OZZ9376.jpg

Technology Applied na targach Plastpol w Kielcach. Pokaże nowoczesne technologie druku 3D

29 kwietnia 2024
Technology Applied to zaawansowana drukarnia 3D, specjalizująca się w produkcji kontraktowej części z tworzyw sztucznych. Podczas targów Plastpol, od 21 do 24 maja, zaprezentuje szeroką gamę technologii.

Przedsiębiorstwo Technology Applied z zaangażowaniem i profesjonalizmem odpowiada na potrzeby klientów, dostarczając m.in. funkcjonalne elementy do maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych oraz małe i średnie serie wyrobów. Kompetencje firmy obejmują szeroką gamę technologii druku: SLS, MJF, DLP, SLA i FDM oraz metod obróbki: polerowanie, trawienie, barwienie, osadzanie wkładek gwintowanych, klejenie.

Doświadczenie w branży i własny przemysłowy park maszynowy sprawia, że oferowane wydruki cechują się wysoką dokładnością, powtarzalnością i wytrzymałością. Firma posiada certyfikowane procesy zgodne z normą ISO 9001:2015, co potwierdza zobowiązanie do utrzymywania najwyższych standardów.

Technology Applied jest pionierem w swoim sektorze - jako jedyna firma w tej części Europy posiada profesjonalny system do wytrawiania detali, dzięki czemu może dostarczać produkty o jakości, która przewyższa wszystko, co dotychczas było dostępne na rynku. VFS (VaporFuse Surfacing) to zaawansowana technologia, która poprawia estetykę, zapewnia gładkie wykończenie i wpływa na właściwości mechaniczne - zamknięcie zewnętrznej porowatości części, gwarantując jej szczelność na ciecze i gazy. Technologia VFS nie pozostawia żadnych toksyn, co pozwala podtrzymać certyfikaty materiałowe tj. kontakt z żywnością, kontakt ze skórą, biokompatybilność, niepalność i inne.

Pełną ofertę firmy Technology Applied będzie można poznać w Targach Kielce. XXVIII Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL potrwają od 21 do 24 maja 2024. Rejestracja dla zwiedzających i sprzedaż biletów trwa na targikielce.pl/plastpol

/oprac. MŚ/

 

Polecane aktualności
10 lipca 2024
Targi Kielce nieustannie dbając o jakość obsługi wystawców i zwiedzających, wprowadzają zmiany, których zadaniem jest ułatwienie poruszania się po terenie w czasie wydarzeń targowych. Od września 2024 hale zostaną w nowy sposób oznaczone.
09 lipca 2024
Od 2021 roku w Unii Europejskiej obowiązuje podatek od plastiku, finansowany z zasobów własnych krajów członkowskich. Stawka wynosi 0,80 EUR/kg niepoddanych recyklingowi odpadów opakowaniowych z tworzyw sztucznych. Dyrektor generalny Polskiego Związku Przetwórców Tworzyw Sztucznych na łamach tworzywa.online rozprawia się z mitami, które narosły wokół tych przepisów.
14 czerwca 2024
- Dzięki szybkiej decyzji Pani Prezydent Kielc Agaty Wojdy, mamy szansę ukończyć budowę nowej hali przed MSPO w 2026 roku - powiedział Andrzej Mochoń, prezes zarządu Targów Kielce podczas piątkowej konferencji prasowej w kieleckim ośrodku.
12 czerwca 2024
Nowy etap współpracy międzynarodowej kielecki ośrodek wystawienniczy rozpoczął w Niemczech, 10 czerwca, podczas Taiwan Expo 2024. Wydarzenie po raz pierwszy w Europie zorganizowała Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zewnętrznego (TAITRA), organizacja uznawana za jeden z głównych motorów napędowych tajwańskiego handlu międzynarodowego. Targi Kielce są jedynym polskim ośrodkiem, z którym TAITRA podpisała umowę w Berlinie.
05 czerwca 2024
- Jestem dumna – mówi Marta Tryc, która zwyciężyła w tegorocznym konkursie Omniplast. Przedsięwzięcie Targi Kielce organizują z serwisem internetowym tworzywa.pl w czasie targów Plastpol. Wyjątkową statuetkę oraz nagrodę główną – bon na 8 tysięcy dla firmy Kraiburg TPE, którą reprezentuje otrzymała podczas gali Platinum Plast.
23 maja 2024
Około 100 firm z Azji, w tym 76 z samych Chin, prezentuje najnowocześniejsze sprzęty i technologie związane z przetwórstwem tworzyw sztucznych na trwających w Targach Kielce targach Plastpol. Oferowane przez nie produkty i rozwiązania wzbudzają zainteresowanie polskich i zagranicznych przedsiębiorców, szukających nowych możliwości rozwoju.
23 maja 2024
Konsul generalny Holger Mahnicke rozmawiał z przedstawicielami niemieckich firm podczas największych w Europie Środkowej targów przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy.
22 maja 2024
Drugiego dnia targów Plastpol, podczas uroczystej gali Platinum Plast, wręczono medale i wyróżnienia za najlepsze produkty i stoiska oraz przyznano nagrody w konkursie Omniplast. Po raz pierwszy w historii zwyciężyła kobieta Marta Tryc z firmy KRAIBURG TPE.