EmiControls-V12S-aufgehellt.png

Turbiny do zadań specjalnych na EKOTECHU

01 marca 2023
Multieko wyłączny dystrybutor marki EmiControls w Polsce wystawi się na targach Ekotech. Firma zaprezentuje przede wszystkim ofertę potężnych turbin wielozadaniowych.

Firma EmiControl to światowej sławy producent turbin przemysłowych i sprzętu do zadań specjalnych.

  • Turbin przeciwpożarowych
  • Turbin przeciwpyłowych
  • Turbin antyodorowych

Produkty dystrybuowane przez Multieko używane są m. in. przez kopalnie odkrywkowe, jednostki pożarnicze opiekujące się lasami czy oczyszczalnie ścieków.

W EmiControls oferujemy niestandardowe rozwiązania do walki z pożarami, pyłem i odorem – za pomocą mgły wodnej. Dzięki większej powierzchni mgły wodnej małe krople osiągają znacznie lepszy efekt niż konwencjonalne środki. Ich dogłębna wiedza w dziedzinie inżynierii mechanicznej, a przede wszystkim w atomizacji wody, umożliwiła jej bezprecedensowe zastosowanie w wielu obszarach.

Bezpieczeństwo przeciwpożarowe – zarówno w przypadku służb ratowniczych, jak i konstrukcji znacznie wzrasta dzięki zastosowaniu mgły wodnej. Szybko pozbawia ogień energii i znacząco zwiększa efekt chłodzenia.

kontroli pyłu, drobne krople wody wiążą się z cząsteczkami pyłu sprowadzając je na ziemię równocześnie zapobiegając ich rozprzestrzenianiu się. Właściwa dystrybucja kropli jest niezbędna dla optymalnego zatrzymywania pyłu – i to właśnie udoskonaliliśmy w EmiControls.

Kontrola odoru jest już z powodzeniem stosowana w kompostowniach i zakładach recyklingu. Mgła wodna łączona jest z naturalnym dodatkiem, który neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

Szczegółowa oferta firmy znajduje się na ich stronie https://www.multieko.com/

Zapraszamy od 8 do 9 marca podczas 23. edycji Targów Ekotech w Targach Kielce. Wstęp na Targi jest bezpłatny, wystarczy rejestracja: https://www.targikielce.pl/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.