IKONY-2.jpg
W ofercie firmy Kubara Dewocjonalia znajdują się m.in. ręcznie zdobione ikony, obrazy na płótnie, gry i zabawki edukacyjne dla dzieci oraz pamiątki religijne.

Produkty religijne prosto z Częstochowy na Sacroexpo!

23 września 2021
Różańce, modlitewniki, dewocjonalia, ogromy wybór obrazków i ikon w okazyjnych cenach. To wszystko czekać będzie na gości XXII edycji Wystawy SACROEXPO, na stoisku firmy KUBARA Dewocjonalia.

Przedsiębiorstwo Kubara Dewocjonalia, to sklep z długoletnią tradycją i doświadczeniem w tworzeniu produktów religijnych. Siedziba firmy mieści się w Częstochowie, gdzie codziennie bywają pielgrzymi z całej Polski i świata. W asortymencie Kubara Dewocjonalia znajdują się  w większości artykuły własnej produkcji, każdy produkt jest starannie wykonany, a użyte do produkcji materiały są  najwyższej jakości. Flagowym asortymentem firmy są ręcznie zdobione złotem płatkowym ikony sakralne, tworzone przez wykwalifikowaną kadrę. Wszystkie wizerunki znajdujące się na desce są wiernym odtworzeniem oryginałów. Produkcja ikon to jednak zaledwie część oferty i możliwości Kubara Dewocjonalia. Firma zajmuje się również produkcją obrazów na płótnie, gier i zabawek edukacyjnych dla dzieci oraz wszelkiego rodzaju pamiątek religijnych.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy KUBARA Dewocjonalia podczas spotkania branży sakralnej już od 27 do 29 września 2021 roku!

Zachęcamy do rejestracji: https://www.targikielce.pl/sacroexpo/rejestracja-zwiedzajacych

(MCh)

Polecane aktualności
28 września 2021
Udział w konferencji zorganizowanej przez Centrum Duszpasterskie Wesoła 54 wzięła ukraińska pisarka ikon Khrystyna Kvyk i prof. dr hab. Krystyna Stawecka – kierownik Muzeum Ikon w Supraślu
28 września 2021
Tradycją Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO są wyróżnienia wręczane przez Prawosławnego Arcybiskupa Przemyskiego i Gorlickiego Najprzewielebniejszy Paisjusza.
28 września 2021
W ramach XXII Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Targach Kielce odbyło się spotkanie Ekonomów i Sekretarzy Prowincjonalnych Zakonów w Polsce.
28 września 2021
Trwa spotkanie zorganizowane przez Forum Współpracy Międzyzakonnej oraz Komisję ds. Ekonomicznych KWPZM, we współpracy z firmą INNPACT. Debata o tym "Jak przygotować się w zgromadzeniach i podmiotach kościelnych na duże wzrosty kosztów energii i gazu w kolejnych latach?" skierowana jest do gości targów SACROEXPO
27 września 2021
Podczas tegorocznej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Targach Kielce, oprócz firm z branży sakralnej znalazło się także miejsce na kontemplację sztuki. Wystawa ikon we współczesnej odsłonie zorganizowana została przez Szkołę Pisania Ikon Centrum Duszpasterskiego WESOŁA54.
27 września 2021
Medal Papieskiej Rady ds. Kultury przyznany został już po raz 17.
27 września 2021
W uroczystości udział wzięli m.in. JE dr hab. Grzegorz Ryś – Arcybiskup Metropolita Łódzki i JE dr Jan Piotrowski - Biskup Diecezji Kieleckiej.
23 września 2021
Jeden z czołowych dostawców sprzętu audiowizualnego w Polsce z ponad 20 letnim doświadczeniem jest jednym z tegorocznych Wystawców targów Sacroexpo.