jubileusze.png
Okrągłe jubileusze Wystawców Targów Ekotech.

Okrągłe jubileusze Wystawców Targów Ekotech

28 lutego 2023
Dzięki szerokiej ofercie Wystawców i wsparciu wielu zaprzyjaźnionych instytucji branżowych, Targi Ekotech są jeszcze bardziej kompleksowym i merytorycznym wydarzeniem. To zatem zaszczyt dla Organizatorów spotkania branży komunalnej świętować z Wystawcami ich wyjątkowe jubileuszowe, a także drobne sukcesy. Kolejna taka okazja będzie już od 8 do 9 marca w Targach Kielce. Zapraszamy!

Wśród Wystawców Targów Ekotech są firmy i instytucje, które mają powody do świętowania – to wyjątkowe jubileusze działalności w branży. Swój wielki sukces – 30 rocznicę istnienia na rynku mają dwie firmy:  Szczot-Tech Kielce Sp. z o.o.  - producent szerokiej gamy szczotek do użytku przemysłowego oraz Kaliński Sp. z o.o. Sp. k. z ofertą nowoczesnych rozwiązań - regeneracji filtrów i katalizatorów.

Okrągłą 20 rocznicę funkcjonowania ma Ak Nova Sp. z o.o. –  firma inżynieryjna zajmująca się doradztwem, projektowaniem i wykonawstwem robót w sektorze gospodarki odpadami - wieloletni Wystawca Targów Ekotech i organizator Międzynarodowego Forum Gospodarki Odpadami.

Pięknym dziesięcioleciem istnienia mogą poszczycić się dwie firmy: Untha Polska Sp. z o.o - producent rozdrabniaczy przemysłowych dla branży gospodarki odpadami oraz firma Arbena oferująca m.in. hale i magazyny dla branży recyklingowej.

Z przedstawicielami wszystkich wymienionych firm będzie można spotkać się już od 8 do 9 marca 2023 roku w Targach Kielce. Na stoiskach Wystawców nie zabraknie niespodzianek.

Zapraszamy serdecznie. Wstęp na targi bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja: https://www.targikielce.pl/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

(MSi)

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.