dscf2890.jpg

Transportery bagażowe od Melex na EKOTECH

28 lutego 2023
Znany producent pojazdów elektrycznych Melex odwiedzi targi EKOTECH 2023. Firma przedstawi pełną gamę swoich pojazdów oraz najnowsze modele.

Firma Melex podczas targów EKOTECH zaprezentuje przede wszystkim swój najnowszy pojazd Melex N.50. Maszyna ta jest w pełni elektryczna i posiada homologacji w kategorii N1.

n507.jpg [54.54 KB]

Wyjątkowe wrażenia w czasie jazdy, jak również komfort na wysokim poziomie zapewnią: przestronna kabina oraz pojedyncze, regulowane, wygodne siedzenia. Na środku deski rozdzielczej znajduje się zintegrowany wskaźnik LCD, który prezentuje prędkość, stan kontrolek, stan baterii oraz wyświetlane są komunikaty systemowe, znajduje się jest również miejsce na smartfon i napoje. Wnętrze kabiny zostało zaprojektowane w taki sposób, aby łatwo były dostępne wszystkie przełączniki.

Relatywnie niska masa oraz lekka konstrukcja w stosunku do konwencjonalnych pojazdów, mocne zawieszenie, lepsze rozłożenie mas, a także napęd na przód sprawiają, że pojazd może przewieźć znacznie więcej niż aktualnie produkowane modele Melex.

Niski próg załadunku umożliwia szybki, sprawny a zarazem ergonomiczny transport towarów.

Dzięki wyższemu prześwitowi niż w aktualnie produkowanych modelach Melex, nowa linia pojazdów będzie mogła poruszać się w trudniejszym terenie.

MELEX to wszechstronny producent pojazdów elektrycznych, posiadający w ofercie ponad 100 różnych modeli, które można wykorzystywać w niemal wszystkich branżach. Mogą przewozić od 4-ch do 8-miu osób i ładunki od 250 do 1 250 kg. Korzystają z nich zakłady przemysłowe, centra logistyczne, supermarkety, samorządy, służby komunalne, firmy turystyczne, ogrody zoologiczne i botaniczne, a także rolnicy czy leśnicy i wiele innych. Pojazdy te bardzo dobrze sprawdzają się również w zamkniętych dla ruchu strefach jak miejskie starówki, parki i rezerwaty przyrody czy przy obsłudze cmentarzy.

Wszystkie produkty Melex będzie można zobaczyć na stoisku A-42, w hali A już 8 i 9 marca 2023 roku na XXIII Targach Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.

Aby wziąć udział udział w spotkaniu branży komunalnej wystarczy się zarejestrować: https://www.targikielce.pl/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

W tym samym terminie w Targach Kielce odbędą się również Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX.

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.