logo-leango-180x60.png
Opracowanie i wdrażanie narzędzi IT wspomagających gospodarkę odpadami

IT bez tajemnic, czyli LeanGO na targach Ekotech

27 kwietnia 2021
Firma specjalizuje się w projektach badawczo-rozwojowych, na podstawie których tworzy narzędzia IT wspomagające gospodarkę odpadami.

LeanGO to połączenie wiedzy akademickiej z praktyką inżynierską. Zgodnie z nazwą spółki zespół dąży do tego, aby dostarczane rozwiązania ograniczały „marnotrawstwo” zasobów klienta oraz środowiska naturalnego.  

 • Opracowanie i wdrażanie narzędzi IT wspomagających gospodarkę odpadami
 • Doradztwo w zakresie prowadzenia gospodarki odpadami budowlanymi
 • Udział w projektach badawczo – rozwojowych

W ofercie firmy znalazły się aplikacje:

leango.png [34.65 KB]

To aplikacja webowa, która do minimum ogranicza zaangażowanie użytkownika w obsługę ministerialnego BDO, dzięki następującym funkcyjnościom:

 • automatyczna ewidencjaktóra na podstawie KPO i zdefiniowanych parametrów tworzy wpisy w KEO w zakładkach wytworzone, przekazane, przejęte,
 • ponawianie wybranych kart, 
 • zapamiętywanie ostatnich wyborów użytkownika,
 • szybkie generowanie potwierdzenia wystawienia karty,
 • szybka korekta karty,
 • połączenie roli przekazujący + transportujący + przejmujący (możliwość zmiany kliku statusów za pomocą jednego przycisku),
 • raporty excel pozwalające monitorować stan gospodarki odpadami w przedsiębiorstwie,
 • możliwość obsługi na dowolnym urządzeniu (komputer, smartfon, tablet)
 • filtrowanie kart względem dat
 • wyszukiwarka kart z funkcją tagowania
 • możliwość drukowania wielu KPO za pomocą jednego przycisku,

+ To co wyróżnia aplikację to możliwość profilowania narzędzia pod potrzeby klienta.

Funkcjonalności aplikacji BDO manager są rezultatem prowadzonych przez nas analiz procesów i czynności biznesowych, a także wynikają z bliskiej współpracy z klientami, zgłaszającymi swoje potrzeby.

www: https://bdomanager.pl/

 

logo-zapis-horyzontalny-pomaranczowa.png [123.45 KB]

To platforma pozwalająca połączyć wytwórcę odpadów z podmiotem przejmującym odpady na podstawie określonych parametrów (kod odpadu, lokalizacja, masa odpadu, rodzaj procesu przetwarzania).

Projektując platformę priorytetem było stworzenie produktu, który przyniesie korzyści zarówno zbywcy odpadów (poprzez optymalizację wyboru przyjmującego odpady) jak i przyjmującemu, zapewniając mu klientów i surowiec wtórny.
W zamieszczonej ofercie przyjmujący ma możliwość zdefiniowania warunków przyjęcia odpadów i cen, które zostaną wyświetlone jedynie potencjalnym klientom (zostaniesz poinformowany o wszystkich podmiotach, którym informacja handlowa zostaje udzielona).

To nie wszystko! Jeżeli świadczysz usługę kontenerowego wywozu odpadów, również masz możliwość zamieszczenia swojej oferty.  W ogłoszeniu możesz wyznaczyć obszar świadczenia usługi, sprecyzować ceny względem objętości kontenera i rodzaju odpadu, oraz zdefiniować pozostałe warunki odbioru kontenera. Dzięki temu, ogłoszenie trafi tylko do zainteresowanych klientów.

Firma nie pobiera opłat od przyjmujących odpady za umieszczanie ofert w naszym portalu https://wastemanager.pl/.

O szczegóły oferty będzie można zapytać podczas nadchodzących targów Ekotech on-line już 29 kwietnia. 

(MB)

 

 

 

 

Polecane aktualności
20 lipca 2021
W czasie pandemii wzrosła liczba odpadów medycznych oraz koszty ich utylizacji. Eksperci podkreślają jednak, że ich likwidacja mogłaby być tańsza.
22 czerwca 2021
W kwietniu podczas wirtualnej edycji targów Ekotech słuchacze mieli okazję wziąć udział w konferencji dotyczącej norm dla altan śmietnikowych. Współorganizator spotkania – firma Eneris Surowce wraz z Izbą Architektów Rzeczypospolitej przygotowali poradnik, który zawiera szereg praktycznych wytycznych, w tym wzór na odpowiedni wymiar altany.
04 maja 2021
W czasie targów Ekotech on-line przyznano nagrody Ekonowator. Wyróżnienia trafiają do firm i instytucji, których nowatorskie podejście zmienia branżę komunalną. Kto, według komisji konkursowej, zasłużył na tegoroczne nagrody?
29 kwietnia 2021
Specjaliści z zakresu gospodarki odpadowej i recyklingu podczas konferencji „Zamykamy obiegi surowców – energia z Odpadów” rozmawiali o nowych rozwiązaniach opartych o m.in. energię pozyskiwaną z bioodpadów i nowe modele cyrkularne.
29 kwietnia 2021
Konferencja "Norma dla Altan Odpadowych. zróbmy w końcu porządek" w toku. Organizatorem spotkania jest firma Eneris Surowce
29 kwietnia 2021
Wyjątkowa, internetowa edycja Targów Ochrony Środowiska i Gospodarkami Odpadami EKOTECH rozpoczęta.
27 kwietnia 2021
W ofercie firmy znajduje się m.in. produkcja, serwis, modernizacje i montaż instalacji do recyklingu odpadów
27 kwietnia 2021
Polska Ekologia, zajmuje się wymianą informacji w dziedzinie ochrony środowiska oraz edukacją ekologiczną.