agrotech-ruszyla-rejestracja-wystawcow-do-aktualnosci-564x378px.png

Rejestracja dla wystawców na targi Agrotech 2024 – czas zająć stoisko!

13 września 2023
450 firm z 15 krajów prezentowało oferty w 10 halach podczas ostatnich targów techniki rolniczej Agrotech. Organizatorzy już pracują nad edycją 2024, która potrwa od 8 do 10 marca. Przedsiębiorcy mogą więc rezerwować stoiska. Za obecnością w Targach Kielce przemawia liczba zwiedzających – blisko 70 tysięcy z różnych stron kraju.   

- Jesteśmy zaskoczeni, jak wiele jest osób i jak licznie przychodzą na nasze stoisko, a co najważniejsze to są klienci konkretni. Na pewno będziemy na targach Agrotech w Kielcach w marcu 2024 i przygotujemy nowość – mówił jeszcze podczas ostatniej edycji Robert Bartnik, właściciel przedsiębiorstwa LandStal. Te konkretne spotkania są dla producentów i dystrybutorów najcenniejsze. – Mamy nadzieję, że wiele z tych spotkań zaowocuje także po targach – zaznaczał Piotr Dziamski z przedsiębiorstwa Claas Polska.

Zainteresowaniem cieszyło się każde stoisko - od najnowocześniejszych ciągników, kombajnów, maszyn, przez urządzenia do obsługi gospodarstw i rozwiązania rolnictwa 4.0, po nawozy, środki ochrony roślin, materiał siewny i pasze.

Wielu z przedsiębiorców zwracało uwagę, że internet wiele zmienił w roli targów. Rolnicy robią rekonesans urządzeń i maszyn w sieci, a na wystawę przyjeżdżają zrewidować swoje decyzje, przyjrzeć się dokładnie modelom i porozmawiać o oczekiwaniach. - Znaczącą uwagę zwracają na najnowsze technologie, które jeszcze nie były prezentowane. To, co przyciąga to nowości i premiery – mówił Rafał Kępa z New Holland.

- Potrzeby rolników są bardzo duże, zwłaszcza w systemach rolnictwa precyzyjnego i uprawy bezorkowej. Podczas targów rozmawiamy z gospodarzami  o rozwiązaniach, których ich praca wymaga. Spotykamy się z wieloma stałymi, jak i nowymi klientami – wyjaśniał Piotr Stanek z Unii.  

 

Liczni wystawcy podkreślali znaczącą dla rozwoju branży rolniczej rolę Agrotechu. -To największa wystawa w halach w Polsce. Jedna z dwóch najważniejszych branży rolnej w kraju. Tu trzeba być – mówił Rafał Kępa.   

 

Warto więc nie zwlekać i już rezerwować stoisko na 29. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agrotech, które potrwają w dniach od 8 do 10 marca 2024 w Targach Kielce. Panel Wystawcy działa na targikielce.pl/agrotech,  w zakładce DLA WYSTAWCÓW

 

Poznajcie opinie zwiedzających

 

/MŚ/

Polecane aktualności
11 marca 2024
29. edycja targów Agrotech oraz 23. targi Las-Expo zapisują się jako rekordowe pod względem liczby osób zwiedzających. Od 8 do 10 marca Targi Kielce gościły blisko 71 tysięcy osób z Polski i zagranicy, to o około 2 tysiące więcej niż w ubiegłym roku. Znacznie więcej było też wystawców. Ofertę zaprezentowało 520 firm z 17 krajów, zaś w poprzedniej - 450 z 15 państw. Co było wyróżnikiem wydarzenia to bogactwo rozwiązań rolnictwa precyzyjnego.
10 marca 2024
Targi Techniki Rolniczej Agrotech oraz Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO przyciągnęły tłumy z całego kraju. Najbardziej kusił blask najnowszych technologii. Trzydniowy program targów był nasycony spotkaniami ze osobami z rolniczych programów oraz popularnymi youtuberami.
10 marca 2024
Kiedy rolnicy, a więc i dystrybutorzy maszyn mogą się spodziewać puli pieniędzy z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na zakup ciągników i sprzętów? Kiedy kolejny nabór na rolnictwo 4.0? To były najważniejsze pytania zadawane specjalistom z ProInvest Karolinie Szałas i Grzegorzowi Przysusze w czasie szkolenia, które przeprowadzili na targach Agrotech.
10 marca 2024
Znany polski rolnik, TikToker i uczestnik programów telewizyjnych odwiedził 29. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej! Na stoisku firmy Wanicki Agro poprowadził konkurs z rolnictwa precyzyjnego, które stało się absolutnym hitem wśród nowości na tegorocznych Targach AgroTech.
10 marca 2024
- Tyle robisz dla rolnictwa i tak pięknie dziś o nim mówiłeś, że jest to absolutnie zasłużone odznaczenie – mówił minister rolnictwa Czesław Siekierski przekazując prezesowi Andrzejowi Mochoniowi odznakę honorową „Zasłużony dla Rolnictwa”. Medal otrzymał także Kamil Perz, dyrektor projektu Agrotech w Targach Kielce.
10 marca 2024
520 firm z 17 krajów przywiozło do kieleckiego ośrodka wystawienniczego ofertę najnowocześniejszych maszyn, technologii i środków produkcji. Okazja, żeby zobaczyć sprzęt rolniczy jeszcze dziś do 17.00
09 marca 2024
Targi Agrotech 2024 to doskonała okazja, aby spotkać znane z sieci oraz telewizyjnych programów osoby związane z branżą rolniczą. Wielu fanów przyciągnęło spotkanie z popularnymi Youtuberami - Rolnikiem Nieprofesjonalnym i Rolnikiem na każdą okazję. Goście opowiedzieli o swoich działaniach w sieci oraz o tym, dlaczego odwiedzanie targów jest dla nich wartościowym doświadczeniem zawodowym. Zdradzili także, że filmy, które publikują w sieci często nagrywają i montują podczas pracy w polu.
09 marca 2024
29. Międzynarodowym Targom Techniki Rolniczej AGROTECH towarzyszyła uroczysta inauguracja Klastra Ogrodnictwo Przyszłości. Podczas oficjalnego podpisania listu intencyjnego przez członków oraz założycieli klastra, zaprezentowano także cele tej nowatorskiej w branży ogrodniczej inicjatywy.