retron.jpg

Producent systemu utylizacji akumulatorów wraca na targi EKOTECH

21 lutego 2023
RETRON - producent systemu do utylizacji oraz przewożenia nowych i zużytych akumulatorów litowo-jonowych ponownie wystawi się na targach EKOTECH.

Kontenery oferowane przez firmę RETRON są zatwierdzone przez UE do transportu zużytych, uszkodzonych jak również nowych baterii litowo-jonowych. Odporne na wysoką temperaturę kontenery zapewniają idealną ochronę w przypadku niekontrolowanego zapłonu. Dzięki imponującej izolacji temperatura na zewnątrz utrzymuje się na poziomie 100°C przez trzy dni (przy temperaturze wewnętrznej 100°C).

Dodatkowe zalety to ochrona przed tworzeniem się wysokiego ciśnienia i odłamkami przy ewentualnej eksplozji jak również awaryjne odprowadzenie spalin, które można łatwo podłączyć do istniejących systemów wentylacyjnych. Kontenery RETRON oferują idealną ochronę przed ogniem. Dzięki możliwości sztaplowania zyskujemy dodatkową przestrzeń. 

Prezentację RETRON zobaczymy podczas trwających w dniach 8-9 marca 2023 Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH w Targach Kielce.

Odbiór darmowych biletów na Targi EKOTECH możliwy jest po wypełnieniu formularza dostępnego TUTAJ

W tym samym terminie w Targach Kielce odbędą się również Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX.

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.