Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
Ofiaromat-projekt-ciemny-1.jpg
Urządzenie powstało we współpracy ze wrocławskimi księżmi proboszczami i zakonnikami z zakonu Jezuitów.

Nowoczesne ofiaromaty cyfrowe na SACROEXPO

01 września 2021
Nowości zaprezentuje firma BetterPOS

BetterPOS, to pomysłodawca jednego z najbardziej innowacyjnych cyfrowych  ofiaromatów na rynku. Urządzenie powstało we współpracy z wrocławskimi Księżmi Proboszczami i Ojcami  zakonu Jezuitów.

„Wierni mojej Parafii NMP Bolesnej we Wrocławiu bardzo chwalą sobie możliwość przekazania ofiary za pomocą Cyfrowego Ofiaromatu firmy BetterPos, który pozwala przekazać ofiarę kartą lub blikiem. Polecam Księżom szukającym bezgotówkowego rozwiązania dla swojej parafii ten Ofiaromat, jest intuicyjny, estetyczny i w dobrej cenie"- powiedział ks. Proboszcz Wojciech Jaśkiewicz

„Jestem pod ogromnym wrażeniem, jak przyjął się w mojej parafii ofiaromat. Korzystają z niego nie tylko turyści odwiedzający naszą malborską świątynię, ale również stali parafianie, którzy przykładając kartę bankomatową do ofiaromatu, czują potrzebę, aby wesprzeć renowację naszej zabytkowej świątyni. Polecam tę nowość każdemu Księdzu Proboszczowi”. - powiedział ks. Robert Branicki FDP proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w Malborku.

Ogromnym atutem urządzenia jest prostota, dostępność i intuicyjność, łatwość obsługi, nawet dla starszych osób. Ponadto, jako jedyny Cyfrowy Ofiaromat BetterPOS posiada aplikację płatniczą na interaktywnym ekranie dotykowym, która w łatwy i szybki sposób prowadzi wiernego przez proces przekazania ofiary. Ofiarę można przekazać bezgotówkowo kartą płatniczą, telefonem lub BLIKiem. Przy wyborze ofiaromatu, należy zwrócić uwagę na niezmiernie istotną kwestię, jaką jest autoryzacja transakcji PIN-em. Umożliwia ona procesowanie transakcji powyżej 100 zł oraz co piątej transakcji poniżej 100 zł.. Unikalność cyfrowego Ofiaromatu, polega również na funkcjonalności płatności cyklicznych, umożliwiających wiernym regularne wspieranie swojej parafii, nawet podczas dłuższej nieobecności.

Istotną przewagą, wg księży, jest korzystna cena oraz udogodnienia w możliwych formach finansowania: możliwość rozłożenia na raty, dzierżawa,  okres próbny przez pierwszy miesiąc, pozwalający na przetestowanie rozwiązania i podjęcie decyzji), a także bardzo dobry i szybki serwis. Podczas targów obowiązywać będzie promocja - przy zakupie/dzierżawie ofiaromatu stacjonarnego, parafia otrzymuje terminal płatniczy na okres próbny 3 miesięcy do wykorzystania w kancelarii parafialnej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Szanownych Gości na stoisko F61 - Cyfrowy Ofiaromat firmy BetterPos podczas nadchodzących targów SACROEXPO.

Więcej informacji na stronie www.cyfrowyofiaromat.pl oraz pod numerem telefonu tel. 537 973 777

(MB)
Ofiaromat-Parafia-Bozego-Ciala-1.jpg [2.45 MB]   Sw.-Jana-Chrzciciela-Malbork.jpeg [2.29 MB]

 

 

Polecane aktualności
28 września 2021
Udział w konferencji zorganizowanej przez Centrum Duszpasterskie Wesoła 54 wzięła ukraińska pisarka ikon Khrystyna Kvyk i prof. dr hab. Krystyna Stawecka – kierownik Muzeum Ikon w Supraślu
28 września 2021
Tradycją Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO są wyróżnienia wręczane przez Prawosławnego Arcybiskupa Przemyskiego i Gorlickiego Najprzewielebniejszy Paisjusza.
28 września 2021
W ramach XXII Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Targach Kielce odbyło się spotkanie Ekonomów i Sekretarzy Prowincjonalnych Zakonów w Polsce.
28 września 2021
Trwa spotkanie zorganizowane przez Forum Współpracy Międzyzakonnej oraz Komisję ds. Ekonomicznych KWPZM, we współpracy z firmą INNPACT. Debata o tym "Jak przygotować się w zgromadzeniach i podmiotach kościelnych na duże wzrosty kosztów energii i gazu w kolejnych latach?" skierowana jest do gości targów SACROEXPO
27 września 2021
Podczas tegorocznej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Targach Kielce, oprócz firm z branży sakralnej znalazło się także miejsce na kontemplację sztuki. Wystawa ikon we współczesnej odsłonie zorganizowana została przez Szkołę Pisania Ikon Centrum Duszpasterskiego WESOŁA54.
27 września 2021
Medal Papieskiej Rady ds. Kultury przyznany został już po raz 17.
27 września 2021
W uroczystości udział wzięli m.in. JE dr hab. Grzegorz Ryś – Arcybiskup Metropolita Łódzki i JE dr Jan Piotrowski - Biskup Diecezji Kieleckiej.
23 września 2021
Jeden z czołowych dostawców sprzętu audiowizualnego w Polsce z ponad 20 letnim doświadczeniem jest jednym z tegorocznych Wystawców targów Sacroexpo.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy