180529-BABBOE-KOTERFOTO-DSC2001-Printonline.jpg

Rowery towarowe w Targach Kielce

07 czerwca 2021
Krakowska firma NEUTENO Jacek Ziebura weźmie udział w nadchodzących Międzynarodowych Targach Rowerowych Kielce Bike-Expo.

To jedyny w naszej części Europy sklep z rowerami towarowymi kilkunastu różnych marek. Działalność firmy w tym segmencie sięga 2013 roku, gdy nawiązano współpracę z jednym z największych holenderskich producentów rowerów cargo - Babboe B.V. Od tego czasu oferta sukcesywnie rośnie. Jednocześnie rowery towarowe stały się normalnym widokiem na ulicach polskich miast.

babboe-curve-e-nhuenerfuerst-11.jpg [11.58 MB]

MG-9463.jpg [16.10 MB]

BABBOE-PDM-1530-PetraDeMunck.jpg [4.71 MB]

Firma posiada w ofercie modele rodzinne i biznesowe. Podczas targów Kielce Bike-Expo 2021 prezentowane będą najpopularniejsze modele marki Babboe - klasyczne, bez wspomagania elektrycznego, a także wersje ze wspomaganiem w postaci centralnego silnika Yamaha i silnika w tylnej piaście. Znajdą się wśród nich pojazdy dwu- i trójkowe, przeznaczone do transportu do czwórki dzieci lub do 100 kg ładunku. Wszystkie oferowane modele są rowerami w rozumieniu ustawy - Prawo o ruchu drogowym.

(AO)

Polecane aktualności
17 września 2021
Eksperci ze stowarzyszeń i firmy branży rowerowej skrytykowali nowelizację ustawy o polskiej elektromobilności. Wskazują na wycięcie z ustawy rowerów elektrycznych, jak na przykład niezrozumienia branży, rynku i realiów w polskich miastach. Na ten temat dyskutowali podczas Forum Kielce Bike-Expo w Targach Kielce.
06 sierpnia 2021
– Już teraz należy kłaść większy nacisk na rozwój i promocję elektromobilności rowerowej – uważa zastępca prezydenta Kielc oraz Prezes Stowarzyszenia Rowerowego MTB Kielce, Marcin Chłodnicki, który będzie jednym z prelegentów podczas wrześniowego FORUM KIELCE BIKE-EXPO, organizowanego przez Targi Kielce i Polskie Stowarzyszenie Rowerowe.
20 lipca 2021
Troje przedsiębiorców z Łodzi otrzymało rowery elektryczne, które pomogą im w pracy. To wynik konkursu „TowaRower”, zorganizowanego wspólnie przez Fundację Normalne Miasto „Fenomen”, firmę Volia i Urząd Miasta Łódź. To kolejny przykład na to, że elektromobilność w Polsce ma dwa koła i nie planuje zwalniać tempa.
16 czerwca 2021
Trwa cykl webinariów zorganizowany wspólnie przez Targi Kielce i Polskie Stowarzyszenie Rowerowe. Na kolejne spotkanie zapraszamy już 25 czerwca.