Do wydarzenia pozostało...

Na targi zapraszają m.in.:

enex-2023-pesa-forum

 

Enex – dobra energia dla Twojego biznesu!

enex-2023 Od ponad 25 lat Kielce stanowią najważniejszy punkt na mapie Polski dla miłośników energooszczędnych i ekologicznych technologii z sektora OZE. To właśnie targi Enex przyciągają firmy mocno stawiające na rozwój branży energetycznej. Kolejne spotkanie przedstawicieli tego strategicznego sektora odbędzie się od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce.

Targi Enex to okazja do spotkania wiodących producentów i dystrybutorów oraz najnowszych rozwiązań w branży energetycznej, a także nawiązania wartościowych relacji procentujących w przyszłości. Od 7 do 8 lutego kielecki ośrodek wystawienniczy stanie się miejscem światowych premier i zawierania strategicznych porozumień. W Targach Kielce zaprezentowane zostaną m.in. najnowsze rozwiązania dronowe, nowoczesne systemy montażowe i fotowoltaiczne, a także modele inwerterów i pomp ciepła oraz stacje do ładowania samochodów elektrycznych i osprzęt elektroinstalacyjny. Niewidzialne systemy grzewcze, mobilne magazyny energii, nowe falowniki i rozwiązania hybrydowe, samochód z pionierskim systemem oczyszczającym powietrze oraz technologia małych modułowych reaktorów jądrowych – to tylko część premier jakie miały miejsce podczas ubiegłorocznych targów.

Enex - wymiana wiedzy, doświadczeń i kontaktów

enex-2023 Oprócz poznania najnowszych osiągnięć branży energetycznej, kieleckie targi to okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń podczas konferencji, forów i branżowych spotkań. Tradycją Enexu stały się już wydarzenia organizowane przez redakcję GLOBEnergia takie jak: Forum Fotowoltaiczne Solar+,  Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła czy atrakcje przygotowywane dla odwiedzających specjalną strefę wystawienniczą MiastOZE. Od lat dużym zainteresowanie cieszy się również konferencja Energia PL poświęcona kwestiom związanym z magazynowaniem energii oraz efektywności energetycznej. Podczas dynamicznych pokazów w Strefie Elektromobilności prezentowane są najnowsze modele aut elektrycznych, hybrydowych, a nawet wodorowych. Fani elektromobilności oraz wszelkich kwestii dot. odnawialnych źródeł energii mogą w trakcie targów spotkać najbardziej znanych Youtuberów. Nie brakuje również konkursów i niespodzianek.

Najlepsi z branży energetycznej w Kielcach

Podczas targów Enex wybrani Wystawcy otrzymują nagrody i wyróżnienia za magazynowanie i zarządzanie energią, odnawialne źródła energii, sprzęt eksploatacyjny i narzędzia oraz konstrukcje OZE.  Doceniane są także najciekawsze aranżacje stoisk targowych i sposób promocji, a także najlepsze realizacje energetyczne i ekologiczne w Polsce. 

Jubileuszowe targi Enex rekordowe pod każdym względem!

Podczas 25 edycji targów swoją ofertę zaprezentowały 323 firmy z 15 krajów, a kielecki ośrodek odwiedziło 19,6 tys. gości. To około dwieście firm więcej, a także niemal trzykrotnie więcej odwiedzających niż poprzednio. Oferta Targów Enex dotarła nawet do Singapuru i na Sri Lankę, a organizatorzy kieleckiego wydarzenia chcą trafić jeszcze dalej.

Na kolejną, 26. edycję targów Enex zapraszamy od 7 do 8 lutego 2024 roku do Targów Kielce!

