PGE wojciech Lutek foto.jpg

Targi ENEX z mocnym wsparciem

24 lutego 2020
Prezes Zarządu PGE Dystrybucja Wojciech Lutek wystosował pismo dotyczące zbliżającej się XVIII Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX.

Szanowni Państwo,


PGE Dystrybucja po raz czwarty patronuje Międzynarodowym Targom Energetyki i Elektrotechniki ENEX w Kielcach. To wydarzenie z powodzeniem wpisało się w kalendarz branży energetycznej stając się doskonałym miejscem do śledzenia aktualnych trendów na rynku elektroenergetycznym.

Szybko postępujące zmiany technologiczne w sektorze energetyki, wymagania odbiorców oraz zakres obowiązków Operatora Systemu Dystrybucyjnego zachęca nas do czynnego uczestnictwa w tego rodzaju przedsięwzięciach i sprzyja wymianie doświadczeń. W imieniu Spółki serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszego stoiska informacyjnego. PGE Dystrybucja jest jedną z kluczowych linii biznesowych Grupy PGE.

Do zobaczenia na Targach!

Wojciech Lutek

Prezes Zarządu PGE Dystrybucja S.A.

XVIII Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX już od środy w kieleckim ośrodku wystawienniczym.

(JN)

Polecane aktualności
28 lutego 2020
Drugi dzień największych Targów Odnawialnych Źródeł Energii w Polsce upłynął pod znakiem gwiazd. Swoją obecnością wydarzenie uświetnili: Weronika Nowakowska, Mariusz Jurasik, Daniel Dujshebaev oraz Branko Vujović.
03 marca 2020
Przedstawiciele 176 firm z 14 krajów pojawili się na największych w Polsce targach odnawialnych źródeł energii ENEX/ENEX Nowa Energia oraz XXI Targach Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.
30 marca 2020
Miesiąc temu odbywały się XXIII Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz XVIII Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX. Panująca na świecie pandemia paraliżuje wiele branż. Co z fotowoltaiką? Obszerny raport stworzyła redakcja GLOBEnergia - partner wydarzenia.
20 kwietnia 2020
Mimo szalejącej w ostatnim czasie pandemii koronawirusa, w branży odnawialnych źródeł energii padają kolejne rekordy. To dobry prognostyk dla kolejnej edycji targów ENEX/ENEX Nowa Energia.
28 kwietnia 2020
Ubiegły rok był rekordowy dla branży fotowoltaicznej. Jak podaje portal globenergia.pl, największym zainteresowaniem cieszyły się małe przydomowe elektrownie słoneczne. Ponadto, co raz więcej firm decyduje się na produkcję własnego prądu. Zachętę stanowią atrakcyjne formy finansowania takich inwestycji. Jedną z nich bez wątpienia jest leasing. Fotowoltaika była jednym z najpopularniejszych tematów tegorocznej edycji targów ENEX/ENEX Nowa Energia.
29 maja 2020
Jesteśmy w punkcie zwrotnym jeśli chodzi o strategię rozwoju sektora ogrzewania w polskim budownictwie. Do wykorzystania jest ogromny potencjał tkwiący w niezwykle szybko rozwijającym się rodzimym rynku pomp ciepła.
29 maja 2020
Jak podaje portal rynekelektryczny.pl partner medialny Targów ENEX w programie Mój Prąd obowiązują wnioski online. Warto poświęcić czas przed domowym komputerem, aby dzięki temu przyspieszyć proces uzyskania dofinansowania do instalacji fotowoltaicznej bez wychodzenia z domu.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy