PDE-logo-M.png

Piotr Snopek z firmy Paszport do Eksportu prelegentem czerwcowych targów!

01 kwietnia 2022
Slavic B2Beauty to nie tylko spotkania biznesowe, ale również ciekawe prelekcje, jakie odbędą się podczas dwóch dni kontraktacji. Jedną z nich poprowadzi Piotr Snopek – Dyrektor Sprzedaży i Marketingu firmy Paszport do Eksportu Sp. z o.o., która została partnerem czerwcowego wydarzenia.

Absolwent Wydziału Ekonomiczno - Rolniczego SGGW w Warszawie, który od ponad 15 lat zajmuje się tematyką unijną, w swojej prelekcji opowie o finansowaniu działań eksportowych dla branży kosmetycznej. Biorąc pod uwagę licznych kupców, którzy przybędą do Kielc z całego świata, wykład Piotra Snopka będzie odpowiedzią na nurtujące polskich producentów pytania dotyczące ich ekspansji na rynki zagraniczne.

IMG-20210408-141315880-2.jpg [1.83 MB]

Partner targów Slavic B2Beauty, firma Paszport do Eksportu, świadczy usługi doradcze na rynku ogólnoświatowym w zakresie rozwoju działalności eksportowej. Zajmuje się zarówno pozyskiwaniem dofinansowania z funduszy unijnych na rozwój działalności eksportowych, jak i sporządzaniem dokumentów określających strategie wprowadzania produktów i usług oraz finansowania działalności eksportowej na wybranych rynkach zagranicznych.

Działając zgodnie z przyjętą polityką jakości, firma Paszport do Eksportu, jest w stanie spełniać oczekiwania Klientów z zachowaniem pełnego profesjonalizmu. Uczciwość i rzetelność, dążenie do zadowolenia i satysfakcji Klienta, zaangażowanie i skuteczność to najważniejsze wartości, jakimi kieruje się firma.

Pełną informację dotyczącą działalności naszego Partnera odnajdziecie na stronie: https://paszportdoeksportu.pl/, na którą serdecznie zapraszamy!

Kontraktacje dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej SLAVIC B2Beauty odbędą się od 21 do 22 czerwca w Targach Kielce.

(ŁK)

Polecane aktualności
23 czerwca 2022
W środę zakończyły się dwudniowe kontraktacje branży kosmetycznej i farmaceutycznej, ale część z dystrybutorów nadal eksploruje region świętokrzyski. W czwartek kilkunastu zagranicznych kupców wzięło udział w wizycie studyjnej w Kieleckim Parku Technologicznym.
22 czerwca 2022
Piotr Snopek z firmy Paszport do Eksportu był prelegentem podczas drugiego dnia prezentacji towarzyszących kontraktacjom Slavic B2Beauty. W swoim wystąpieniu poruszał on tematy związane z finansowaniem działań eksportowych.
22 czerwca 2022
O warunkach, jakie polskie firmy muszą wypełnić, by móc sprzedawać kosmetyki na rynku malezyjskim szczegółowo mówił podczas prelekcji w trakcie Slavic B2Beauty Khairul Ridhwan bin Zahardin, Business Development Manager z  Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.
21 czerwca 2022
Spotkania biznesowe dystrybutorów i kupców z producentami kosmetyków i farmaceutyków to nie jedyne punkty w programie Slavic B2Beauty. Równocześnie z nimi w Sali Omega trwają ciekawe prelekcje i prezentacje. Jedną z nich przeprowadziła firma Wastech Recycling.
21 czerwca 2022
Owocnych rozmów biznesowych życzył 60 kupcom z 20 krajów i 32 wystawcom prezes zarządu Targów Kielce dr Andrzej Mochoń uroczyście otwierając pierwsze kontraktacje dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. Lidia Lukowska z Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego zaznaczała, że co drugi kosmetyk z Polski trafia na eksport. Branża kosmetyczna rośnie więc w siłę i szuka kolejnych rynków eksportowych.
20 czerwca 2022
Uroki krajobrazu naszego regionu na zdjęciach kielczanina Piotra Michalca będą oglądać przedsiębiorcy z całego świata, którzy wezmą udział w Kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty.
20 czerwca 2022
Już od niedzieli do Kielc przyjeżdżają przedstawiciele firm z różnych stron świata, by wziąć udział w Kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. W poniedziałek goście z Malezji i Uzbekistanu wybrali się na wycieczkę po mieście.
20 czerwca 2022
Koncepcje produktów powstały dzięki inspiracji rodzimą naturą, mocą roślinnych składników, ale też historyczną witalnością i siłą wywodzącą się ze słowiańskich tradycji.