plastpol-2024Mapa.jpg

Plastpol już od wtorku, 21 maja. Czas kupić bilet i sprawdzić mapę i program targów!

15 maja 2024
603 firmy z 31 krajów zaprezentuje najnowocześniejsze technologie, najnowsze surowce i usługi odpowiadające na wyzwania branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy już od 21 do 24 maja w Targach Kielce. Warto jeszcze przed targami zarejestrować swój udział, kupić bilet po przez naszą stronę i poznać rozwiązania, które zrewolucjonizują prace przedsiębiorstw.

Targi Plastpol to jedno z największych w Europie wydarzeń dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy. - Ponad 600 firm, przede wszystkim z Europy, Azji i Bliskiego Wschodu zaprezentuje imponujące rozwiązania dla branży. Tysiące maszyn, przede wszystkim wysokotechnologiczne wtryskarki, wytłaczarki, całe linie produkcyjne, systemy zarządzania produkcją, urządzenia do recyklingu tworzyw sztucznych zwiedzający zobaczą w pracy na żywo. Siedem hal Targów Kielce zamieni się ponownie w pracującą fabrykę. Linie produkcyjne są montowane od początku maja, to skomplikowane operacje, które pozwalają naszym zwiedzającym sprawdzić możliwości maszyn – mówi Kamil Perz, dyrektor projektu Plastpol w Targach Kielce.

W czasie wydarzenia odbywać się będą także konferencje poruszające najważniejsze dla branży tematy, jak energooszczędność, recykling, zielona transformacja. Eksperci z Fundacji Plastics Europe Polska przedstawią najnowsze dane dotyczące przemysłu tworzyw sztucznych w Polsce. Tę konferencję będziemy transmitować na żywo na facebook.com/PlastpolFair. Z kolei specjaliści z Klastra Gospodarki Odpadowej i Recyklingu omówią wyzwania dla recyklingu odpadów z tworzyw sztucznych. 

SPRAWDŹ PROGRAM TARGÓW: targikielce.pl/plastpol/program-targow

- Warto być z nami od 21 do 24 maja w Targach Kielce i poznać odpowiedzi na wyzwania branży – zaprasza Kamil Perz.

By wziąć udział w targach Plastpol, warto już teraz zarejestrować się na wydarzenie na stronie plastpol.com i kupić bilet. Do wyboru zwiedzający mają bilet na jeden dzień bądź na wszystkie cztery dni. W czasie targów bilety będzie można kupić tylko w kasach. 

Ceny biletów wstępu:

 • normalny, po rejestracji na stronach internetowych targów Plastpol lub po rejestracji w terminalach przy kasach biletowych (sprzedaż biletów online w terminie do 20 maja 2024 r. do godz. 14.00)
  - jednorazowy: 30 zł
  - na wszystkie dni targów: 90 zł
 • normalny dla osób, które nie zarejestrowały się (zakup możliwy w kasie)
  - jednorazowy: 80 zł
  - na wszystkie dni targów: 200 zł
 • dla grup zorganizowanych młodzieży szkolnej i studenckiej powyżej 15 osób (opiekun bezpłatnie) po rejestracji w terminalach przy kasach biletowych: 25 zł/os.

Ceny biletów parkingowych:

 • samochody osobowe: 20 zł
 • autokary: 60 zł

Godziny otwarcia targów:

 • wtorek, 21.05.2024: 10.00-17.00 (rejestracja zwiedzających i sprzedaż biletów do godz. 16.30)
 • środa, 22.05.2024: 10.00-17.00 (rejestracja zwiedzających i sprzedaż biletów do godz. 16.30)
 • czwartek, 23.05.2024: 10.00-17.00 (rejestracja zwiedzających i sprzedaż biletów do godz. 16.30)
 • piątek, 24.05.2024: 10.00-16.00 (rejestracja zwiedzających i sprzedaż biletów do godz. 15.00)

 

plastpol-2024Mapa.jpg [97.24 KB]

 

XXVIII Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL potrwają od 21 do 24 maja 2024 w Targach Kielce. Szczegóły i bilety na  targikielce.pl/plastpol

/MŚ/

 

Polecane aktualności
20 maja 2024
Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL to jedno z najważniejszych w Europie wydarzeń dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy. 28. edycja gromadzi w Targach Kielce 603 firmy z 31 krajów Europy, Azji i Bliskiego Wschodu. Firmy prezentują przełomowe technologie, rozwiązania, materiały i surowce. Co unikatowe, od 21 do 24 maja targowe hale, stają się pracującą fabryką.
20 maja 2024
Dr inż. Anna Kozera-Szałkowska, Dyrektor Zarządzająca Plastics Europe Polska oraz eksperci przedstawią dane dotyczące bieżącej sytuacji polskiej branży tworzyw na tle Europy.
18 maja 2024
Przedsiębiorstwo Danpla specjalizuje się w produkcji opakowań dla przemysłu, od automotive po agd. Zajmuje się doradztwem w tworzeniu rozwiązań opakowaniowych oraz projektuje i produkuje opakowania przemysłowe pod indywidualne potrzeby. Pełną ofertę zaprezentuje w Targach Kielce od wtorku do piątku, 21 - 24 maja.
18 maja 2024
Break Machinery to włoska firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji automatycznych wymienników sit do tworzyw sztucznych. Podczas targów Plastpol, które startują już we wtorek, 21 maja, eksperci pokażą najnowsze osiągnięcie DUO do ciągłej filtracji zanieczyszczonego materiału pod stałym ciśnieniem.
18 maja 2024
Trzy zaawansowane urządzenia: modułowy reometr dynamometryczny Brabender MetaStation, selektywny analizator wilgoci Brabender Aquatrac-V oraz piknometr gazowy do pomiaru gęstości ciał półstałych i stałych Ultrapyc pokaże renomowana firma Anton Paar na stoisku D-78 w Targach Kielce, od wtorku, 21 maja do piątku, 24 maja.
17 maja 2024
WADIM PLAST oraz TOOLPROJECT zaprezentują technologię wytłaczania z rozdmuchem dostarczoną przez japońskiego partnera biznesowego - markę TAHARA należącą do Grupy JSW. Będzie ją można poznawać przez cztery dni, już od wtorku, 21 maja 2024 w Targach Kielce.
13 maja 2024
Maszyny i rozwiązania, które ograniczą zużycie energii elektrycznej w przetwórstwie tworzyw sztucznych na wszystkich etapach procesu produkcji zaprezentuje firma Dopak podczas targów Plastpol, już od wtorku, 21 maja w Kielcach.
10 maja 2024
Wystawie innowacji w przemyśle przetwórstwa tworzyw sztucznych będzie towarzyszyła unikatowa… wystawy sztuki. Od 21 do 24 maja w Targach Kielce każdy zwiedzający będzie mógł zobaczyć dzieła z niemieckiej Laabs Art Gallery. Wyjątkowe obrazy Magdaleny Laabs przyciągną uwagę zarówno branży, jak i miłośników sztuki.  – Prace demonstrują, jak sztuka może inspirować innowacje i wnosić nowe perspektywy do technologicznego świata – zaznacza Magdalena Laabs.