nagrody.jpg

Najlepsi zostaną nagrodzeni

26 sierpnia 2022
Po raz kolejny zostaną rozdane Medale Targów Kielce dla najlepszych firm i produktów wystawiających się na targach „Przemysłowej jesieni”.

Uroczystość wręczenia nagród targowych za najlepsze produkty prezentowane podczas targów METAL, HEAT TREATMENT, ALUMINIUM & NonFerMet, Recykling oraz za najlepszy design stoiska targowego odbędzie się na Speach Arena w hali E, drugiego dnia targów - 21 września 2022 o godz. 14.30

Po zakończeniu ceremonii odbędzie się poczęstunek z lampką szampana.

„Przemysłowa jesień” to wydarzenie łączące w sobie targi odlewnicze METAL, aluminium i metali nieżelaznych ALUMINIUM & NONFERMET, obróbki cieplnej metali HEAT TREATMENT oraz recyklingu metali nieżelaznych RECYKLING. Przy „Przemysłowej jesieni” odbywa się także targi techniki pomiarowej CONTROL-TECH.

Łącznie całe wydarzenie to kilkadziesiąt tysięcy metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej, wypełnionej firmami z całego świata. Trudno więc o lepszą okazję do poszerzenia rynków zbytu, lub zainteresowania swoim produktem „dużych graczy” branży odlewniczej czy innych gałęzi przemysłu.

W tym roku Targi Kielce będą gościć takie firmy jak ASK CHEMICALS, GUSS-EX, Huttenes Albertus, Eurocast,m WOHR, SGM Magnetics, SUHAIL INDUSTRIAL HOLDING Group czy GEMCO CAST METAL TECHNOLOGY.

Podczas trwania targów odbędą się także seminaria i konferencje techniczne prowadzone przez instytucje i firmy z Polski i Europy.

XXIV Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL i „Przemysłowa jesień” odbędą się w dniach 20-22 września 2022 roku w Targach Kielce.

Polecane aktualności
14 czerwca 2023
Ekipa targów METAL przebywa aktualnie w Dusseldorfie, gdzie odbywają się XV Międzynarodowe Targi Technologii Odlewnictwa GIFA. Każdego dnia prowadzone są rozmowy z wystawcami, których zobaczycie podczas najbliższej odsłony Przemysłowej Jesieni w Targach Kielce.
19 stycznia 2023
Europejskie Zrzeszenie Odlewni (CAEF) wybrało nowego prezesa. Rolę tę od 2023 roku objął Milko Milanov.
08 listopada 2022
Ogólnopolski Dzień Odlewnika to najważniejsze wydarzenie branży odlewniczej w Polsce, od kilku lat jest również istotnym wydarzeniem na arenie międzynarodowej, o czym świadczy rosnąca z roku na rok liczba uczestników z zagranicy. Targi Kielce, związane z przemysłem odlewniczym za pośrednictwem Targów METAL i towarzyszącej im „Przemysłowej Jesieni” mają zaszczyt objęcia srebrnym patronatem tego wydarzenia.
17 października 2022
Pod hasłem "Wyzwania dla przemysłu odlewniczego" odbędzie się Ogólnopolski Dzień Odlewnika. Wydarzenie zaplanowane jest na 9 grudnia w Hotelu Best Western PREMIER w Krakowie.
21 września 2022
Wielu specjalistów z branży odlewniczej wzięło udział w seminarium technicznym Foundry Goes Green w czasie wystawy Metal w Targach Kielce. Mowa była między innymi o korzyściach płynących z pełnej cyfryzacji oraz z odnawialnych źródeł energii.
21 września 2022
Drugiego dnia „Przemysłowej jesieni” w Targach Kielce wręczone zostały wyróżnienia i nagrody za produkty oraz aranżację stoisk. Podczas gali uhonorowano również firmę Smarttech, obchodzącą jubileusz 20-lecia działalności.
21 września 2022
Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej zorganizował seminarium pn. „Jak skutecznie przeprowadzić transformację cyfrową przedsiębiorstwa produkcyjnego?” w trakcie trwającej w Targach Kielce Przemysłowej Jesieni. Prowadzący spotkanie Michał Żelichowski podkreślał, że transformacja cyfrowa to konieczność, ale można ją osiągnąć tylko małymi krokami.
20 września 2022
Pierwszego dnia „Przemysłowej jesieni” w Targach Kielce odbyło się posiedzenie katowickiego oddziału Komisji Odlewnictwa Polskiej Akademii Nauk. W jego trakcie wręczono nagrody i wyróżnienia laureatom konkursu im. prof. W. Sakwy na najlepsze prace dyplomowe z zakresu odlewnictwa.