ENEX w opinii uczestników

Aktualności
07 grudnia 2023
Wśród wystawców kieleckiego spotkania branży energetycznej nie zabraknie czołowego dystrybutora rozwiązań w zakresie urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Firma Alfaco Polska zaprezentuje komponenty dla producentów pomp ciepła oraz gotowe pompy ciepła Gree Versati.
30 listopada 2023
Jeden z czołowych dostawców energoelektroniki do domowych oraz przemysłowych instalacji fotowoltaicznych dołączył do grona Partnerów kieleckiego spotkania branży energetycznej. Firma Kostal zaprezentuje swoje najnowsze osiągnięcia już od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce.
29 listopada 2023
Obecność Elnap na targach Enex podkreśla znaczenie przedsiębiorstwa dla rozwoju branży. To okazja do zaprezentowania wieloletniego wkładu firmy w tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu elektrycznego i górniczego. Targi Enex odbędą się od 7 do 8 lutego 2024 roku.
31 października 2023
Głównym punktem podczas targów Enex na stoisku firmy BayWa r.e. – autoryzowanego dystrybutora PV w Polsce, będzie autorska konstrukcja montażowa novotegra na wszystkie rodzaje dachów. Wśród najnowszych rozwiązań - konstrukcja na dach płaski III. To wszystko od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce.
26 października 2023
Ponad 55 lat doświadczenia w usługach wiertniczych i ponad 3 tys. wykonanych realizacji za pomocą najnowocześniejszej techniki wiertniczej – to cechy charakteryzujące Zakład Usług Studziennych, którego szeroki zakres prac zostanie zaprezentowany od 7 do 8 lutego 2024 roku podczas targów Enex.
23 października 2023
Wydajność, nowoczesność i niezawodność to główne cechy produktów marki Fox ESS - inwerterów i rozwiązań do magazynowania energii. Z ofertą firmy będzie można zapoznać się od 7 do 8 lutego w Targach Kielce podczas targów Enex!
20 października 2023
Firma Fronius, która istnieje już ponad 77 lat, to ważny gracz na arenie światowej sektora OZE. W tej branży sukcesy osiąga od ponad 32 lat – niewiele firm może pochwalić się taką historią. Swoją działalność w Polsce marka Fronius rozpoczęła ponad dekadę temu, osiągając w tym czasie wiele sukcesów i wyznaczając trendy na polskim rynku fotowoltaiki. O osiągnięciach firmy można przeczytać w wywiadzie z Maciejem Pilińskim, dyrektorem sprzedaży Fronius Polska.
16 października 2023
Marka Ivendo Solar posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży solarnej, oferuje innowacyjne, wydajne i łatwe w użytkowaniu rozwiązania oparte o zielone źródła energii. Z najnowszymi produktami prezentowanymi przez firmę będzie można zapoznać się już od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce podczas targów Enex.
06 października 2023
Już po raz 26. miłośnicy energooszczędnych i ekologicznych technologii z sektora OZE spotkają się w Kielcach! Od 7 do 8 lutego w Targach Kielce będzie można m.in. poznać najnowsze rozwiązania branży energetycznej, przetestować działanie samochodów elektrycznych czy spotkać najbardziej znanych Youtuberów OZE. Już można zarejestrować swój udział.
27 września 2023
Fronius Polska Sp. z o.o. już od kilku lat jest wystawcą kieleckich targów branży energetycznej, a nowości i produkty prezentowane przez markę, każdego roku zachwycają najnowocześniejszą technologią oraz najwyższą jakością. Firma Fronius została Partnerem strategicznym 26. edycji targów Enex, które odbędą się już od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce.
25 lipca 2023
Targi Enex przyciągają wiodące firmy mocno stawiające na rozwój branży energetycznej – najważniejszych producentów i dystrybutorów najnowszych rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii, a także energetyki konwencjonalnej. Dołącz do grona najlepszych w branży i zaprezentuj swoją ofertę już od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce.
24 lipca 2023
Ponad 25 lat historii, ponad 300 Wystawców pochodzących z kilku kontynentów, najnowsze technologie z sektora OZE i miejsce spotkań prawie 20 tys. miłośników energooszczędnych i ekologicznych rozwiązań - to czynniki, które sprawiają, że targi Enex są obecnie jedną z wiodących imprez wystawienniczych w Targach Kielce.
21 lipca 2023
Bardzo udane ćwierćwiecze targów Enex jest dobrą okazją do odświeżenia identyfikacji wizualnej marki. Minimalizm i estetyka połączona z nowoczesnością - tak w kilku słowach można określić wprowadzone zmiany, które od teraz towarzyszyć będą kieleckiemu spotkaniu branży energetycznej. Spójnym mianownikiem zastosowanych grafik jest energia.
Główny Partner Medialny
Partnerzy Medialni