wa-2.png
Z przedstawicielami firmy spotkacie się podczas nadchodzących targów SACROEXPO

Nowoczesne oświetlenie budowli sakralnych na SACROEXPO

08 września 2021
Firma RAWEN Technika Świetlna jest polskim producentem oświetlenia 4LED.pl. opartego na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych

Firma realizuje  projekty zarówno oświetlenia wewnętrznego jak i iluminacji wraz z trójwymiarową wizualizacją w oparciu o profesjonalne programy do symulacji oświetlenia.

Może poszczycić się wieloletnim i bogatym dorobkiem w oświetleniu obiektów: zabytkowych, sakralnych oraz użyteczności publicznej, takich jak kościoły, muzea, zamki, ratusze  i wiele innych.

Oferuje unikalne rozwiązania opraw oświetleniowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. W swoim portfolio posiada również dostęp do renomowanych producentów, którzy oferują szeroki asortyment oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego. Realizuje projekty nietypowe, dostosowane do potrzeb klienta, indywidualnych wizji i pomysłów inwestora i architekta.

Realizacje RAWEN Technika Świetlna spełniają wymogi i ograniczenia jakie stawiają przepisy, normy i ochrona zabytków.

Z przedstawicielami firmy spotkacie się podczas nadchodzących targów SACROEXPO.

(MB)

wa-4.png [1.80 MB]

wa-1.png [1.96 MB]

Polecane aktualności
28 września 2021
Udział w konferencji zorganizowanej przez Centrum Duszpasterskie Wesoła 54 wzięła ukraińska pisarka ikon Khrystyna Kvyk i prof. dr hab. Krystyna Stawecka – kierownik Muzeum Ikon w Supraślu
28 września 2021
Tradycją Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO są wyróżnienia wręczane przez Prawosławnego Arcybiskupa Przemyskiego i Gorlickiego Najprzewielebniejszy Paisjusza.
28 września 2021
W ramach XXII Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Targach Kielce odbyło się spotkanie Ekonomów i Sekretarzy Prowincjonalnych Zakonów w Polsce.
28 września 2021
Trwa spotkanie zorganizowane przez Forum Współpracy Międzyzakonnej oraz Komisję ds. Ekonomicznych KWPZM, we współpracy z firmą INNPACT. Debata o tym "Jak przygotować się w zgromadzeniach i podmiotach kościelnych na duże wzrosty kosztów energii i gazu w kolejnych latach?" skierowana jest do gości targów SACROEXPO
27 września 2021
Podczas tegorocznej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Targach Kielce, oprócz firm z branży sakralnej znalazło się także miejsce na kontemplację sztuki. Wystawa ikon we współczesnej odsłonie zorganizowana została przez Szkołę Pisania Ikon Centrum Duszpasterskiego WESOŁA54.
27 września 2021
Medal Papieskiej Rady ds. Kultury przyznany został już po raz 17.
27 września 2021
W uroczystości udział wzięli m.in. JE dr hab. Grzegorz Ryś – Arcybiskup Metropolita Łódzki i JE dr Jan Piotrowski - Biskup Diecezji Kieleckiej.
23 września 2021
Jeden z czołowych dostawców sprzętu audiowizualnego w Polsce z ponad 20 letnim doświadczeniem jest jednym z tegorocznych Wystawców targów Sacroexpo.