Ekotech-4050.jpg

Gala EKOTECH 2023. Prezentujemy listę nagrodzonych wystawców

08 marca 2023
Pierwszego dnia Targów EKOTECH odbyła się gala, podczas której za najlepsze produkty nagrodzono firmy, prezentujące swoją ofertę na wydarzeniu. Wyróżniono także przedsiębiorstwa, które mogły pochwalić się najbardziej innowacyjnymi prezentacjami targowymi – otrzymały one nagrody TOP DESIGN.

Podczas gali Targów EKOTECH wyróżniono 5 firm, które zdaniem komisji konkursowej zaprezentowały najciekawsze produkty. Przyznano również 2 medale.

Oprócz nich - za atrakcyjny i nowoczesny styl wystąpienia targowego – wyróżniono i nagrodzono kolejne 4 przedsiębiorstwa.

Poniżej prezentujemy pełną listę laureatów.

 

Wyróżnienia:

 1. Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu, Krajowy Klaster Kluczowy z Warszawy - za proinnowacyjne działanie Klastra
 2. ITO Sp. z o.o. z Działoszyna - za program do ewidencji odpadów i zarządzania danymi w Rejestrze BDO
 3. Bine Sp. z o.o. z Dąbrowy - za BINE-E SMART WASTE BiN
 4. Ekolog Sp. z o.o. z Poznania - za „Ekolog ZDI” - aplikację służącą do zarządzania danymi inwentaryzacji źródeł ciepła
 5. Apriva Sp. z o.o. z Poznania za KECKEX – odchwaszczarki -ekologicznie usuwające chwasty

 

Medale:

 1. Firma Marseplast - za pakiet deszczowy BOLT 5000 z pompą
 2. Firma Kaliński Sp. z o.o. - za usługę regeneracji katalizatorów SCR za pomocą wymiany wkładów

 

Nagrody TOP DESIGN:

 1. C-trace Sp. z o.o. z Poznania
 2. GLOBTRAK POLSKA z Kielc

 

Wyróżnienia TOP DESIGN:

 1. GP Truck Trading z Warszawy
 2. MELEX Sp. z o.o. z Mielca
Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.