pih.jpg

Targi Kielce i PIH rozpoczynają współpracę

27 kwietnia 2023
Targi Kielce podjęły współpracę z Polską Izbą Handlu, która została partnerem Targów Producentów Marek Własnych FUTURE PRIVATE LABELS. Wydarzenie odbędzie się 15 i 16 listopada 2023.

PIH działa na rynku od 1997 roku. Jest obecnie najszerszą reprezentacją handlu detalicznego i hurtowego w Polsce. Zrzesza około 30 tysięcy sklepów, hurtowni spożywczych i drogeryjnych oraz firmy z otoczenia FMCG. Wśród jej członków można wyróżnić między innymi takie sieci jak:

Żabka

Lewiatan

Groszek

Gama

Freshmarket

Euro Sklep

PSS Społem

Brico Marche

Intermarche

Leroy Merlin

Kontigo

Sieć sklepów ABC

Faktoria Win

Delikatesy CENTRUM

Sieć sklepów Rydz

Jako partner targów, PIH zadba o kontakty z sieciami sklepów i firmami zrzeszonymi w Izbie, oraz o relacje pomiędzy organizatorami i uczestnikami wydarzenia.

FUTURE PRIVATE LABELS to jedyne w Polsce targi poświęcone w 100% markom własnym. Podczas FPL spotykają się producenci, dystrybutorzy i przedstawiciele sieci handlowych z Polski z zagranicy. Uczestnikami będą zarówno międzynarodowe koncerny, jak i mniejsze firmy specjalizujące się w produkcji wyrobów spod znaku marek własnych dla konkretnych sieci handlowych lub firmy, które dopiero próbują wejść do sieci.

Na targach FUTURE PRIVATE LABELS prezentowane będą produkty z różnych kategorii, głównie spożywcze, organiczne i ekologiczne, chemii gospodarczej oraz artykuły gospodarstwa domowego.

Targi Producentów Marek Własnych FUTURE PRIVATE LABELS odbędą się 15-16 listopada 2023 roku w Targach Kielce.

Polecane aktualności
19 maja 2023
II edycja Kongresu Ekspansywnych Eksporterów odbędzie się w Targach Kielce. Wydarzenie towarzyszyć będzie jesiennym targom Future Private Labels.
12 kwietnia 2023
Organizatorzy targów marek własnych Future Private Labels spotkali się z potentatem eksportu spożywczego, firmą Ewa-Bis. Celem spotkania było ustalenie wspólnej strategii działania dla nadchodzących targów.