Aplisens-13.jpg

Przetworniki ciśnienia i nie tylko od Aplisens podczas EXPO-GAS

07 lutego 2023
Aplisens - polski producent przemysłowej aparatury kontrolno-pomiarowej i elementów automatyki, lider wśród europejskich dostawców tego typu urządzeń będzie uczestnikiem tegorocznej edycji Targów gazowniczych EXPO-GAS.

Do grupy wystawców tegorocznej edycji Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS dołączył polski potentat aparatury pomiarowej Aplisens. Firma zaprezentuje pełną gamę swoich produktów, skupiając się na przetwornikach ciśnienia.

Funkcjonująca od 1992 roku Firma APLISENS S.A. jest liderem wśród krajowych dostawców rozwiązań w zakresie przemysłowej aparatury kontrolno-pomiarowej.

 

W ofercie firmy APLISENS S.A. znajdują się:

 • przetworniki ciśnienia, różnicy ciśnień oraz poziomu;
 • sondy głębokości i poziomu;
 • przepływomierze elektromagnetyczne;
 • zwężki pomiarowe;
 • czujniki i przetworniki temperatury;
 • zawory i osprzęt montażowy;
 • mierniki, regulatory i wyświetlacze;
 • zasilacze, separatory i przetworniki sygnałów;
 • sondy do pomiaru poziomu paliwa w samochodach ciężarowych;
 • ustawniki pozycyjne;
 • siłowniki elektryczne.

Firma APLISENS S.A. zapewnia również usługi doradcze związane z aplikacjami produkowanej aparatury oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Doświadczony zespół konsultantów technicznych służy swoją wiedzą i doradztwem przy doborze, wdrażaniu i obsłudze oferowanych urządzeń przez Klientów. Rozbudowany dział badawczo-rozwojowy pracuje nad doskonaleniem produktów oraz rozszerzaniem oferty.

W Warszawie funkcjonuje Laboratorium Wzorcujące Aplisens którego uprawnienia są potwierdzone certyfikatem akredytacji wydanym przez Polskie Centrum Akredytacji. Głównym zadaniem Laboratorium jest wzorcowanie przetworników ciśnienia i różnicy ciśnień, zarówno wytwarzanych w APLISENS S.A. jak i u innych producentów.

O jakości oferowanych produktów świadczą wszystkie niezbędne dla tego typu urządzeń dopuszczenia i certyfikaty, w tym, między innymi: ATEX, SIL, PZH, HART, NACE. Ponadto, dla niektórych urządzeń przeprowadzono certyfikację w kierunku możliwości stosowania ich w technicznych warunkach morskich. Spółka posiada certyfikaty dopuszczające jej wyroby na rynki UE i większości krajów WNP. W ostatnim okresie firma uzyskała certyfikaty umożliwiające instalację swoich urządzeń na terenie USA i Kanady i w perspektywie najbliższych lat planuje zaistnieć na obu tych rynkach. APLISENS S.A. dostarcza swoje produkty do ponad 100 krajów świata, głównie w Europie i Azji.

XII Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS odbędą się w Targach Kielce, w dniach 19-20 kwietnia 2023 roku.

Polecane aktualności
21 marca 2023
Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS są ważnym wydarzeniem dla branży. Świadczy o tym z pewnością wsparcie jakie ta wystawa otrzymuje.
02 marca 2023
Jednym z wystawców Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS będzie w 2023 roku firma INTERLAB. Targi odbędą się od 19 do 20 kwietnia.
01 marca 2023
Podczas Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS swoją ofertę zaprezentuje kilkudziesięciu wystawców, jednym z nich będzie firma BROEN.
24 lutego 2023
Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS już w kwietniu zjednoczą w halach Targów Kielce całą branżę gazowniczą. Jednym z wystawców będzie katowicki INTROL.
09 lutego 2023
Oferta firmy z wieloletnią tradycją w gazownictwie do zobaczenia w Targach Kielce już w kwietniu.
08 lutego 2023
Nowatech - czołowy polski producent zgrzewarek do rur z poliolefin wystawi się na tegorocznych targach gazowniczych EXPO-GAS.
06 lutego 2023
Firma ATAGOR Sp. z o.o. działa na rynku polskim i europejskim od ponad 17 lat, oferując klientom innowacyjne, sprawdzone i solidne technologie stosowane i branżach: gazowniczej, petrochemiczne, energetycznej i elektrycznej. Odwiedź stoisko ATAGOR podczas Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS już w kwietniu.