1-ZHCN-1200E.png

Polski producent zgrzewarek na EXPO-GAS 2023

08 lutego 2023
Nowatech - czołowy polski producent zgrzewarek do rur z poliolefin wystawi się na tegorocznych targach gazowniczych EXPO-GAS.

Produkty firmy Nowatech są kluczowe w produkcji rur używanych do dystrybucji wody, gazu, ścieków, urobku w kopaniach czy jako rur osłonowych dla telekomunikacji.

Firma podczas targów zaprezentuje m. in. zgrzewarki do zgrzewania doczołowego (ø50mm do ø1200mm), zgrzewarki do zgrzewania elektrooporowego (ø20mm do ø1200mm), zgrzewarki do zgrzewania polifuzyjnego (ø 16mm do ø 125 mm) i zgrzewarki warsztatowe do produkcji kształtek segmentowych (ø 90 do ø 315). Oferuje również kursy na zgrzewacza i wypożyczalnie grzewarek.

Nowatech to marka o ugruntowanej pozycji na polskim i zagranicznym rynku. Dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą techniczną z dużym doświadczeniem, jak również stawia na młodych ludzi, którzy gwarantują wprowadzenie współczesnej myśli technicznej. Ich wiedza i doświadczenie są gwarancją profesjonalizmu w realizacji podjętych przez firmę zleceń. Utrzymuje wymagania i ciągle doskonali skuteczność Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą ISO 9001:2015. Ciągle analizuje potrzeby klientów i nadąża za ich rosnącymi wymaganiami. Doskonale zna sektor i stale obserwuje panujące w nim tendencje rynkowe.

Polecane aktualności
20 kwietnia 2023
O tym, że era gazownictwa jeszcze się nie skończyła, a ten surowiec jeszcze wiele lat wykorzystywany będzie w energetyce, przekonywali eksperci podczas jubileuszowej konferencji Izby Gospodarczej Gazownictwa w trakcie EXPO-GAS w Targach Kielce. Transformacja energetyczna sprawi, że udziału gazu ziemnego w bilansie energetycznym w 2040 roku wynosił będzie 15 %. Szybka przesiadka na inne, alternatywne źródła energii nam nie grozi.
19 kwietnia 2023
Ponad 130 wystawców z Polski, Ukrainy, Niemiec, Szwajcarii, Czech i Słowacji weźmie udział w Targach Techniki Gazowniczej EXPO-GAS od 19 do 20 kwietnia. Wydarzenie od pierwszej edycji współorganizowane jest przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa.
18 kwietnia 2023
Ukraińska firma, która w rekordowym czasie przywróciła dostawy gazu dla 510 tysięcy rodzin w wyzwolonych miastach, jest gotowa dołączyć się do programu gazyfikacji Polski
18 kwietnia 2023
AIUT – wiodący dostawca zintegrowanych rozwiązań dla branży gazowniczej na tegorocznych targach EXPO-GAS zaprezentuje swoje inteligentne systemy do zdalnych odczytów liczników i automatycznej kontroli sieci.
12 kwietnia 2023
Świętująca w 2023 roku jubileusz 20-lecia działalności Izba Gospodarcza Gazownictwa, współorganizator Targów EXPO-GAS zaprasza na merytoryczne spotkanie branży gazowniczej. W pierwszym dniu targów odbędzie się konferencja Izby zatytułowana „Nowe Technologie dla multienergetyki””.
05 kwietnia 2023
TSG Brudnik - potentat branży gazowniczej będzie obecny podczas tegorocznej edycji targów Expo-Gas. Targi odbędą się pod koniec kwietnia w Targach Kielce.
05 kwietnia 2023
Jobimet - polski producent obudów gazowych, stacji redukcyjnych oraz gazomierzowych wystawi się na tegorocznych targach Expo-Gas w Targach Kielce. Firma przedstawi swoje najnowsze produkty.
21 marca 2023
Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS są ważnym wydarzeniem dla branży. Świadczy o tym z pewnością wsparcie jakie ta wystawa otrzymuje.