MODULAR-logo.jpg

Szeroki wachlarz mobilnych rozwiązań na Targach POLSECURE

21 marca 2023
Modular System jest jednym z największych w Europie producentów kontenerów użytkowych oraz systemów modułowych. Powstają z nich między innymi biura, domy i mieszkania, hotele czy szpitale. Już w kwietniu ofertę firmy będzie można poznać w Targach Kielce.

Dynamiczne zmiany i rozwój, które obserwujemy na rynku, wymagają elastycznych oraz szybkich rozwiązań. W jaki sposób przygotować dedykowaną przestrzeń wysokiej jakości, której realizacja odbędzie się w jak najkrótszym czasie? Jak zaplanować inwestycję spełniającą oczekiwania, którą będzie można dopasować do zmieniającej się rzeczywistości?

Odpowiedzią, która spełnia wszystkie potrzeby są moduły kontenerowe przygotowane specjalnie przez firmę Modular System. Producenta gotowych rozwiązań, które zapewniają funkcjonalność, bezpieczeństwo, komfort użytkowania, ale przede wszystkim mobilność, pozwalając na użytkowanie przestrzeni w dowolnym miejscu i czasie. Brak konieczności ponoszenia wysokich nakładów inwestycyjnych, szybka modyfikacja i rozbudowa w zależności od potrzeb.

Na przestrzeni ostatnich lat firma Modular System dostarcza gotowe rozwiązania w zakresie infrastruktury krytycznej na potrzeby służb mundurowych i opieki medycznej w Polsce oraz zagranicą. Doświadczenie i profesjonalizm spółki zapewnia dostawy w krótkim czasie funkcjonalnych obiektów o zróżnicowanym charakterze i przeznaczeniu.

Trwający konflikt za naszą wschodnią granicą pozbawił miliony mieszkańców Ukrainy infrastruktury mieszkalnej. Zapewnienie szybkich i bezpiecznych rozwiązań, stało się priorytetem. W odpowiedzi firma Modular System zaprojektowała i dostarczyła, w kilka tygodni gotowe domy modułowe. Pomieszczenia mieszkalne i sanitarne z pełnym wyposażeniem, umożliwiają natychmiastowe zamieszkanie.  

Mobilne systemy kontenerowe oferowane przez Modular System znajdują uznanie wśród milionów użytkowników w całej Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Dzisiejsza rzeczywistość oraz przyszłość, wymaga oferowania elastycznych i mobilnych rozwiązań również w zakresie budownictwa.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy od 25 do 27 kwietnia podczas Międzynarodowych Targów POLSECURE.

Polecane aktualności
27 kwietnia 2023
W trakcie II Międzynarodowych Targów Polsecure wybrane firmy doceniono wyróżnieniami specjalnymi Komendanta Głównego Policji i Dyrektora Generalnego Służby Więziennej, a także nagrodą Komendanta Głównego Straży Granicznej „Laur Graniczny”. Podczas uroczystej gali wręczono również nagrody Polsecure oraz wyróżnienia i nagrody Top Design.
26 kwietnia 2023
25 i 26 kwietnia 2023 roku, podczas targów POLESECURE w Kielcach, odbył się spektakularny pokaz asysty motocyklowej Policji. O tajnikach tej specyficznej formacji policyjnej opowiedział nam podkomisarz Marcin Sulik, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji.
25 kwietnia 2023
Targi POLSECURE to nie tylko ciekawa ekspozycja skierowana do funkcjonariuszy służb, ale także miejsce podpisywania ważnych dla bezpieczeństwa umów i porozumień.
25 kwietnia 2023
O działalności zespołów DVI w różnych krajach oraz metodach identyfikacji w miejscu katastrof rozmawiali eksperci międzynarodowej konferencji organizowanej przez Komendę Główną Policji podczas targów Polsecure w Targach Kielce. W panelu nie zabrakło ekspertów z Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji.
25 kwietnia 2023
Pokazy dynamiczne zawsze wzbudzają zainteresowanie gości, którzy na żywo, w warunkach kontrolowanych mogą zobaczy przedstawicieli różnych służb mundurowych w akcji. Nie inaczej było w tym roku, gdzie w specjalnym bloku zaprezentowano najnowocześniejszy sprzęt oraz umiejętności pracowników Straży Granicznej i Policji oraz ekspertów od zabezpieczeń. Nie zabrakło muzycznych akcentów.
21 kwietnia 2023
Niezawodna łączność, transmisja wiadomości tekstowych czy danych telemetrycznych. Firma IP Connect, która swoją ofertę zaprezentuje podczas nadchodzących Międzynarodowych Targów POLSECURE, zapewnia swoim klientom szerokie możliwości komunikacyjne i kładzie szczególny nacisk na bezpieczeństwo.
21 kwietnia 2023
Firma Arpol od wielu lat produkuje i dostarcza racje żywnościowe oraz wojskowe konserwy specjalne dla Sił Zbrojnych RP, Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej, Wydziałów Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego różnych szczebli, TOPR, GOPR, CSRG, szeroko pojętej turystyki (żeglarze, myśliwi, nurkowie, wędkarze).
21 kwietnia 2023
Podczas II edycji Międzynarodowych Targów POLSECURE, już od 25 do 27 kwietnia nie zabraknie także innowacyjnych rozwiązań wykorzystujących sztuczną inteligencję. Jednym z nich będzie platforma programowa Symphia™, która zaprezentowana zostanie przez firmy i-Technologies oraz Intellicene w Targach Kielce.