Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
REKLAMA-08-2021-V2.jpg
"ZYGZAK" to uznany producent szat liturgicznych oraz innych akcesoriów tworzonych w oparciu o rękodzieło artystyczne.

Specjaliści od haftu artystycznego na Wystawie SACROEXPO

20 września 2021
Pracownia Haftu Artystycznego „ZYGZAK” to rodzinna firma produkująca m.in. wysokiej jakości szaty liturgiczne, chorągwie, sztandary i baldachimy z wykorzystaniem haftu ręcznego i maszynowego. Produkty pracowni będzie można podziwiać podczas tegorocznej Wystawy Sacroexpo.

Przedsiębiorstwo ZYGZAK to uznany na rynku producent szat liturgicznych oraz innych akcesoriów tworzonych w oparciu o rękodzieło artystyczne. Wykorzystanie haftu maszynowego pozwoliło firmie znacznie rozszerzyć zakres działalności, asortyment i ofertę m.in. o hafty reklamowe czy  produkcję obrusów. Firma posiada atesty Krajowej Komisji Artystycznej i Etnograficznej, które są potwierdzeniem ręcznego oraz artystycznego charakteru wyrobów.

Wyroby pracowni są doceniane na zarówno na rynku polskim, jak również na rynkach zagranicznych. Firma posiada stałych klientów m.in. w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, we Francji, Wielkiej Brytanii i Australii, a szaty liturgiczne przedsiębiorstwa cieszą się także zainteresowaniem klientów z Malty, Chorwacji, Szwajcarii, Niemiec, Austrii oraz innych krajów.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Pracowni Haftu Artystycznego „ZYGZAK” podczas tegorocznej Wystawy Sacroexpo już od 27 do 29 września 2021 roku w Targach Kielce!

Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji: https://www.targikielce.pl/sacroexpo/rejestracja-zwiedzajacych

(MCh)

Polecane aktualności
28 września 2021
Udział w konferencji zorganizowanej przez Centrum Duszpasterskie Wesoła 54 wzięła ukraińska pisarka ikon Khrystyna Kvyk i prof. dr hab. Krystyna Stawecka – kierownik Muzeum Ikon w Supraślu
28 września 2021
Tradycją Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO są wyróżnienia wręczane przez Prawosławnego Arcybiskupa Przemyskiego i Gorlickiego Najprzewielebniejszy Paisjusza.
28 września 2021
W ramach XXII Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Targach Kielce odbyło się spotkanie Ekonomów i Sekretarzy Prowincjonalnych Zakonów w Polsce.
28 września 2021
Trwa spotkanie zorganizowane przez Forum Współpracy Międzyzakonnej oraz Komisję ds. Ekonomicznych KWPZM, we współpracy z firmą INNPACT. Debata o tym "Jak przygotować się w zgromadzeniach i podmiotach kościelnych na duże wzrosty kosztów energii i gazu w kolejnych latach?" skierowana jest do gości targów SACROEXPO
27 września 2021
Podczas tegorocznej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Targach Kielce, oprócz firm z branży sakralnej znalazło się także miejsce na kontemplację sztuki. Wystawa ikon we współczesnej odsłonie zorganizowana została przez Szkołę Pisania Ikon Centrum Duszpasterskiego WESOŁA54.
27 września 2021
Medal Papieskiej Rady ds. Kultury przyznany został już po raz 17.
27 września 2021
W uroczystości udział wzięli m.in. JE dr hab. Grzegorz Ryś – Arcybiskup Metropolita Łódzki i JE dr Jan Piotrowski - Biskup Diecezji Kieleckiej.
23 września 2021
Jeden z czołowych dostawców sprzętu audiowizualnego w Polsce z ponad 20 letnim doświadczeniem jest jednym z tegorocznych Wystawców targów Sacroexpo.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy