Aplisens-13.jpg

Przetworniki ciśnienia i nie tylko od Aplisens podczas EXPO-GAS

07 lutego 2023
Aplisens - polski producent przemysłowej aparatury kontrolno-pomiarowej i elementów automatyki, lider wśród europejskich dostawców tego typu urządzeń będzie uczestnikiem tegorocznej edycji Targów gazowniczych EXPO-GAS.

Do grupy wystawców tegorocznej edycji Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS dołączył polski potentat aparatury pomiarowej Aplisens. Firma zaprezentuje pełną gamę swoich produktów, skupiając się na przetwornikach ciśnienia.

Funkcjonująca od 1992 roku Firma APLISENS S.A. jest liderem wśród krajowych dostawców rozwiązań w zakresie przemysłowej aparatury kontrolno-pomiarowej.

 

W ofercie firmy APLISENS S.A. znajdują się:

 • przetworniki ciśnienia, różnicy ciśnień oraz poziomu;
 • sondy głębokości i poziomu;
 • przepływomierze elektromagnetyczne;
 • zwężki pomiarowe;
 • czujniki i przetworniki temperatury;
 • zawory i osprzęt montażowy;
 • mierniki, regulatory i wyświetlacze;
 • zasilacze, separatory i przetworniki sygnałów;
 • sondy do pomiaru poziomu paliwa w samochodach ciężarowych;
 • ustawniki pozycyjne;
 • siłowniki elektryczne.

Firma APLISENS S.A. zapewnia również usługi doradcze związane z aplikacjami produkowanej aparatury oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Doświadczony zespół konsultantów technicznych służy swoją wiedzą i doradztwem przy doborze, wdrażaniu i obsłudze oferowanych urządzeń przez Klientów. Rozbudowany dział badawczo-rozwojowy pracuje nad doskonaleniem produktów oraz rozszerzaniem oferty.

W Warszawie funkcjonuje Laboratorium Wzorcujące Aplisens którego uprawnienia są potwierdzone certyfikatem akredytacji wydanym przez Polskie Centrum Akredytacji. Głównym zadaniem Laboratorium jest wzorcowanie przetworników ciśnienia i różnicy ciśnień, zarówno wytwarzanych w APLISENS S.A. jak i u innych producentów.

O jakości oferowanych produktów świadczą wszystkie niezbędne dla tego typu urządzeń dopuszczenia i certyfikaty, w tym, między innymi: ATEX, SIL, PZH, HART, NACE. Ponadto, dla niektórych urządzeń przeprowadzono certyfikację w kierunku możliwości stosowania ich w technicznych warunkach morskich. Spółka posiada certyfikaty dopuszczające jej wyroby na rynki UE i większości krajów WNP. W ostatnim okresie firma uzyskała certyfikaty umożliwiające instalację swoich urządzeń na terenie USA i Kanady i w perspektywie najbliższych lat planuje zaistnieć na obu tych rynkach. APLISENS S.A. dostarcza swoje produkty do ponad 100 krajów świata, głównie w Europie i Azji.

XII Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS odbędą się w Targach Kielce, w dniach 19-20 kwietnia 2023 roku.

Polecane aktualności
20 kwietnia 2023
O tym, że era gazownictwa jeszcze się nie skończyła, a ten surowiec jeszcze wiele lat wykorzystywany będzie w energetyce, przekonywali eksperci podczas jubileuszowej konferencji Izby Gospodarczej Gazownictwa w trakcie EXPO-GAS w Targach Kielce. Transformacja energetyczna sprawi, że udziału gazu ziemnego w bilansie energetycznym w 2040 roku wynosił będzie 15 %. Szybka przesiadka na inne, alternatywne źródła energii nam nie grozi.
19 kwietnia 2023
Ponad 130 wystawców z Polski, Ukrainy, Niemiec, Szwajcarii, Czech i Słowacji weźmie udział w Targach Techniki Gazowniczej EXPO-GAS od 19 do 20 kwietnia. Wydarzenie od pierwszej edycji współorganizowane jest przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa.
18 kwietnia 2023
Ukraińska firma, która w rekordowym czasie przywróciła dostawy gazu dla 510 tysięcy rodzin w wyzwolonych miastach, jest gotowa dołączyć się do programu gazyfikacji Polski
18 kwietnia 2023
AIUT – wiodący dostawca zintegrowanych rozwiązań dla branży gazowniczej na tegorocznych targach EXPO-GAS zaprezentuje swoje inteligentne systemy do zdalnych odczytów liczników i automatycznej kontroli sieci.
12 kwietnia 2023
Świętująca w 2023 roku jubileusz 20-lecia działalności Izba Gospodarcza Gazownictwa, współorganizator Targów EXPO-GAS zaprasza na merytoryczne spotkanie branży gazowniczej. W pierwszym dniu targów odbędzie się konferencja Izby zatytułowana „Nowe Technologie dla multienergetyki””.
05 kwietnia 2023
TSG Brudnik - potentat branży gazowniczej będzie obecny podczas tegorocznej edycji targów Expo-Gas. Targi odbędą się pod koniec kwietnia w Targach Kielce.
05 kwietnia 2023
Jobimet - polski producent obudów gazowych, stacji redukcyjnych oraz gazomierzowych wystawi się na tegorocznych targach Expo-Gas w Targach Kielce. Firma przedstawi swoje najnowsze produkty.
21 marca 2023
Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS są ważnym wydarzeniem dla branży. Świadczy o tym z pewnością wsparcie jakie ta wystawa otrzymuje.