slide2-shadow.jpg

Polski potentat gazowniczy na EXPO-GAS

05 kwietnia 2023
TSG Brudnik - potentat branży gazowniczej będzie obecny podczas tegorocznej edycji targów Expo-Gas. Targi odbędą się pod koniec kwietnia w Targach Kielce.

Firma na targach Expo-Gas zaprezentuje najnowsze urządzenie ProStopp™ DS, które swoją unikalną konstrukcją zapewnia szczelne odcięcie gazociągu bez konieczności stosowania dodatkowego zabezpieczenia balonami gazowymi. Jest to oferta dla gazociągów dystrybucyjnych do 50 barów. Przedstawią także rozwiązania firm PLIDCO i Intero - The Sniffers.

Firma TSG Brudnik jest polską firmą działającą w szeroko pojętej branży gazowniczej. Jest też jedynym przedstawicielem polskim firmy T.D. Williamson. W ramach tzw. Channel Partnerstwa spółka utrzymuje bezpośrednie kontakty ze wszystkimi firmami na świecie współpracującymi z korporacją T.D. Williamson Inc. TSG Brudnik jako jedna z nielicznych na rynku wykonuje rozruchy nowo wybudowanych gazociągów. Wszystkie nowoczesne linie gazowe wielkośrednicowe DN 700 i DN 1000, wybudowane w ostatnich latach w Polsce, były nagazowane i uruchamiane przez TSG Brudnik w ścisłej współpracy z operatorem gazociągów przesyłowych OGP Gaz -System S.A. 

XII Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS odbędą się 19-20 kwietnia 2023 w Targach Kielce.

Polecane aktualności
20 kwietnia 2023
O tym, że era gazownictwa jeszcze się nie skończyła, a ten surowiec jeszcze wiele lat wykorzystywany będzie w energetyce, przekonywali eksperci podczas jubileuszowej konferencji Izby Gospodarczej Gazownictwa w trakcie EXPO-GAS w Targach Kielce. Transformacja energetyczna sprawi, że udziału gazu ziemnego w bilansie energetycznym w 2040 roku wynosił będzie 15 %. Szybka przesiadka na inne, alternatywne źródła energii nam nie grozi.
19 kwietnia 2023
Ponad 130 wystawców z Polski, Ukrainy, Niemiec, Szwajcarii, Czech i Słowacji weźmie udział w Targach Techniki Gazowniczej EXPO-GAS od 19 do 20 kwietnia. Wydarzenie od pierwszej edycji współorganizowane jest przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa.
18 kwietnia 2023
Ukraińska firma, która w rekordowym czasie przywróciła dostawy gazu dla 510 tysięcy rodzin w wyzwolonych miastach, jest gotowa dołączyć się do programu gazyfikacji Polski
18 kwietnia 2023
AIUT – wiodący dostawca zintegrowanych rozwiązań dla branży gazowniczej na tegorocznych targach EXPO-GAS zaprezentuje swoje inteligentne systemy do zdalnych odczytów liczników i automatycznej kontroli sieci.
12 kwietnia 2023
Świętująca w 2023 roku jubileusz 20-lecia działalności Izba Gospodarcza Gazownictwa, współorganizator Targów EXPO-GAS zaprasza na merytoryczne spotkanie branży gazowniczej. W pierwszym dniu targów odbędzie się konferencja Izby zatytułowana „Nowe Technologie dla multienergetyki””.
05 kwietnia 2023
Jobimet - polski producent obudów gazowych, stacji redukcyjnych oraz gazomierzowych wystawi się na tegorocznych targach Expo-Gas w Targach Kielce. Firma przedstawi swoje najnowsze produkty.
21 marca 2023
Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS są ważnym wydarzeniem dla branży. Świadczy o tym z pewnością wsparcie jakie ta wystawa otrzymuje.
02 marca 2023
Jednym z wystawców Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS będzie w 2023 roku firma INTERLAB. Targi odbędą się od 19 do 20 kwietnia.