2.png
Miejski elektryczny odkurzacz miejski od firmy APRIVA na Ekotech.

Odchwaszczarka, mobilna myjnia i elektryczny odkurzacz miejski na stoisku firmy Apriva podczas Targów Ekotech

27 lutego 2023
Firma APRIVA zaprezentuje swoje produkty podczas nadchodzących targów EKOTECH 8 i 9 marca 2023 roku. Na stoisku można będzie zobaczyć mikro śmieciarkę firmy Novarini, mobilną myjnię do pojemników, samojezdny odkurzacz elektryczny Glutton oraz nowy produkt w naszym asortymencie – ekologiczne odchwaszczarki austriackiej firmy KECKEX.

Odchwaszczarki KECKEX – to urządzenia osiągające swoje wyniki wyłącznie dzięki połączeniu gorącej wody i pary. Dzięki temu metoda ta jest najbardziej naturalną techniką w dziedzinie zwalczania chwastów. Mieszanka gorącej wody i pary do 130°C, zapewnia, że chwast jest zwalczany na obrabianej powierzchni, tak jak jego system korzeniowy. Mogą być stosowane w każdych warunkach pogodowych i są skuteczne na wszystkich rodzajach powierzchni gruntu.

1.png [556.56 KB]

Elektryczny odkurzacz miejski - ergonomiczny i bardzo prosty w użyciu elektryczny odkurzacz miejski Glutton pozwala pracownikom sprzątającym ulice na łatwe posprzątanie wszelkiego rodzaju zabrudzeń na chodnikach, pod ławkami, przy ulicznych koszach, tj. butelki, opakowania, niedopałki papierosów. Zainstalowana w odkurzaczu myjka średniociśnieniowa wraz z pojemnikiem o pojemności 60l pozwalają na mycie i dezynfekcje sprzątanych obiektów. Maszyna jest kompaktowa, cicha i przyjazna dla środowiska i zrewolucjonizuje sprzątanie ulic w Twoim mieście lub na terenie przemysłowym.

2.png [372.10 KB]

Mobilne myjnie do pojemników - urządzenie przeznaczone jest do mycia pojemników na odpady o pojemnościach do 1 100 l. Zastosowane rozwiązania techniczne pozwalają na jednoczesne mycie dwóch pojemników o pojemnościach do 360 l. Pojemniki po umieszczeniu w adapterze hydraulicznego urządzenia podnoszącego, ustawiane są w pozycji roboczej wewnątrz komory mycia. Po zamknięciu klap komory, następuje automatyczny proces mycia i dezynfekcji w wysokiej temperaturze pod ciśnieniem 160 bar. Urządzenie wyposażone jest w system automatycznych głowic obrotowych do mycia wewnętrznego oraz system dysz myjących do mycia zewnętrznego.  W szczególnych przypadkach istnieje możliwość zastosowania detergentów wspomagających proces mycia oraz systemu dozowania środków dezynfekujących.

3.png [440.55 KB]

Wszystkie te produkty będzie można zobaczyć na stoisku nr A-62 już 8 i 9 marca 2023 roku na XXIII Targach Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Podczas wydarzenia firma APRIVA weźmie udział w IX Międzynarodowym Forum Gospodarki Odpadami, które odbędzie się 8 marca w hali A.

Aby wziąć udział udział w spotkaniu branży komunalnej wystarczy się zarejestrować: https://www.targikielce.pl/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

W tym samym terminie w Targach Kielce odbędą się również Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX.

 

(MSi)

 

 

 

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.