logo-polmecanic-2019-01.jpg
Tworzymy przyjazne i bezpieczne środowisko pracy, tak aby zespół Polmecanic Group był dumny z naszej organizacji.

Polmecanic na targach Ekotech on-line

27 kwietnia 2021
W ofercie firmy znajduje się m.in. produkcja, serwis, modernizacje i montaż instalacji do recyklingu odpadów

scianka-4x3-prosta-PG-2020-02.jpg [1.27 MB]

Sp. z o.o. została zawiązana w 2004 roku. Od 2008 roku zakres działania został rozszerzony poprzez powołanie kolejnego podmiotu – Polmec Sp. z o.o.. Wtedy powstał zalążek grupy POLMECANIC. Cechuje nas wysoka jakość usług, indywidualne podejście do potrzeb klienta oraz terminowa realizacja projektów, nawet w najtrudniejszych okolicznościach.

15-letnie doświadczenie wpłynęło nie tylko na zakres naszych prac, ale również na relacje łączące nas z naszymi Klientami. Pracujemy dla nich i dla nich się rozwijamy. Współpraca stanowi fundament naszych osiągnięć. Czerpiemy inspirację od najlepszych oraz wspieramy swoim doświadczeniem partnerów na całym świecie. Swoimi działaniami chcemy motywować otoczenie do rozwoju dla lepszej przyszłości. Tworzymy przyjazne i bezpieczne środowisko pracy, tak aby zespół Polmecanic Group był dumny z naszej organizacji.

W Polmecanic Group łączymy nowoczesne technologie i realne rozwiązania. W ofercie grupy znajdują się: 

    - montaż, serwis, modernizacje i przegląd urządzeń przemysłowych

    - przeniesienia, relokacje urządzeń, linii produkcyjnych/montażowych oraz całych fabryk

     - produkcja, serwis, modernizacje i montaż instalacji do recyklingu odpadów

   - produkcja i montaż konstrukcji stalowych

   - wszelkie inne prace w PCV i stali, zwłaszcza nierdzewnej

    - projektowanie urządzeń i linii technologicznych oraz lakierniczych

    - projektowanie i dostawy urządzeń do strumieniowościernego przygotowania powierzchni.

Dla zorientowanych na sukces firm branży recyklingu, przetwórstwa odpadów wtórnych, automitve grupa Polmecanic posiada szeroki wachlarz możliwości projektowych, wykonawczych jak i produkcyjnych. Dysponujemy własną, profesjonalną bazą narzędziową i sprzętową, flotą transportową oraz zapleczem produkcyjno-warsztatowym.

Główne branże, w których się specjalizujemy to: instalacje przemysłowe, lakiernictwo, śrutowanie/ oczyszczanie, branża spożywcza, recykling, technika magazynowo-logistyczna.

Nasze realizacje można spotkać w całej Europie, a strategia rozwoju na najbliższe lata, poszerza nasze horyzonty o nowe rynki zbytu na pozostałych kontynentach. W oparciu o sugestie naszego Klienta tworzymy produkty najwyższej jakości. Nie boimy się wyzwań dlatego możemy się pochwalić szeregiem innowatorskich koncepcji. Nieprzerwanie dążymy do doskonałości, słuchamy Klientów i realizujemy ich potrzeby. Jesteśmy zawsze przygotowani perfekcyjnie i w każdym zakresie.

linia-n02.JPG [180.60 KB]   linia-n01.JPG [174.45 KB]

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy podczas nadchodzących targów Ekotech on-line

(MB)

Polecane aktualności
20 lipca 2021
W czasie pandemii wzrosła liczba odpadów medycznych oraz koszty ich utylizacji. Eksperci podkreślają jednak, że ich likwidacja mogłaby być tańsza.
22 czerwca 2021
W kwietniu podczas wirtualnej edycji targów Ekotech słuchacze mieli okazję wziąć udział w konferencji dotyczącej norm dla altan śmietnikowych. Współorganizator spotkania – firma Eneris Surowce wraz z Izbą Architektów Rzeczypospolitej przygotowali poradnik, który zawiera szereg praktycznych wytycznych, w tym wzór na odpowiedni wymiar altany.
04 maja 2021
W czasie targów Ekotech on-line przyznano nagrody Ekonowator. Wyróżnienia trafiają do firm i instytucji, których nowatorskie podejście zmienia branżę komunalną. Kto, według komisji konkursowej, zasłużył na tegoroczne nagrody?
29 kwietnia 2021
Specjaliści z zakresu gospodarki odpadowej i recyklingu podczas konferencji „Zamykamy obiegi surowców – energia z Odpadów” rozmawiali o nowych rozwiązaniach opartych o m.in. energię pozyskiwaną z bioodpadów i nowe modele cyrkularne.
29 kwietnia 2021
Konferencja "Norma dla Altan Odpadowych. zróbmy w końcu porządek" w toku. Organizatorem spotkania jest firma Eneris Surowce
29 kwietnia 2021
Wyjątkowa, internetowa edycja Targów Ochrony Środowiska i Gospodarkami Odpadami EKOTECH rozpoczęta.
27 kwietnia 2021
Polska Ekologia, zajmuje się wymianą informacji w dziedzinie ochrony środowiska oraz edukacją ekologiczną.
27 kwietnia 2021
Firma specjalizuje się w projektach badawczo-rozwojowych, na podstawie których tworzy narzędzia IT wspomagające gospodarkę odpadami.