PE-black-CMYK-Obszar-roboczy-1.jpg
W Polskiej Ekologii znajdziecie Państwo również aktualne informacje i zapowiedzi najważniejszych wydarzeń branżowych

Ekotech on-line z mocnym wsparciem medialnym

27 kwietnia 2021
Polska Ekologia, zajmuje się wymianą informacji w dziedzinie ochrony środowiska oraz edukacją ekologiczną.

Od 1997 roku wydajemy ogólnopolski katalog Polska Ekologia w wersji drukowanej. W bieżącym roku przygotowaliśmy nową, elektroniczną wersję katalogu, w którym  prezentujemy prawie 1000 firm i instytucji działających na rzecz ochrony środowiska w naszym kraju. W Polskiej Ekologii znajdziecie Państwo również aktualne informacje i zapowiedzi najważniejszych wydarzeń branżowych. Katalog dostępny jest pod adresem: http://polskaekologia.pl/.

Ponadto prowadzimy portal Polska Ekologia 24 http://www.polskaekologia24.pl/ oraz edukacyjną aplikację mobilną EkoWielkopolska, przeznaczoną dla nauczycieli i uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Przygotowujemy również eventy i gry miejskie w zakresie edukacji ekologicznej.

Polska Ekologia przez ponad dziesięć lat współpracowała z Ministerstwem Handlu i Przemysłu Prowincji Qebec i Ambasadą Kanady.

W tym czasie współorganizowaliśmy udział polskich delegacji na  targach w Montrealu i Vancouver oraz spotkania handlowe dla firm kanadyjskich na terenie naszego kraju.

Do spotkania z przedstawicielami portalu zapraszamy podczas nadchodzących targów Ekotech on line.

  baner.png [441.31 KB]

Ekotech-1.png [208.99 KB]

Polska-Ekologia.png [449.47 KB]

(MB)

 

Polecane aktualności
20 lipca 2021
W czasie pandemii wzrosła liczba odpadów medycznych oraz koszty ich utylizacji. Eksperci podkreślają jednak, że ich likwidacja mogłaby być tańsza.
22 czerwca 2021
W kwietniu podczas wirtualnej edycji targów Ekotech słuchacze mieli okazję wziąć udział w konferencji dotyczącej norm dla altan śmietnikowych. Współorganizator spotkania – firma Eneris Surowce wraz z Izbą Architektów Rzeczypospolitej przygotowali poradnik, który zawiera szereg praktycznych wytycznych, w tym wzór na odpowiedni wymiar altany.
04 maja 2021
W czasie targów Ekotech on-line przyznano nagrody Ekonowator. Wyróżnienia trafiają do firm i instytucji, których nowatorskie podejście zmienia branżę komunalną. Kto, według komisji konkursowej, zasłużył na tegoroczne nagrody?
29 kwietnia 2021
Specjaliści z zakresu gospodarki odpadowej i recyklingu podczas konferencji „Zamykamy obiegi surowców – energia z Odpadów” rozmawiali o nowych rozwiązaniach opartych o m.in. energię pozyskiwaną z bioodpadów i nowe modele cyrkularne.
29 kwietnia 2021
Konferencja "Norma dla Altan Odpadowych. zróbmy w końcu porządek" w toku. Organizatorem spotkania jest firma Eneris Surowce
29 kwietnia 2021
Wyjątkowa, internetowa edycja Targów Ochrony Środowiska i Gospodarkami Odpadami EKOTECH rozpoczęta.
27 kwietnia 2021
W ofercie firmy znajduje się m.in. produkcja, serwis, modernizacje i montaż instalacji do recyklingu odpadów
27 kwietnia 2021
Firma specjalizuje się w projektach badawczo-rozwojowych, na podstawie których tworzy narzędzia IT wspomagające gospodarkę odpadami.