Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
wa-2.png
Z przedstawicielami firmy spotkacie się podczas nadchodzących targów SACROEXPO

Nowoczesne oświetlenie budowli sakralnych na SACROEXPO

08 września 2021
Firma RAWEN Technika Świetlna jest polskim producentem oświetlenia 4LED.pl. opartego na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych

Firma realizuje  projekty zarówno oświetlenia wewnętrznego jak i iluminacji wraz z trójwymiarową wizualizacją w oparciu o profesjonalne programy do symulacji oświetlenia.

Może poszczycić się wieloletnim i bogatym dorobkiem w oświetleniu obiektów: zabytkowych, sakralnych oraz użyteczności publicznej, takich jak kościoły, muzea, zamki, ratusze  i wiele innych.

Oferuje unikalne rozwiązania opraw oświetleniowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. W swoim portfolio posiada również dostęp do renomowanych producentów, którzy oferują szeroki asortyment oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego. Realizuje projekty nietypowe, dostosowane do potrzeb klienta, indywidualnych wizji i pomysłów inwestora i architekta.

Realizacje RAWEN Technika Świetlna spełniają wymogi i ograniczenia jakie stawiają przepisy, normy i ochrona zabytków.

Z przedstawicielami firmy spotkacie się podczas nadchodzących targów SACROEXPO.

(MB)

wa-4.png [1.80 MB]

wa-1.png [1.96 MB]

Polecane aktualności
23 września 2021
Jeden z czołowych dostawców sprzętu audiowizualnego w Polsce z ponad 20 letnim doświadczeniem jest jednym z tegorocznych Wystawców targów Sacroexpo.
23 września 2021
Różańce, modlitewniki, dewocjonalia, ogromy wybór obrazków i ikon w okazyjnych cenach. To wszystko czekać będzie na gości XXII edycji Wystawy SACROEXPO, na stoisku firmy KUBARA Dewocjonalia.
23 września 2021
Podczas tegorocznej Wystawy Sacroexpo nie zabraknie prezentacji najnowszych technologii i rozwiązań stosowanych w budownictwie, architekturze oraz podczas rewitalizacji obiektów sakralnych.
22 września 2021
Windhager – jedna z wiodących marek w Europie, w zakresie odnawialnych źródeł ciepła jest Wystawcą tegorocznej edycji targów branży sakralnej Sacroexpo
22 września 2021
Główny dystrybutor produktów OIKOS w Polsce jednym z tegorocznych Wystawców Sacroexpo!
22 września 2021
Firma LDM Electronic – polski producent profesjonalnego nagłośnienia obchodzący w tym roku jubileusz 40-lecia istnienia - jednym z Wystawców targów branży sakralnej.
21 września 2021
Podczas spotkania branży sakralnej nie zabraknie wydawnictw oferujących wartościowe publikacje oraz czasopisma religijne. Jednym z Wystawców tegorocznej Wystawy Sacroexpo będzie Wydawnictwo św. Stanisława BM.
21 września 2021
Sprzątanie powierzchni m.in. w domach rekolekcyjnych, kościołach czy na plebaniach wymaga stosowania odpowiednich środków czystości. Z pomocą przychodzi firma DCC Group, która swoje produkty i usługi zaprezentuje podczas zbliżającej się Wystawy Sacroexpo w Targach Kielce.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy