Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
ofiar.png
Zastąpienie transakcji gotówkowych jest powszechne we współczesnym świecie

Ofiaromat na Sacroexpo

16 sierpnia 2021
Urządzenie do elektronicznego składania ofiar znajdziecie na stoisku firmy m13sanctum.pl

Logo-m13sanctum.PNG [10.76 KB]

Zastąpienie transakcji gotówkowych jest powszechne we współczesnym świecie. Odpowiedzią na te wymagania są ofiaromaty, które funkcjonują od kilku lat w wielu kościołach Europy. Stanowią one uzupełnienie datków przekazywanych przez wiernych w tradycyjny sposób. Firma ma ponad 10 letnie doświadczenie w produkcji automatów, w tym takich, jakie są montowane w obiektach sakralnych. Wykorzystując wiedzę, stworzyła produkt, który wychodzi na wprost oczekiwaniom zarówno darczyńców, jak i użytkowników automatów.

Ofiaromat zaprojektowany został z myślą o wiernych, którzy coraz częściej stosują transakcje bezgotówkowe. Urządzenie to umożliwia
samodzielne składanie ofiar. Jest łatwe w użyciu, zapewnia bezpieczeństwo transakcji i dyskrecję dla ofiarodawcy. Automat jest prosty w użyciu,
a zamontowany terminal realizuje transakcje z wielu kart płatniczych i telefonów komórkowych.

Produkt ma nowoczesny, prosty, a zarazem subtelny kształt. Doskonale wpasuje się on w architekturę obiektów sakralnych zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych. System jest bezobsługowy, a jego zaletą jest możliwość samodzielnej i szybkiej zmiany intencji przez użytkownika.

Przeznaczenie
* Kościoły
* Sanktuaria
* Bazyliki
* Katedry
* Miejsca kultu religijnego
* Kaplice cmentarne

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy podczas nadchodzących targów Sacroexpo.

ofiaromat.png [1,008.08 KB]

(MB)

Polecane aktualności
23 września 2021
Jeden z czołowych dostawców sprzętu audiowizualnego w Polsce z ponad 20 letnim doświadczeniem jest jednym z tegorocznych Wystawców targów Sacroexpo.
23 września 2021
Różańce, modlitewniki, dewocjonalia, ogromy wybór obrazków i ikon w okazyjnych cenach. To wszystko czekać będzie na gości XXII edycji Wystawy SACROEXPO, na stoisku firmy KUBARA Dewocjonalia.
23 września 2021
Podczas tegorocznej Wystawy Sacroexpo nie zabraknie prezentacji najnowszych technologii i rozwiązań stosowanych w budownictwie, architekturze oraz podczas rewitalizacji obiektów sakralnych.
22 września 2021
Windhager – jedna z wiodących marek w Europie, w zakresie odnawialnych źródeł ciepła jest Wystawcą tegorocznej edycji targów branży sakralnej Sacroexpo
22 września 2021
Główny dystrybutor produktów OIKOS w Polsce jednym z tegorocznych Wystawców Sacroexpo!
22 września 2021
Firma LDM Electronic – polski producent profesjonalnego nagłośnienia obchodzący w tym roku jubileusz 40-lecia istnienia - jednym z Wystawców targów branży sakralnej.
21 września 2021
Podczas spotkania branży sakralnej nie zabraknie wydawnictw oferujących wartościowe publikacje oraz czasopisma religijne. Jednym z Wystawców tegorocznej Wystawy Sacroexpo będzie Wydawnictwo św. Stanisława BM.
21 września 2021
Sprzątanie powierzchni m.in. w domach rekolekcyjnych, kościołach czy na plebaniach wymaga stosowania odpowiednich środków czystości. Z pomocą przychodzi firma DCC Group, która swoje produkty i usługi zaprezentuje podczas zbliżającej się Wystawy Sacroexpo w Targach Kielce.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy