dsc00320.jpg

ŚWIĘTO RĘKODZIEŁA W TARGACH KIELCE

06 grudnia 2019

Wystawę hand made odwiedziło blisko 5000 zwiedzających

VIII Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO odbyły się 30 listopada oraz 1 grudnia w Targach Kielce. Tym razem wystawa była częścią wydarzenia Slow Life, które było skierowane do mieszkańców regionu świętokrzyskiego oraz ościennych województw. 
Hala E zgromadziła prawie 250 wystawców i prawie 5000 zwiedzających!

Zakupy oraz rozrywka

Uczestnicy wydarzenia mieli okazję nabyć wyjątkowe produkty rękodzielnicze z całej Polski. Hand made to nie tylko obrusy i chusty, ale także zabawki, biżuteria i kosmetyki. Zgodnie z trendem powrotu do naturalności firmy zaprezentowały drewniane produkty- biżuterię, dodatki oraz deski dekoracyjne. Miłośnicy Świąt Bożego Narodzenia mieli okazję zakupić ozdoby choinkowe, lampki i dekoracje. Najmłodsi zwiedzający przebierali w maskotkach, ubrankach i akcesoriach domowych, ale także w słodyczach. Co więcej strefa bujania była idealnym miejscem dla rodziców z dziećmi i mam karmiących.

Warsztaty z makramy

Atrakcją tegorocznego wydarzenia były warsztaty z tworzenia ozdób makramowy oraz lampionów. Ponad 30 osób wzięło udział w bezpłatnym kursie organizowanym przez firmę Ruda Manufaktura. Uczestnicy spotkania poznali sztukę makramy i stworzyli swoje pierwsze wyjątkowe ozdoby.

Wystawcy

W tym roku oprócz wystawców z całej Polski gościliśmy firmy z Białorusi. Wśród nich znaleźli się, m.in.: Biżuteria Beaty. Studio Działań Kreatywnych, Galeria OKO, HONDO FOLK DESIGN, KORZA WOOD, Kuferek z pasją, Manufaktura Słodyczy "SAMA SŁODYCZ", OLDWOOD, YOOKA, Magazyn KREDA, Ruda Manufaktura, OTSO HANDMADE, NURSE DESIGN, Rękodzieło z Białorusi, Chastnoe predpriyatie Agentstvo „Prazdnichnyj koktejl” i wiele innych.

Targom towarzyszyły Targi Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE, Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody Health&Beauty oraz II Salon Produktów Ekologicznych ECO-STYLE.

 

(MZ)

Polecane aktualności
22 sierpnia 2020
W trakcie tegorocznej edycji ulubionych targów mieszkańców województwa, odbywają się wyjątkowe pokazy jogi i warsztaty z wyplatania kwietników metodą makramy.
22 sierpnia 2020
W Targach Kielce trwają ulubione imprezy mieszkańców województwa świętokrzyskiego. Wydarzenia zorganizowane zostały w oparciu o ściśle określone zasady sanitarne, by zarówno goście ośrodka wystawienniczego, jak i pracownicy mogli czuć się bezpiecznie
20 sierpnia 2020
W Targach Kielce trwa montaż bramek dekontaminacyjnych, do dezynfekcji i pomiaru temperatury. To już ostatni etap przygotowań w ramach zabezpieczeń sanitarnych przed weekendowymi targami dedykowanymi miłośnikom wyposażenia wnętrz, upiększania ogrodów, wyrobów rękodzielniczych, pasjonatom piękna i zwolennikom ekologicznej żywności
19 sierpnia 2020
Sprawdź, w jaki sposób dokonać akredytacji na poszczególne wydarzenia.
18 sierpnia 2020
Targi Kielce przygotowały wystawę dla miłośników produktów handmade. Będzie nie tylko pięknie, ale przede wszystkim bezpiecznie. Jak będą wyglądały targi w czasach pandemii?
14 sierpnia 2020
Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego Rękodzieło wyjątkowo powrócą latem. Na zwiedzających czekają setki produktów handmade oraz darmowe warsztaty wyplatania kwietników.
24 lipca 2020
Już w sierpniu w Targach Kielce odbędzie się święto rękodzieła. Podczas wystawy uczestnicy będą mogli nabyć wyjątkowe produkty rękodzielnicze z całej Polski. Podobnie jak na poprzedniej edycji odbędą się warsztaty z tworzenia ozdób.
24 marca 2020
Krosno, osnowa, wrzeciono czy snowacz – to zagadnienia z tkackiej dziedziny, z którymi bliżej będzie można zapoznać się podczas Agrotravel&Active Life i Rękodzieło
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy