalową z 1 koła. Pomiar czasu rozpoczynał się od włączenia przez uczestnika prasy, następnie założenie przez uczestnika koła na stół prasy, ustawienie pręta regulacyjnego wg aktualnej średnicy koła, wyciśnięcie kompletne felgi za pomocą siłowników hydraulicznych, cofnięcie siłowników do pozycji wyjściowej, wyjęcie felgi z kosza, zdjęcie opony ze stołu prasy i wyłączenie prasy.

Nagrodą w tej kategorii był zestaw 4 zbiorników do płynów i olejów.

Gratulujemy!

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.
08 marca 2023
Pierwszego dnia Targów EKOTECH odbyła się gala, podczas której za najlepsze produkty nagrodzono firmy, prezentujące swoją ofertę na wydarzeniu. Wyróżniono także przedsiębiorstwa, które mogły pochwalić się najbardziej innowacyjnymi prezentacjami targowymi – otrzymały one nagrody TOP DESIGN.