Prasokontenery-MPB-Leer.png
Firma bazuje na dużej liczbie własnych patentów, stąd jest liderem w zakresie innowacyjności.

Prasokontenery, Roll-Packery i Rotokompaktory tylko na targach Ekotech on-line

26 kwietnia 2021
BERGMANN to firma z ponad 40-letnim doświadczeniem w budowie maszyn do gospodarki odpadami i lider innowacyjności

  logo-druck-cmyk.png [15.85 KB]

Jako jedyni na rynku mogą powiedzieć, że wszystkie ich maszyny to ich własne wynalazki!

Służą one zmniejszaniu objętości odpadów i surowców wtórnych. Filarem produkcji są trzy opracowane rozwiązania:
Prasokontenery, które zmniejszają objętość w zamkniętym kontenerze;  Roll-Packery, które kruszą i zagęszczają niemal każde odpady w otwartych kontenerach oraz  Rotokompaktory pozwalające zagęścić odpady bezpośrednio w miejscu ich powstania. Wszystkie maszyny są w 100% wyprodukowane w Niemczech, a do produkcji używa się wyłącznie podzespołów najwyższej jakości. Firma bazuje na dużej liczbie własnych patentów, stąd jest liderem w zakresie innowacyjności.

Roll-Packery
Roll-Packer to maszyna do zagęszczania wszelkiego rodzaju odpadów i surowców wtórnych za pomocą specjalnego walca kruszącego i zagęszczającego bezpośrednio w otwartych kontenerach. Szczególnie sprawdza się przy takich odpadach jak palety, skrzynie, odpady z selektywnej zbiórki, ABS, kartony, odpady wielkogabarytowe oraz wiele innych. Jest to idealny system aby zredukować koszty transportu odpadów wielkogabarytowych zbieranych w kontenerach oraz usprawnić logistykę na placu. Roll-Packery znajdują swoje zastosowanie w centrach dystrybucyjnych, wszelkich zakładach oraz w PSZOKach. https://bergmann-polska.pl/maszyny-nowe/roll-packery  

Roll-Packer.png [8.10 MB]

Rotokompaktory:
Rotokompaktory to nowoczesne prasy do makulatury (zagęszczacze walcowe), które zagęszczają oraz rozrywają odpady i surowce wtórne do worka foliowego lub do małego kontenera 1100l. Stanowią zatem w szeregu maszyn do recyklingu idealną alternatywę do belownic oraz uzupełnienie do prasokontenerów, ponieważ zagęszczają odpady bezpośrednio w miejscu ich powstania.
Dodatkową zaletą Rotokompaktora jest możliwość ciągłego napełniania, dziecinnie prosta obsługa, zasyp możliwy z każdej strony (również z góry) oraz wiele innych. https://bergmann-polska.pl/maszyny-nowe/rotokompaktory

Rotokompaktory.jpg [1.41 MB]

 

Prasokontenery Bergmann
Prasokontenery Bergmann to innowacyjne propozycje dla podmiotów zainteresowanych redukcją kosztów transportu odpadów suchych oraz mokrych. Są to prasy do odpadów suchych oraz mokrych, zintegrowane w kontenerze (monoblok). Nasze prasokontenery wyróżniają się najwyższym stopniem zagęszczenia, wyjątkowymi opatentowanymi rozwiązaniami oraz niezwykłą trwałością i minimalną potrzebą konserwacji. https://bergmann-polska.pl/maszyny-nowe/prasokontenery

Prasokontenery-MPB-Leer.png [6.28 MB]

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy podczas nadchodzących targów Ekotech on-line.

(MB)

Polecane aktualności
20 lipca 2021
W czasie pandemii wzrosła liczba odpadów medycznych oraz koszty ich utylizacji. Eksperci podkreślają jednak, że ich likwidacja mogłaby być tańsza.
22 czerwca 2021
W kwietniu podczas wirtualnej edycji targów Ekotech słuchacze mieli okazję wziąć udział w konferencji dotyczącej norm dla altan śmietnikowych. Współorganizator spotkania – firma Eneris Surowce wraz z Izbą Architektów Rzeczypospolitej przygotowali poradnik, który zawiera szereg praktycznych wytycznych, w tym wzór na odpowiedni wymiar altany.
04 maja 2021
W czasie targów Ekotech on-line przyznano nagrody Ekonowator. Wyróżnienia trafiają do firm i instytucji, których nowatorskie podejście zmienia branżę komunalną. Kto, według komisji konkursowej, zasłużył na tegoroczne nagrody?
29 kwietnia 2021
Specjaliści z zakresu gospodarki odpadowej i recyklingu podczas konferencji „Zamykamy obiegi surowców – energia z Odpadów” rozmawiali o nowych rozwiązaniach opartych o m.in. energię pozyskiwaną z bioodpadów i nowe modele cyrkularne.
29 kwietnia 2021
Konferencja "Norma dla Altan Odpadowych. zróbmy w końcu porządek" w toku. Organizatorem spotkania jest firma Eneris Surowce
29 kwietnia 2021
Wyjątkowa, internetowa edycja Targów Ochrony Środowiska i Gospodarkami Odpadami EKOTECH rozpoczęta.
27 kwietnia 2021
W ofercie firmy znajduje się m.in. produkcja, serwis, modernizacje i montaż instalacji do recyklingu odpadów
27 kwietnia 2021
Polska Ekologia, zajmuje się wymianą informacji w dziedzinie ochrony środowiska oraz edukacją ekologiczną.