inteligentny-dom-przyszlosci-model-funkcjonalny-programowany.jpg

Pomoce dydaktyczne promujące ekologię na EKOTECHU

03 marca 2023
JANGAR - producent, bezpośredni importerem i dystrybutor pomocy dydaktycznych i przyrządów badawczych na rynek szkolny wystawi się na tegorocznych targach EKOTECH. Firma przedstawi m. in. swoje pomoce i przyrządy badawcze do edukacji ekologicznej.

Oferta wyposażenia firmy JANGAR obejmuje przede wszystkim pomoce dydaktyczne dla szkół i przedszkoli, ale kierowana jest także do szerokiej rzeszy placówek i instytucji prowadzących zajęcia edukacyjne i naukowe. Firma oferuje także wyposażenie całych pracowni przedmiotowych, w tym wyposażenie w pomoce szkolne pracowni przyrodniczej, pracowni fizyki, pracowni biologicznej, pracowni geograficznej, a także pracowni ekologicznej – ekopracowni i zielonej pracowni.

Od początku działalności JANGAR współpracuje z firmami i instytucjami związanymi z ochroną środowiska oraz selektywną zbiórką odpadów. Oferują materiały, zestawy doświadczalne, a także modyfikuj produkty na życzenie klienta.

Oferta z zakresu EKO-edukacji obejmuje:

  • edukacyjne maty podłogowe o tematyce ekologicznej – angażujące i dające do myślenia np. Biodegradacja odpadów w czasie
  • zestawy magnetyczne, puzzle i gry zachęcające do segregacji odpadów
  • materiały w postaci interaktywnych Mobilekcji na platformie edukacyjnej mobilesson.pl
  • praktyczne zestawy badawczo-doświadczalne z zakresu ochrony wody, gleby i powietrza, wyposażone w scenariusze zajęć i karty pracy
  • makiety i modele demonstracyjne
  • tablice i plansze edukacyjne

Zapraszamy do Targów Kielce od 8 do 9 marca podczas Targów Ekotech. W tym samym terminie odbędą się jubileuszowe Targi Enex.

Wstęp na Targi jest bezpłatny, wystarczy rejestracja: https://www.targikielce.pl/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.