308030276-1124802811797506-5469592213359712901-n.jpg
Taneczne show uatrakcyjniło premierę elektrycznego Isuzu Novociti Volt.

Elektryzujące premiery TRANSEXPO. Prezentacje autobusów to istne show

12 października 2022
Aż 46 nowych pojazdów prezentuje się podczas Targów TRANSEXPO. Wśród nich są elektryzujące premiery, które przyciągają rzesze widzów ciekawych najnowszych rozwiązań. Wydarzenia uatrakcyjniają popisy muzyczne i taneczne.


Firma BUSIMPORT przywiozła trzy nowe modele Isuzu. Elektryczne Isuzu Novociti Volt miało widowiskową premierę pierwszego dnia wystawy. Prezentację uatrakcyjniło orientalne show w wykonaniu tancerek.   

Po raz pierwszy podczas TRANSEXPO zobaczyć można było Isuzu Kendo CNG oraz Isuzu Grand Toro Diesel. Premierowo w Polsce jest prezentowany także 12-metrowy miejski autobus wodorowy ARTHUR H2 BUS.

Absolutna nowość ulokowana jest na stoisku marki ARP e-vehicles - to autobus elektryczny PILEA. Prezentację z pompą poprowadził znany prezenter telewizyjny Tomasz Kammel, dodatkowo premierę uatrakcyjnił muzyczny popis tria elektrycznego Cosmic Sound. 

Z kolei firma EvoBus Polska wystawiła trzy autobusy, z tego dwa premierowo. Polską premierę ma też nowa generacja turystycznej Setry TopClass.

W Targach Kielce można także zobaczyć NesoBus, czyli Pierwszy Polski Autobus Wodorowy.

Wspaniałe prezentacje znajdujemy i na stoiskach  stałych wystawców kieleckiego wydarzenia - Irizar, Iveco, Man, Volvo, Solaris, Otokar oraz BMC. Absolutnie każda nowość cieszy się dużym zainteresowaniem. Liczni korzystają z okazji i siadają za kierownicą wybranych modeli. 

 

 

/MŚ/

Polecane aktualności
14 października 2022
Od przedwojennego autobusu, do Ikarusa, który jeszcze kilkanaście lat temu woził nas ulicami miast. Przy okazji kieleckich targów Transexpo 2022 Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej zaprezentowała ciekawą wystawę zabytkowych autobusów.
14 października 2022
Firma Simple H2 przedstawiła swoją wizje wykorzystania instalacji wytwarzania zielonego wodoru w drugim dniu Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego.
13 października 2022
Ile kosztuje podróżowanie po mieście? Odpowiedź na to pytanie poznali uczniowie, którzy odwiedzili wystawę TRANSEXPO, trwającą obecnie w Targach Kielce. Mieli oni okazję wziąć udział w krótkiej prelekcji połączonej z debatą na temat środków komunikacji.
13 października 2022
Wiele interesujących wątków dotyczących m.in. obowiązujących aktów prawnych związanych z transportem publicznych poruszono podczas konferencji przewozowej Polskiej Izby Gospodarczej Transportu Samochodowego i Spedycji w trakcie XVI targów TRANSEXPO w Targach Kielce.
13 października 2022
XVI Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO odwiedziły delegacje z Ukrainy. Nasi sąsiedzi poszukują tu autobusów i busów, które sprawdzą się w warunkach miejskich, ale i takich, które sprawnie przewiozą pasażerów z miast do mniejszych miejscowości.
13 października 2022
Pierwszy wieczór XVI Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego upłynął pod znakiem targowych nagród i wyróżnień.
13 października 2022
Dwunastometrowy elektryk od ARP, Arthur z zapowiedzią produkcji w Polsce czy nowy Isuzu. Tegoroczne Transexpo w Targach Kielce nie rozczarowuje, jeśli chodzi o ilość premier i prezentowanych pojazdów. Wrażenie robiły też same pokazy.
12 października 2022
Instytucje odpowiadające za transport w wielu miastach na terenie całej Polski poszukują kandydatów na stanowiska kierowców, ale też pracowników wielu działów ze swoich struktur. W środę, podczas pierwszego dnia XVI Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego TRANSEXPO, które trwają w Targach Kielce, Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej zorganizowała konferencję, podczas której promowano rekrutację do spółek w Warszawie, Krakowie i Kielcach.