slavic-exhibitor-she-goes-cosmetics.png

She Goes Cosmetics zaprezentuje ofertę produktów podczas Slavic B2Beauty

05 maja 2022
Przyjmując holistyczne podejście do zdrowia i urody, She Goes Cosmetics oferuje pełną natury linię produktów, która została stworzona z głęboką troską – zarówno o Twoją skórę, jak i planetę.

Filozofia She Goes Cosmetics

Firma patrzy holistycznie na zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Wie, że zdrowa skóra jest Twoją najlepszą wizytówką, a jej zdrowa kondycja dodaje pewności siebie i pozwala pełniej korzystać z życia. Jej celem jest wykorzystanie wiedzy farmaceutycznej o składnikach roślinnych, stężeniach aktywnych i zdrowiu skóry, do opracowania receptur, których stosowanie sprawi Ci zmysłową przyjemność oraz widocznie poprawi kondycję Twojej skóry.

 

Farmaceutyczna myśl

Mózgiem i sercem She Goes Cosmetics jest dr n. farm. Gabriela Wyszogrodzka-Gaweł, farmaceutka i naukowiec. Stworzona przez nią marka to połączenie pasji do natury, wiedzy farmaceutycznej i zauroczenia światem olejków eterycznych. Produkty są starannie przemyślane pod względem potrzeb skóry, składu i bezpieczeństwa stosowania.

 

Naturalne i wegańskie kosmetyki

Bazą stosowanych receptur są oleje roślinne, które łączone są z ekstraktami roślinnymi oraz składnikami aktywnymi. Firma dba o formulacje dopasowane do potrzeb skóry, aby zapewnić wygodę użycia i w pełni wykorzystać pielęgnujące właściwości składników, tak aby kosmetyki były ukojeniem dla Twojej skóry, zabezpieczały ją, pozwalały na jej szybką regenerację, dawały uczucie komfortu i pozostawiały ją intensywnie nawilżoną i odżywioną. Produkty łączone są w rytuały pielęgnacyjne, które dzięki współdziałaniu składników, odświeżają, odmładzają i przywracają skórze równowagę.

 

Radość dla zmysłów

Ale kosmetyki She Goes Cosmetics zostały stworzone nie tylko po to, aby karmić Twoją skórę, ale również zmysły. Naturalne kompozycje zapachowe zbudowane z olejków eterycznych,  dbają o skórę, a poprzez aromaterapię wpływają na Twój nastrój. Marka stara się dać Ci produkty, które zamienią codzienne czynności w aromatyczne rytuały, pozwolą Ci na delektowanie się wspaniałymi chwilami zmysłowej pielęgnacji, pobudzą zmysły i wyzwolą pozytywną energię, która będzie Cię otaczać każdego dnia.

 

Dla Ciebie i dla Planety

Produkty pakowane są w opakowania z białego szkła lub wytworzone z trzciny cukrowej (ich produkcja redukuje emisję dwutlenku węgla do atmosfery). Przy każdej okazji, firma wybiera bardziej ekologiczne opcje, jeśli chodzi o opakowania i używa ekologicznych i nadających się do recyklingu materiałów zarówno do wewnętrznych, jak i zewnętrznych opakowań, dzięki czemu możesz mieć pewność, że opakowania są przyjazne dla środowiska.

(ŁK)

Polecane aktualności
23 czerwca 2022
W środę zakończyły się dwudniowe kontraktacje branży kosmetycznej i farmaceutycznej, ale część z dystrybutorów nadal eksploruje region świętokrzyski. W czwartek kilkunastu zagranicznych kupców wzięło udział w wizycie studyjnej w Kieleckim Parku Technologicznym.
22 czerwca 2022
Piotr Snopek z firmy Paszport do Eksportu był prelegentem podczas drugiego dnia prezentacji towarzyszących kontraktacjom Slavic B2Beauty. W swoim wystąpieniu poruszał on tematy związane z finansowaniem działań eksportowych.
22 czerwca 2022
O warunkach, jakie polskie firmy muszą wypełnić, by móc sprzedawać kosmetyki na rynku malezyjskim szczegółowo mówił podczas prelekcji w trakcie Slavic B2Beauty Khairul Ridhwan bin Zahardin, Business Development Manager z  Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.
21 czerwca 2022
Spotkania biznesowe dystrybutorów i kupców z producentami kosmetyków i farmaceutyków to nie jedyne punkty w programie Slavic B2Beauty. Równocześnie z nimi w Sali Omega trwają ciekawe prelekcje i prezentacje. Jedną z nich przeprowadziła firma Wastech Recycling.
21 czerwca 2022
Owocnych rozmów biznesowych życzył 60 kupcom z 20 krajów i 32 wystawcom prezes zarządu Targów Kielce dr Andrzej Mochoń uroczyście otwierając pierwsze kontraktacje dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. Lidia Lukowska z Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego zaznaczała, że co drugi kosmetyk z Polski trafia na eksport. Branża kosmetyczna rośnie więc w siłę i szuka kolejnych rynków eksportowych.
20 czerwca 2022
Uroki krajobrazu naszego regionu na zdjęciach kielczanina Piotra Michalca będą oglądać przedsiębiorcy z całego świata, którzy wezmą udział w Kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty.
20 czerwca 2022
Już od niedzieli do Kielc przyjeżdżają przedstawiciele firm z różnych stron świata, by wziąć udział w Kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. W poniedziałek goście z Malezji i Uzbekistanu wybrali się na wycieczkę po mieście.
20 czerwca 2022
Koncepcje produktów powstały dzięki inspiracji rodzimą naturą, mocą roślinnych składników, ale też historyczną witalnością i siłą wywodzącą się ze słowiańskich tradycji.