uvex-Bike-gravelx03.jpg

Poznaj ofertę online firmy LARIX na platformie Targów Kielce

14 października 2020
Podczas targów Kielce Bike-Expo online, będzie można zapoznać się z ofertą firmy LARIX, której klientami hurtownie i sklepy sportowe, sklepy dziecięce oraz sklepy sieciowe

Od 21 do 22 listopada odbędą się targi Kielce Bike-Expo online. To dobra okazja przede wszystkim dla producentów i dystrybutorów rowerów najbardziej rozpoznawalnych marek na nawiązanie owocnych kontraktów biznesowych i przedstawienie oferty firmy.

CAMELBAK-BANNER-REKLAMOWY.jpg [22.29 MB]

Firma LARIX jest wyłącznym dystrybutorem odzieży i akcesoriów sportowych oraz dziecięcych następujących marek:

UVEX - gogle i kaski narciarskie, kaski i okulary rowerowe

VIKING - rękawice i czapki narciarskie

ODLO - bielizna termoaktywna i odzież techniczna trzech warstw

REUSCH - rękawice narciarskie i bramkarskie

KILLTEC - kurtki i spodnie narciarskie i odzież outdoorowa

MEINDL - buty górskie i trekkingowe

REIMA - dziecięca odzież sportowa i outdoorowa

MAXIMO - dziecięce czapki, szaliki, skarpety i rękawiczki oraz odzież i obuwie przeciwdeszczowe

SEA TO SUMMIT - akcesoria turystyczne i kempingowe

CAMELBAK - rowerowe, biegowe oraz turystyczne plecaki z systemem nawadniania, bidony, butelki oraz akcesoria

VIRTUAL BUSINESS PLATFORM to innowacyjny sposób na prowadzenie biznesu. Narzędzie umożliwi dotarcie do potencjalnych klientów z całego świata i stanowić będzie platformę wymiany branżowych doświadczeń. Spotkajmy się od 21 do 22 listopada!

Dołącz do grona wystawców już dziś!

Wioleta Barwicka, tel.: 797-339-452, e-mail.: barwicka.wioleta@targikielce.pl

Tomasz Krawiec, tel.: 512-778-143, e-mail.: krawiec.tomasz@targikielce.pl

(AO)

Polecane aktualności
29 czerwca 2021
Rowery cargo coraz częściej brane są pod uwagę jako realna alternatywa dla samochodów dostawczych w miastach. Według ekspertów, elektryczne jednoślady są nie tylko bardziej ekologiczne, ale też tańsze. Temat ten poruszany był na ostatnim webinarium organizowanym przez Targi Kielce i Polskie Stowarzyszenie Rowerowe.
21 maja 2021
Coraz popularniejsze na ulicach polskich i zagranicznych miast stają się rowery elektryczne. Targi Kielce we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Rowerowym zapraszają na webinarium prezentujące możliwości tych nowoczesnych urządzeń.
14 kwietnia 2021
Kielecki ośrodek wystawienniczy i Polskie Stowarzyszenie Rowerowe zapraszają do udziału w webinarium pn. „Rowery elektryczne – jak działają różne rodzaje silników”. To wydarzenie dedykowane miłośnikom elektrycznych jednośladów, ale i tym, którzy przygodę z takim urządzeniem chcieliby dopiero rozpocząć.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
21 stycznia 2021
Już od czwartku, 28 stycznia ponownie ruszamy z projektem online w ramach wydarzenia Kielce Bike-Expo
19 listopada 2020
Podczas nadchodzącej edycji Kielce Bike-Expo Online nie zabraknie branżowych webinarów. Wśród tematów znajdzie się bezpieczeństwo, amatorskie sporty rowerowe, odżywianie i wybór najlepszych miejsc do uprawiania turystyki rowerowej.
19 listopada 2020
Podczas zbliżającej się edycji Kielce Bike-Expo Online od 21 do 22 listopada nie zabraknie ciekawych ofert przedstawicieli branży rowerowej, webinarów i rozmów dotyczących wyboru miejsc na rowerowe wypady. Poznaj turystyczne uroki Winnicy.
17 listopada 2020
Turystyka rowerowa w Polsce stała się bardzo popularną formą spędzania czasu wolnego. Dzisiaj wybór roweru jako środka komunikacji jest wyrazem troski o środowisko naturalne, a także o własne zdrowie i racjonalny wypoczynek. Władze gmin i powiatów coraz częściej zauważają pozytywne aspekty turystyki rowerowej, dzięki czemu powstają nowe drogi i szlaki rowerowe.