Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
MG-3170.jpg
Na specjalne zamówienie wykonuje również spersonalizowane szaty o wskazanych wzorach, w tym ręcznie haftowane ornaty z postaciami Świętych.

Bogata oferta ornatów, kap, dalmatyk, stuł, alb i komży na SACROEXPO

18 sierpnia 2021
Firma "ALBA - w służbie liturgii" jest największym polskim producentem szat liturgicznych

Oferta firmy obejmuje ponad sto różnych produktów najwyższej jakości, takich jak: ornaty, kapy, dalmatyki, stuły, alby, komże, obrusy, bieliznę kielichową i wiele innych, po przystępnej cenie. Koncentruje się na tym, aby do świątyń czy zakonów w Polsce i poza jej granicami, docierały najwyższej jakości szaty, które zachwycają wspaniałą prezencją wizualną, jak też jakością odszycia. Wciąż udoskonala i unowocześnia nasze wzory, by jak najlepiej służyć kapłanom i uzupełniać bogactwo liturgii.

O renomie firmy niech świadczy to, że na co dzień współpracuje ze sklepami, hurtowniami oraz wielką ilością parafii w całej Polsce. Działalność ALBY sięga również poza granice kraju - stałych odbiorców ma także w wielu krajach europejskich oraz Ameryce Północnej.

Oprócz wymienionych wyżej pozycji w asortymencie sklepu znajdują się pięknie zdobione baldachimy niezbędne w czasie procesji, chociażby w święto Bożego Ciała, a także innych uroczystości kalendarza liturgicznego. Na specjalne zamówienie wykonuje również spersonalizowane szaty o wskazanych wzorach, w tym ręcznie haftowane ornaty z postaciami Świętych. Ponadto chorągwie, obrusy eucharystyczne czy sztandary. Firma prowadzi również sprzedaż naczyń liturgicznych oraz tabernakulów.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy podczas XXII Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO.

MG-3166.jpg [1.72 MB]

(MB)

Polecane aktualności
28 września 2021
Udział w konferencji zorganizowanej przez Centrum Duszpasterskie Wesoła 54 wzięła ukraińska pisarka ikon Khrystyna Kvyk i prof. dr hab. Krystyna Stawecka – kierownik Muzeum Ikon w Supraślu
28 września 2021
Tradycją Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO są wyróżnienia wręczane przez Prawosławnego Arcybiskupa Przemyskiego i Gorlickiego Najprzewielebniejszy Paisjusza.
28 września 2021
W ramach XXII Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Targach Kielce odbyło się spotkanie Ekonomów i Sekretarzy Prowincjonalnych Zakonów w Polsce.
28 września 2021
Trwa spotkanie zorganizowane przez Forum Współpracy Międzyzakonnej oraz Komisję ds. Ekonomicznych KWPZM, we współpracy z firmą INNPACT. Debata o tym "Jak przygotować się w zgromadzeniach i podmiotach kościelnych na duże wzrosty kosztów energii i gazu w kolejnych latach?" skierowana jest do gości targów SACROEXPO
27 września 2021
Podczas tegorocznej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Targach Kielce, oprócz firm z branży sakralnej znalazło się także miejsce na kontemplację sztuki. Wystawa ikon we współczesnej odsłonie zorganizowana została przez Szkołę Pisania Ikon Centrum Duszpasterskiego WESOŁA54.
27 września 2021
Medal Papieskiej Rady ds. Kultury przyznany został już po raz 17.
27 września 2021
W uroczystości udział wzięli m.in. JE dr hab. Grzegorz Ryś – Arcybiskup Metropolita Łódzki i JE dr Jan Piotrowski - Biskup Diecezji Kieleckiej.
23 września 2021
Jeden z czołowych dostawców sprzętu audiowizualnego w Polsce z ponad 20 letnim doświadczeniem jest jednym z tegorocznych Wystawców targów Sacroexpo.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy