PGE wojciech Lutek foto.jpg

Targi ENEX z mocnym wsparciem

24 lutego 2020
Prezes Zarządu PGE Dystrybucja Wojciech Lutek wystosował pismo dotyczące zbliżającej się XVIII Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX.

Szanowni Państwo,


PGE Dystrybucja po raz czwarty patronuje Międzynarodowym Targom Energetyki i Elektrotechniki ENEX w Kielcach. To wydarzenie z powodzeniem wpisało się w kalendarz branży energetycznej stając się doskonałym miejscem do śledzenia aktualnych trendów na rynku elektroenergetycznym.

Szybko postępujące zmiany technologiczne w sektorze energetyki, wymagania odbiorców oraz zakres obowiązków Operatora Systemu Dystrybucyjnego zachęca nas do czynnego uczestnictwa w tego rodzaju przedsięwzięciach i sprzyja wymianie doświadczeń. W imieniu Spółki serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszego stoiska informacyjnego. PGE Dystrybucja jest jedną z kluczowych linii biznesowych Grupy PGE.

Do zobaczenia na Targach!

Wojciech Lutek

Prezes Zarządu PGE Dystrybucja S.A.

XVIII Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX już od środy w kieleckim ośrodku wystawienniczym.

(JN)

Polecane aktualności
26 lutego 2020
Do budowy domów pasywnych wykorzystuje się systemy mające wyższe parametry izolacji cieplnej niż w przypadku standardowych domów. Różnica między nimi jest taka, że projektowany jest on w taki sposób, żeby pozyskiwać energię z otoczenia.
26 lutego 2020
Podczas pierwszego dnia Targów Enex w Kielcach podczas konkursu o tytuł Instalatora Roku walczyło 6 firm. W trzech rundach pierwszego etapu starły się ze sobą: Solar Spot z PV System, Oze Projekt z Sunsol oraz Helios Power z Bio-Energy. W finale walczyły ze sobą drużyna PV System z Helios Power. Z tej rywalizacji zwycięsko wyszła firma Helios Power, która została tegorocznym Instalatorem Roku.
27 lutego 2020
Koniec pierwszego dnia targów (27 lutego) upłynął pod znakiem medali i wyróżnień przyznanych za najlepsze produkty i stoiska prezentowane podczas tegorocznych XXIII Międzynarodowych Targach Energetyki i Elektrotechniki ENEX, XVIII Targach Odnawialnych Źródeł Energii ENEX oraz XXI Targach Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.
27 lutego 2020
O nowych standardach w technice grzewczej i prognozach wzrostu rynku pomp ciepła w Europie 2020-2030 rozmawiano podczas międzynarodowego spotkania w Centrum Kongresowym Targów Kielce
27 lutego 2020
Magazyny energii w mikrosieciach i klastrach energetycznych były przewodnim tematem spotkania ENERGIA PL w Targach Kielce
27 lutego 2020
Nowe rozwiązanie wprowadzane przez MITSUBISHI ELECTRIC na rynek europejski mogli zobaczyć goście Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki.
28 lutego 2020
Drugi dzień największych Targów Odnawialnych Źródeł Energii w Polsce upłynął pod znakiem gwiazd. Swoją obecnością wydarzenie uświetnili: Weronika Nowakowska, Mariusz Jurasik, Daniel Dujshebaev oraz Branko Vujović.
03 marca 2020
Przedstawiciele 176 firm z 14 krajów pojawili się na największych w Polsce targach odnawialnych źródeł energii ENEX/ENEX Nowa Energia oraz XXI Targach Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy