Solutions-Suite-1.png
Platforma Symphia™ wykorzystująca sztuczną inteligencję prezentowana na targach POLSECURE.

Platforma programowa Symphia™ od firmy i-Technologies oraz Intellicene na targach POLSECURE

21 kwietnia 2023
Podczas II edycji Międzynarodowych Targów POLSECURE, już od 25 do 27 kwietnia nie zabraknie także innowacyjnych rozwiązań wykorzystujących sztuczną inteligencję. Jednym z nich będzie platforma programowa Symphia™, która zaprezentowana zostanie przez firmy i-Technologies oraz Intellicene w Targach Kielce.

Firma i-Technologies to ceniony integrator systemów teleinformatycznych, sieci telekomunikacyjnych oraz systemów bezpieczeństwa fizycznego i informatycznego, który od ponad 16 lat aktywnie realizuje nawet najbardziej nietypowe i wymagające zlecenia. Dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu oraz blisko 9000 zrealizowanym projektom, firma ta jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

Podczas tegorocznych targów POLSECURE w Targach Kielce, firma i-Technologies wspólnie z firmą Intellicene zaprezentują innowacyjną platformę programową Symphia™. To rozwiązanie wykorzystujące zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji oraz analizę predykcyjną, co umożliwia przewidywanie, blokowanie oraz eliminowanie zagrożeń we wszystkich obszarach działalności.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska G-31, na którym będzie można skonsultować się z ekspertami z firmy Intellicene, która jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań z zakresu systemów bezpieczeństwa opartych na sztucznej inteligencji. 

Zapraszamy na II Międzynarodowe Targi POLSECURE już od wtorku, 25 kwietnia do czwartku, 27 kwietnia 2023 roku do Targów Kielce. To doskonała okazja, aby poznać najnowsze rozwiązania oraz porozmawiać z najlepszymi specjalistami w branży.

Intellicene-iTech.png [20.80 KB]

/MSi/

Polecane aktualności
27 kwietnia 2023
W trakcie II Międzynarodowych Targów Polsecure wybrane firmy doceniono wyróżnieniami specjalnymi Komendanta Głównego Policji i Dyrektora Generalnego Służby Więziennej, a także nagrodą Komendanta Głównego Straży Granicznej „Laur Graniczny”. Podczas uroczystej gali wręczono również nagrody Polsecure oraz wyróżnienia i nagrody Top Design.
26 kwietnia 2023
25 i 26 kwietnia 2023 roku, podczas targów POLESECURE w Kielcach, odbył się spektakularny pokaz asysty motocyklowej Policji. O tajnikach tej specyficznej formacji policyjnej opowiedział nam podkomisarz Marcin Sulik, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji.
25 kwietnia 2023
Targi POLSECURE to nie tylko ciekawa ekspozycja skierowana do funkcjonariuszy służb, ale także miejsce podpisywania ważnych dla bezpieczeństwa umów i porozumień.
25 kwietnia 2023
O działalności zespołów DVI w różnych krajach oraz metodach identyfikacji w miejscu katastrof rozmawiali eksperci międzynarodowej konferencji organizowanej przez Komendę Główną Policji podczas targów Polsecure w Targach Kielce. W panelu nie zabrakło ekspertów z Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji.
25 kwietnia 2023
Pokazy dynamiczne zawsze wzbudzają zainteresowanie gości, którzy na żywo, w warunkach kontrolowanych mogą zobaczy przedstawicieli różnych służb mundurowych w akcji. Nie inaczej było w tym roku, gdzie w specjalnym bloku zaprezentowano najnowocześniejszy sprzęt oraz umiejętności pracowników Straży Granicznej i Policji oraz ekspertów od zabezpieczeń. Nie zabrakło muzycznych akcentów.
21 kwietnia 2023
Niezawodna łączność, transmisja wiadomości tekstowych czy danych telemetrycznych. Firma IP Connect, która swoją ofertę zaprezentuje podczas nadchodzących Międzynarodowych Targów POLSECURE, zapewnia swoim klientom szerokie możliwości komunikacyjne i kładzie szczególny nacisk na bezpieczeństwo.
21 kwietnia 2023
Firma Arpol od wielu lat produkuje i dostarcza racje żywnościowe oraz wojskowe konserwy specjalne dla Sił Zbrojnych RP, Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej, Wydziałów Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego różnych szczebli, TOPR, GOPR, CSRG, szeroko pojętej turystyki (żeglarze, myśliwi, nurkowie, wędkarze).
21 kwietnia 2023
WORK 11 - polski producent uzbrojenia i akcesoriów dla służb mundurowych przedstawi swoją ofertę podczas tegorocznych targów Polsecure. Firma ta od kilku lat obecna jest także na MSPO.