8344119702-f69f2c8534.png

Spotkania kooperacyjne METAL 2022

27 czerwca 2022
Metal 2022 to seria międzynarodowych spotkań kooperacyjnych dedykowanych odlewnictwu i technologiom obróbki metali. 21 września po raz kolejny eksperci z branży będą rozmawiali na temat technologii i jej wykorzystaniu, tym razem, w formie hybrydowej.

Spotkania kooperacyjne METAL 2022 to wydarzenie towarzyszące targom. W tym roku odbędzie się w formie hybrydowej – na miejscu 21 września 2022 w Kielcach dla zwiedzających targi oraz wirtualnie 22 września 2022 za pośrednictwem platformy b2match.

 

Do udziału w spotkaniach zaproszone zostały firmy, które oferują lub poszukują maszyn, urządzeń i usług związanych z obróbką metali:

  • technologie, nowoczesne maszyny i urządzenia stosowane w przemyśle metali nieżelaznych
  • surowce, komponenty i materiały wykorzystywane w procesach metalurgicznych
  • obróbka cieplna metalu
  • recykling wszystkich metali nieżelaznych, szczególnie miedzi, cynku, ołowiu, metali lekkich, metali szlachetnych, krytycznych i innych zawartych w złomach, surowcach wtórnych, odpadowych, półproduktach, ściekach i innych
  • przetwarzanie złomu
  • specjalistyczne maszyny do recyklingu
  • przemysłowa technologia pomiarowa i badania nieniszczące.
Polecane aktualności
02 sierpnia 2022
„Automatyzacja Badań Rentgenowskich na przykładzie badań RTG aluminiowych komponentów cienkościennych wykonanych przy pomocy kabiny rentgenowskiej XE-S GILARDONI” - to temat warsztatów, jakie odbędą się w trakcie targów Metal i towarzyszących im targów Control-Tech.
01 sierpnia 2022
Dwudniowe seminarium pn. Foundry Goes Green będzie częścią targów METAL, które odbędą się w Targach Kielce już od 20 do 22 września 2022 roku. Podzielone na dwa bloki tematyczne, spotkanie z uczestnikami, będzie ważnym uzupełnieniem oferty i programu wydarzenia.
21 czerwca 2022
Targi Kielce zostały srebrnym sponsorem Forum Prezesów i Dyrektorów Odlewni - najważniejszego spotkania głównych graczy na rynku odlewniczym w Polsce. Każda edycja przyciąga Prezesów i Dyrektorów wszystkich polskich odlewni oraz firm będących dostawcami dla odlewnictwa.
14 kwietnia 2022
Confindustria Polonia organizuje Koncert Charytatywny, który odbędzie się 28 kwietnia w Oratorium Marianum, Plac Uniwersytecki 1 we Wrocławiu. Wydarzenie organizowane jest pod patronatem Ambasady Włoch i Włoskiego Instytutu Kultury w Krakowie.
15 grudnia 2021
Ruszył elektroniczny system zgłoszeń na targi. Zajrzyj do Portalu Wystawcy!
01 grudnia 2021
W uroczystości wziął udział dr Andrzej Mochoń, Prezes Zarządu Targów Kielce
23 listopada 2021
Tegoroczne święto odlewników połączone będzie z jubileuszem 85-lecia Stowarzyszenia Technicznego Odlewników Polskich.