Regeneracja-ciezarowe-wymiana-wkladow-2.jpg

Nowoczesne rozwiązania dla katalizatorów na targach EKOTECH

21 lutego 2023
Firma Kaliński – Układy wydechowe zaprezentuje pełną gamę swoich produktów podczas tegorocznych targów EKOTECH. Firma podczas targów skupi się na przedstawieniu oferty regeneracji filtrów i katalizatorów.

Firma Kaliński – Układy wydechowe działa na rynku od ponad 30 lat, świadcząc usługi oraz sprzedają produkty z zakresu układów wydechowych na terenie Polski i Europy. Na targach zaprezentują pełną gamę swoich produktów oraz metodę regeneracji katalizatorów i filtrów cząstek stałych. Regenerację wykonują za pomocą brytyjskiej maszyny Hartridge DPF 300 lub poprzez wymianę znajdujących się w środku wkładów. Produkty po regeneracji są w pełni sprawne oraz zdecydowanie tańsze niż nowe części. Firma zaprasza do odwiedzenia stoiska targowego, gdzie chętnie zaprezentują szczegóły.

Dokładne informacje znajdują się na stronie producenta.

https://kalinski.pl/

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.