INTERLAB-logo2023-PNG.png

INTERLAB z ofertą podczas targów gazowniczych

02 marca 2023
Jednym z wystawców Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS będzie w 2023 roku firma INTERLAB. Targi odbędą się od 19 do 20 kwietnia.

Już od 1987 roku firma zajmuje się technologią światłowodową, a w tym czujnikami światłowodowymi. Jest pionierem na polskim rynku i przedstawicielem wielu wiodących producentów z Japonii i USA, m.in. LUNA Technologies, Lios, Optasense, Yokogawa, Fitel, AFL, AEM.

INTERLAB-ODISI-FiberSensing.jpg [198.21 KB]

W ofercie znajdziecie INTERLAB można znaleźć zarówno rozwiązania telekomunikacyjne, takie jak spawarki światłowodowe, reflektometry, analizatory LAN, oraz rozwiązania dedykowane do różnych branż przemysłu.

Dla branży chemicznej firma oferuje rozwiązania oparte na czujnikach światłowodowych, w tym czujniki ciągłe. Przy zastosowaniu nowoczesnych metod pomiarowych można wykrywać wycieki wzdłuż rurociągów, kontrolować przebieg procesów chemicznych, monitorować konstrukcje zbiorników i budynków, zabezpieczyć obiekty przed wtargnięciem niepowołanych osób i wiele innych. To wszystko przy użyciu „standardowego” włókna światłowodowego. Technologia światłowodowa pozwala na zastosowanie rozwiązań pasywnych, bez konieczności instalacji kabli zasilających oraz montaż w strefach zagrożonych wybuchem bez stosowania separatorów.

Polecane aktualności
20 kwietnia 2023
O tym, że era gazownictwa jeszcze się nie skończyła, a ten surowiec jeszcze wiele lat wykorzystywany będzie w energetyce, przekonywali eksperci podczas jubileuszowej konferencji Izby Gospodarczej Gazownictwa w trakcie EXPO-GAS w Targach Kielce. Transformacja energetyczna sprawi, że udziału gazu ziemnego w bilansie energetycznym w 2040 roku wynosił będzie 15 %. Szybka przesiadka na inne, alternatywne źródła energii nam nie grozi.
19 kwietnia 2023
Ponad 130 wystawców z Polski, Ukrainy, Niemiec, Szwajcarii, Czech i Słowacji weźmie udział w Targach Techniki Gazowniczej EXPO-GAS od 19 do 20 kwietnia. Wydarzenie od pierwszej edycji współorganizowane jest przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa.
18 kwietnia 2023
Ukraińska firma, która w rekordowym czasie przywróciła dostawy gazu dla 510 tysięcy rodzin w wyzwolonych miastach, jest gotowa dołączyć się do programu gazyfikacji Polski
18 kwietnia 2023
AIUT – wiodący dostawca zintegrowanych rozwiązań dla branży gazowniczej na tegorocznych targach EXPO-GAS zaprezentuje swoje inteligentne systemy do zdalnych odczytów liczników i automatycznej kontroli sieci.
12 kwietnia 2023
Świętująca w 2023 roku jubileusz 20-lecia działalności Izba Gospodarcza Gazownictwa, współorganizator Targów EXPO-GAS zaprasza na merytoryczne spotkanie branży gazowniczej. W pierwszym dniu targów odbędzie się konferencja Izby zatytułowana „Nowe Technologie dla multienergetyki””.
05 kwietnia 2023
TSG Brudnik - potentat branży gazowniczej będzie obecny podczas tegorocznej edycji targów Expo-Gas. Targi odbędą się pod koniec kwietnia w Targach Kielce.
05 kwietnia 2023
Jobimet - polski producent obudów gazowych, stacji redukcyjnych oraz gazomierzowych wystawi się na tegorocznych targach Expo-Gas w Targach Kielce. Firma przedstawi swoje najnowsze produkty.
21 marca 2023
Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS są ważnym wydarzeniem dla branży. Świadczy o tym z pewnością wsparcie jakie ta wystawa otrzymuje.