Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
MG-3170.jpg
Na specjalne zamówienie wykonuje również spersonalizowane szaty o wskazanych wzorach, w tym ręcznie haftowane ornaty z postaciami Świętych.

Bogata oferta ornatów, kap, dalmatyk, stuł, alb i komży na SACROEXPO

18 sierpnia 2021
Firma "ALBA - w służbie liturgii" jest największym polskim producentem szat liturgicznych

Oferta firmy obejmuje ponad sto różnych produktów najwyższej jakości, takich jak: ornaty, kapy, dalmatyki, stuły, alby, komże, obrusy, bieliznę kielichową i wiele innych, po przystępnej cenie. Koncentruje się na tym, aby do świątyń czy zakonów w Polsce i poza jej granicami, docierały najwyższej jakości szaty, które zachwycają wspaniałą prezencją wizualną, jak też jakością odszycia. Wciąż udoskonala i unowocześnia nasze wzory, by jak najlepiej służyć kapłanom i uzupełniać bogactwo liturgii.

O renomie firmy niech świadczy to, że na co dzień współpracuje ze sklepami, hurtowniami oraz wielką ilością parafii w całej Polsce. Działalność ALBY sięga również poza granice kraju - stałych odbiorców ma także w wielu krajach europejskich oraz Ameryce Północnej.

Oprócz wymienionych wyżej pozycji w asortymencie sklepu znajdują się pięknie zdobione baldachimy niezbędne w czasie procesji, chociażby w święto Bożego Ciała, a także innych uroczystości kalendarza liturgicznego. Na specjalne zamówienie wykonuje również spersonalizowane szaty o wskazanych wzorach, w tym ręcznie haftowane ornaty z postaciami Świętych. Ponadto chorągwie, obrusy eucharystyczne czy sztandary. Firma prowadzi również sprzedaż naczyń liturgicznych oraz tabernakulów.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy podczas XXII Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO.

MG-3166.jpg [1.72 MB]

(MB)

Polecane aktualności
23 września 2021
Jeden z czołowych dostawców sprzętu audiowizualnego w Polsce z ponad 20 letnim doświadczeniem jest jednym z tegorocznych Wystawców targów Sacroexpo.
23 września 2021
Różańce, modlitewniki, dewocjonalia, ogromy wybór obrazków i ikon w okazyjnych cenach. To wszystko czekać będzie na gości XXII edycji Wystawy SACROEXPO, na stoisku firmy KUBARA Dewocjonalia.
23 września 2021
Podczas tegorocznej Wystawy Sacroexpo nie zabraknie prezentacji najnowszych technologii i rozwiązań stosowanych w budownictwie, architekturze oraz podczas rewitalizacji obiektów sakralnych.
22 września 2021
Windhager – jedna z wiodących marek w Europie, w zakresie odnawialnych źródeł ciepła jest Wystawcą tegorocznej edycji targów branży sakralnej Sacroexpo
22 września 2021
Główny dystrybutor produktów OIKOS w Polsce jednym z tegorocznych Wystawców Sacroexpo!
22 września 2021
Firma LDM Electronic – polski producent profesjonalnego nagłośnienia obchodzący w tym roku jubileusz 40-lecia istnienia - jednym z Wystawców targów branży sakralnej.
21 września 2021
Podczas spotkania branży sakralnej nie zabraknie wydawnictw oferujących wartościowe publikacje oraz czasopisma religijne. Jednym z Wystawców tegorocznej Wystawy Sacroexpo będzie Wydawnictwo św. Stanisława BM.
21 września 2021
Sprzątanie powierzchni m.in. w domach rekolekcyjnych, kościołach czy na plebaniach wymaga stosowania odpowiednich środków czystości. Z pomocą przychodzi firma DCC Group, która swoje produkty i usługi zaprezentuje podczas zbliżającej się Wystawy Sacroexpo w Targach Kielce.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy