pih.jpg

Targi Kielce i PIH rozpoczynają współpracę

27 kwietnia 2023
Targi Kielce podjęły współpracę z Polską Izbą Handlu, która została partnerem Targów Producentów Marek Własnych FUTURE PRIVATE LABELS. Wydarzenie odbędzie się 15 i 16 listopada 2023.

PIH działa na rynku od 1997 roku. Jest obecnie najszerszą reprezentacją handlu detalicznego i hurtowego w Polsce. Zrzesza około 30 tysięcy sklepów, hurtowni spożywczych i drogeryjnych oraz firmy z otoczenia FMCG. Wśród jej członków można wyróżnić między innymi takie sieci jak:

Żabka

Lewiatan

Groszek

Gama

Freshmarket

Euro Sklep

PSS Społem

Brico Marche

Intermarche

Leroy Merlin

Kontigo

Sieć sklepów ABC

Faktoria Win

Delikatesy CENTRUM

Sieć sklepów Rydz

Jako partner targów, PIH zadba o kontakty z sieciami sklepów i firmami zrzeszonymi w Izbie, oraz o relacje pomiędzy organizatorami i uczestnikami wydarzenia.

FUTURE PRIVATE LABELS to jedyne w Polsce targi poświęcone w 100% markom własnym. Podczas FPL spotykają się producenci, dystrybutorzy i przedstawiciele sieci handlowych z Polski z zagranicy. Uczestnikami będą zarówno międzynarodowe koncerny, jak i mniejsze firmy specjalizujące się w produkcji wyrobów spod znaku marek własnych dla konkretnych sieci handlowych lub firmy, które dopiero próbują wejść do sieci.

Na targach FUTURE PRIVATE LABELS prezentowane będą produkty z różnych kategorii, głównie spożywcze, organiczne i ekologiczne, chemii gospodarczej oraz artykuły gospodarstwa domowego.

Targi Producentów Marek Własnych FUTURE PRIVATE LABELS odbędą się 15-16 listopada 2023 roku w Targach Kielce.

Polecane aktualności
28 września 2023
Konkretne dane o rynku, ocena jakości, opakowania i etykiety, wyzwania związane z produkcją i sprzedażą marek własnych z udziałem przedstawicieli producentów i sieci handlowych - te tematy podejmą eksperci w czasie Forum Marek Własnych. Wydarzenie będzie trwało 15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce, jednocześnie z Targami Marek Własnych. 
20 września 2023
Targi Marek Własnych będą prezentacją bardzo różnorodnych produktów z Polski i zagranicy. Wśród wystawców będzie aż 10 firm ze Słowacji. Z kupcami i przedstawicielami sieci handlowych spotkają 15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
12 września 2023
15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce producenci i kupcy z Polski i Europy nawiążą biznesowe relacje. Celem tych spotkań jest wprowadzenie nowego produktu na nowe rynki. Ofertę przedsiębiorcom przedstawi Novo-Pak, polski producent opakowań z tworzyw sztucznych.
12 września 2023
Będą to konkurs „Smak Jakości”, Okrągły Stół Branży Mięsnej i Handlu Nowoczesnego oraz wspólna strefa wystawiennicza. – Całe wydarzenie, które odbędzie się 15 i 16 listopada, stanowi świetną okazję do prezentacji oferty i nawiązania relacji biznesowych – mówi Marek Bielski, właściciel agencji Gemini Group, która jest partnerem Targów Marek Własnych.  
12 września 2023
50 procent konsumentów w Europie Centralnej deklaruje kupowanie w sklepach dyskontowych i wybieranie produktów marek własnych – wynika z raportu „State of Grocery in Central Europe 2023: The battle for the new shopper” przygotowanego przez McKinsey & Company.
30 sierpnia 2023
15 i 16 listopada w Targach Kielce to czas marek własnych oraz eksportu. Podczas prelekcji i dyskusji zostaną podjęte tematy, które pomogą planować działania firm obu branż. Warto już teraz kupić bilet i wziąć udział w wydarzeniach towarzyszących Targom Marek Własnych.
28 sierpnia 2023
Franczyzowa sieć supermarketów spożywczych Intermarché, działającą w ramach Grupy Muszkieterów – największego europejskiego zrzeszenia niezależnych przedsiębiorców, dołączyła do grona kupców Targów Marek Własnych. 15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce specjaliści z przedsiębiorstwa będą szukali nowych produktów.
25 sierpnia 2023
Future Private Labels Expo to jedyne w Polsce wydarzenie poświęcone w 100 procentach markom własnym.  Producenci, dystrybutorzy spotkają się z przedstawicielami sieci handlowych z Polski oraz z zagranicy w Centrum Kongresowym Targów Kielce 15 i 16 listopada. W gronie kupców jest Krajowa Platforma Handlowa Społem.