agrotech-ruszyla-rejestracja-wystawcow-do-aktualnosci-564x378px.png

Rejestracja dla wystawców na targi Agrotech 2024 – czas zająć stoisko!

13 września 2023
450 firm z 15 krajów prezentowało oferty w 10 halach podczas ostatnich targów techniki rolniczej Agrotech. Organizatorzy już pracują nad edycją 2024, która potrwa od 8 do 10 marca. Przedsiębiorcy mogą więc rezerwować stoiska. Za obecnością w Targach Kielce przemawia liczba zwiedzających – blisko 70 tysięcy z różnych stron kraju.   

- Jesteśmy zaskoczeni, jak wiele jest osób i jak licznie przychodzą na nasze stoisko, a co najważniejsze to są klienci konkretni. Na pewno będziemy na targach Agrotech w Kielcach w marcu 2024 i przygotujemy nowość – mówił jeszcze podczas ostatniej edycji Robert Bartnik, właściciel przedsiębiorstwa LandStal. Te konkretne spotkania są dla producentów i dystrybutorów najcenniejsze. – Mamy nadzieję, że wiele z tych spotkań zaowocuje także po targach – zaznaczał Piotr Dziamski z przedsiębiorstwa Claas Polska.

Zainteresowaniem cieszyło się każde stoisko - od najnowocześniejszych ciągników, kombajnów, maszyn, przez urządzenia do obsługi gospodarstw i rozwiązania rolnictwa 4.0, po nawozy, środki ochrony roślin, materiał siewny i pasze.

Wielu z przedsiębiorców zwracało uwagę, że internet wiele zmienił w roli targów. Rolnicy robią rekonesans urządzeń i maszyn w sieci, a na wystawę przyjeżdżają zrewidować swoje decyzje, przyjrzeć się dokładnie modelom i porozmawiać o oczekiwaniach. - Znaczącą uwagę zwracają na najnowsze technologie, które jeszcze nie były prezentowane. To, co przyciąga to nowości i premiery – mówił Rafał Kępa z New Holland.

- Potrzeby rolników są bardzo duże, zwłaszcza w systemach rolnictwa precyzyjnego i uprawy bezorkowej. Podczas targów rozmawiamy z gospodarzami  o rozwiązaniach, których ich praca wymaga. Spotykamy się z wieloma stałymi, jak i nowymi klientami – wyjaśniał Piotr Stanek z Unii.  

 

Liczni wystawcy podkreślali znaczącą dla rozwoju branży rolniczej rolę Agrotechu. -To największa wystawa w halach w Polsce. Jedna z dwóch najważniejszych branży rolnej w kraju. Tu trzeba być – mówił Rafał Kępa.   

 

Warto więc nie zwlekać i już rezerwować stoisko na 29. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agrotech, które potrwają w dniach od 8 do 10 marca 2024 w Targach Kielce. Panel Wystawcy działa na targikielce.pl/agrotech,  w zakładce DLA WYSTAWCÓW

 

Poznajcie opinie zwiedzających

 

/MŚ/

Polecane aktualności
24 listopada 2023
W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie, rolnictwo przemieszcza się w kierunku wykorzystania zaawansowanych technologii, z których jedną z najbardziej obiecujących jest sztuczna inteligencja. SI otwiera nowe perspektywy dla rolnictwa, umożliwiając precyzyjne zarządzanie procesami, optymalizację plonów, minimalizację kosztów i redukcję wpływu na środowisko. Oto sposoby, w jakich sztuczna inteligencja przekształca rolnictwo. Okazuje się, że już korzystamy.
09 października 2023
Prezentowane podczas targów Agrotech w Kielcach autonomiczne maszyny cieszą się zainteresowaniem rolników. Według raportu MarketsandMarkets, zapotrzebowanie na agroboty będzie rosło, a w 2028 roku ich wartość na rynku globalnym ma przekroczyć 40 miliardów dolarów.  
17 sierpnia 2023
Rozbudowane agregaty, brony talerzowe, pługi, wały, kultywatory, głębosze... i wiele innych zostało zaprezentowanych podczas targów techniki rolniczej Agrotech w Kielcach. Przypominamy je.
05 lipca 2023
Imponujące maszyny do koszenia zboża i kukurydzy wywierały wrażenie na zwiedzających targi techniki rolniczej Agrotech w Targach Kielce w marcu 2023. Przypominamy je.
21 czerwca 2023
Za 30-letnie doświadczenie w produkcji szerokiego asortymentu maszyn rolniczych została doceniona firma Jar-met z Węgrowa na Mazowszu w czasie targów techniki rolniczej Agrotech. Otrzymała Puchar Ministra Rolnictwa.
09 maja 2023
W piątek, 8 marca 2024 roku rozpocznie się XXIX edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH oraz XXIII Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. Wystawy potrwają do popołudnia w niedzielę, 10 marca.
27 marca 2023
Targi techniki rolniczej, zorganizowane w dnia od 17 do 19 marca w Targach Kielce, zostały ocenione najwyżej w Polsce w plebiscycie „Gazety Targowej”. Redakcja wydawnictwa pod uwagę wzięła profesjonalną organizację wydarzenia, doskonałą obsługę wystawców i zwiedzających oraz bardzo dobrą współpracę z przedstawicielami mediów.