ENEX / ENEX Nowa Energia (24-25.02.2021)

XXIV Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki
XIX Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX

Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

Na targi zapraszają min.:

targi energetyczne enex kielce

Tradycja i nowoczesność – kumulacja energii na targach ENEX  ENEX Nowa Energia

Przedstawiciele branży odnawialnych źródeł energii oraz firmy specjalizujące się w produkcji i dystrybucji energii tradycyjnej spotykając się wspólnie w Targach Kielce.

Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii od lat elektryzują branżę. W tym roku wydarzenie odbędzie się między 24 a 25 lutego.

Zeszłoroczna edycja była największym spotkaniem branży OZE w naszym kraju. Targi ENEX / ENEX Nowa Energia odwiedziło 8 tysięcy gości z Polski i Europy, a swoją ofertę prezentowało 176 firm z 14 krajów.

Kto na targach ENEX / ENEX Nowa Energia?

Targi ENEX/ ENEX Nowa Energia to miejsce spotkań profesjonalistów. Wydarzenie dedykowane jest zarówno branży energii tradycyjnej, jak i odnawialnej. Wystawcami targów są firmy zajmujące się wytwarzaniem, przesyłaniem i dystrybucją energii, producenci maszyn oraz urządzeń energetycznych i elektroenergetycznych, a także przedsiębiorstwa z branży budownictwa energetycznego. Nowoczesna energia to zaś fotowoltaika, czy pompy ciepła i samochody elektryczne.

Wśród zwiedzających Targów Kielce nie brakuje specjalistów z branży: instalatorów, dystrybutorów, deweloperów, a także przedstawicieli administracji publicznej i decydentów samorządowych - Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni targami. Bardzo duża frekwencja osób odwiedzających, którzy wiedzą po co tutaj przyszły: dużo fachowców, instalatorów, projektantów. – mówi o targach ENEX/ ENEX  Nowa Energia Marcin Nowak - Prezes firmy Nowatermia – wyłącznego dystrybutora marki Thermia i Titon.

panele fotowoltaiczne na targach enex Energetyczny tygiel

Połączenie tradycji i nowoczesności daje wiele możliwości. Obecność przedstawicieli firm z całej Europy umożliwia porównanie oferty produktowej i usługowej konkurencji. To także okazja do zadawania pytań, a dzięki profesjonalnym zwiedzającym również konfrontacji pomysłów z oczekiwaniami branży.

Targi ENEX / ENEX Nowa Energia to największe targi branży OZE – obecność na wydarzeniu to wizerunkowy obowiązek - Mogliśmy spotkać się z naszymi stałymi odbiorcami, dużymi firmami, z którymi na co dzień współpracujemy. To była świetna okazja do tego, żeby zacieśnić te relacje i w sympatycznej atmosferze spędzić czas na tym spotkaniu. To świetna okazja do nawiązania kontaktów biznesowych, nie spodziewaliśmy się takiego dużego zainteresowania klientów- Członek Zarządu ABAKOSTEEL S.C. Adam Dobrzewiński.

Zeszłoroczną edycję targów odwiedziło 8 tysięcy profesjonalnych zwiedzających, co przełożyło się na ogromną ilość spotkań oraz podpisanych kontraktów. – To był dla nas bardzo intensywny czas wielu spotkań i ciekawych rozmów. Wierzymy, że nawiązane na targach kontakty przełożą się na przyszłe relacje biznesowe z nowymi klientami i realną współpracę –mówi Katarzyna Matera z KENO Sp. z o.o.

Wiedza na wyciągnięcie ręki

Organizatorzy targów ENEX / ENEX Nowa Energia stawiają także na dzielenie się wiedzą. Tradycją targów są wydarzenia towarzyszące o bogatym programie. Konferencje naukowe, fora techniczne czy branżowe spotkania to punkt obowiązkowy zarówno dla zwiedzających, jak i wystawców.

Na liście organizowanych w trakcie targów spotkań znajdują się między innymi FORUM SOLAR+ - ogólnopolska konferencja poświęcona branży PV, FORUM POMP CIEPŁA  dedykowane przedstawicielom branży energetyki odnawialnej, a także KONGRES PORT PC - najważniejsze wydarzenie przemysłu pomp ciepła. Niezwykle istotnym punktem programu jest ciesząca się bardzo dużym zainteresowaniem KONFERENCJA ENERGIA PL. Jest ona w pełni poświęcona tematyce magazynowania energii w odniesieniu do rynku energetyki oraz elektromobilności w kontekście szybkiego ładowania.

Uzupełnieniem oferty targów są przygotowane przez organizatorów salony i wystawy.  Pasaż energetyczny to miejsce spotkań z energetyką odnawialną: ekologiczne i ekonomiczne pompy ciepła oraz fotowoltaika. Salon Elektromobilności zaprasza wszystkich zainteresowanych samochodami z napędem elektrycznym, ale także producentów infrastruktury: stacji ładowania i baterii. Wystawie towarzyszy także Salon Budownictwa Pasywnego, gdzie prezentowane są najnowsze osiągnięcia energooszczędnego budownictwa.

Najlepszym zaproszeniem na kolejną edycję wydarzenia niech będą słowa jednego z  wystawców, Bartosza Malawskiego z firmy AFORE - Wydaje mi się, że są to aktualnie najlepsze targi w Polsce!

Targi ENEX / ENEX Nowa Energia rozpoczną się 24 lutego i potrwają dwa dni. 

Aktualności
23 października 2020
Wrzesień od lat był dla pracowników Targów Kielce bardzo pracowitym miesiącem. Sytuacja epidemiologiczna w kraju dołożyła pracy załodze kieleckiego ośrodka – część wystaw planowanych na wiosnę 2020 roku obyła się właśnie we wrześniu. Co o wystawach mówią wystawcy? Jak oceniają przygotowanie targów? Czy w halach jest bezpiecznie?
08 października 2020
Pod koniec sierpnia po polskich drogach jeździło już blisko 14 tysięcy samochodów osobowych z napędem elektrycznym. W pierwszych miesiącach 2020 roku nastąpił prawdziwy boom na zakup takich aut, a w porównaniu z analogicznym okresem w 2019 roku wzrost szacuje się na blisko 90%.
21 sierpnia 2020
Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła PORT PC przeprowadziła badania liczby sprzedanych pomp ciepła w Polsce w I półroczu 2020 roku. Szczególnie widoczne wzrosty widać w segmencie powietrznych pomp ciepła.
05 sierpnia 2020
Z badań przeprowadzonych przez Polską Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła wynika, że branża pomp ciepła w Polsce dobrze prosperowała przez okres ograniczeń, które zostały wprowadzone w czasie pandemii Covid 19. W lutym 2021 roku odbędzie się już 24 edycja Targów ENEX, podczas których będzie możliwość zapoznania się z aktualną sytuacją na rynku OZE.
23 lipca 2020
Elektryfikacja podstawą przyszłości transportu, ogrzewnictwa i ciepłownictwa w Unii Europejskiej. Jakie będą konsekwencje dla Polski?
25 czerwca 2020
Forum Energii przeprowadziło szczegółową analizę dotyczącą kosztów odejścia Polski od węgla brunatnego. W raporcie wyszczególniono także zapewnienia bezpieczeństwa energetycznego dla Polski
25 czerwca 2020
Branżowi eksperci prognozują boom na naziemne farmy fotowoltaiczne.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy