ENEX / ENEX Nowa Energia (24-25.02.2021)

XXIV Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki
XIX Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX

Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

targi energetyczne enex kielce

Targi ENEX / ENEX Nowa Energia - największe wydarzenie branży odnawialnych źródeł energii w Polsce.

Trwają przygotowania do kolejnych edycji imprez branży OZE, które odbędą się 24 i 25 lutego 2021 roku w Targach Kielce. Organizatorzy zapowiadają, że wezmą w nich udział najważniejsi gracze na rynku, a wydarzenia odwiedzi podobna liczba gości ubiegłorocznych – 8 tysięcy.  Jak każdego roku to właśnie tutaj prezentowane będą najnowocześniejsze maszyny i urządzenia. Targi energetyczne to nie tylko spotkania B2B, ale również wiele konferencji, warsztatów i szkoleń. Te wydarzenia cieszą się ogromnym zainteresowaniem osób z branży rozwijających wiedzę w dziedzinie tradycyjnych i odnawialnych źródeł energii.

 

panele fotowoltaiczne na targach enex

Wśród zaplanowanych spotkań, które od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem uczestników znajdą się ponownie Forum SOLAR+, FORUM POMP CIEPŁA, Konferencja ENERGIA PL, VIII Kongres PORT PC, „Nowe Standardy w technice grzewczej budynków”, Konferencja Heat Not Lost, Budownictwo Pasywne, Forum Elektromobilności (FEM), MiastOZE, Konferencja Wysoka jakość powietrza wyzwaniem XXI wieku. Te spotkania mają na celu integrację całej branży, a także wymianę wiedzy i doświadczeń. Wszystkie te wydarzenia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Podczas tegorocznej edycji targów ENEX i ENEX Nowa Energia po raz drugi w Targach Kielce odbędą się VI Międzynarodowe Targi Izolacji Przemysłowych 4INSULATION.

Weź udział w targach – WARTO!

Targi ENEX/ENEX Nowa Energia od 24 lat cieszą się ogromną popularnością. Wystawcy i zwiedzający tej imprezy wiedzą, że Internet nie jest w stanie zastąpić im tego typu spotkań. Są one idealnym miejscem do osobistych rozmów z potencjalnym partnerem czy klientem. Tutaj, w stosunkowo krótkim czasie, można przeprowadzić bardzo dużo rozmów, co już samo w sobie pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Zapraszamy do udziału w najbliższych edycjach targów ENEX i ENEX Nowa Energia od 24 do 25 lutego 2021 roku!

Aktualności
21 sierpnia 2020
Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła PORT PC przeprowadziła badania liczby sprzedanych pomp ciepła w Polsce w I półroczu 2020 roku. Szczególnie widoczne wzrosty widać w segmencie powietrznych pomp ciepła.
05 sierpnia 2020
Z badań przeprowadzonych przez Polską Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła wynika, że branża pomp ciepła w Polsce dobrze prosperowała przez okres ograniczeń, które zostały wprowadzone w czasie pandemii Covid 19. W lutym 2021 roku odbędzie się już 24 edycja Targów ENEX, podczas których będzie możliwość zapoznania się z aktualną sytuacją na rynku OZE.
23 lipca 2020
Elektryfikacja podstawą przyszłości transportu, ogrzewnictwa i ciepłownictwa w Unii Europejskiej. Jakie będą konsekwencje dla Polski?
25 czerwca 2020
Forum Energii przeprowadziło szczegółową analizę dotyczącą kosztów odejścia Polski od węgla brunatnego. W raporcie wyszczególniono także zapewnienia bezpieczeństwa energetycznego dla Polski
25 czerwca 2020
Branżowi eksperci prognozują boom na naziemne farmy fotowoltaiczne.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy