nagrody.jpg

Najlepsi zostaną nagrodzeni

26 sierpnia 2022
Po raz kolejny zostaną rozdane Medale Targów Kielce dla najlepszych firm i produktów wystawiających się na targach „Przemysłowej jesieni”.

Uroczystość wręczenia nagród targowych za najlepsze produkty prezentowane podczas targów METAL, HEAT TREATMENT, ALUMINIUM & NonFerMet, Recykling oraz za najlepszy design stoiska targowego odbędzie się na Speach Arena w hali E, drugiego dnia targów - 21 września 2022 o godz. 14.30

Po zakończeniu ceremonii odbędzie się poczęstunek z lampką szampana.

„Przemysłowa jesień” to wydarzenie łączące w sobie targi odlewnicze METAL, aluminium i metali nieżelaznych ALUMINIUM & NONFERMET, obróbki cieplnej metali HEAT TREATMENT oraz recyklingu metali nieżelaznych RECYKLING. Przy „Przemysłowej jesieni” odbywa się także targi techniki pomiarowej CONTROL-TECH.

Łącznie całe wydarzenie to kilkadziesiąt tysięcy metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej, wypełnionej firmami z całego świata. Trudno więc o lepszą okazję do poszerzenia rynków zbytu, lub zainteresowania swoim produktem „dużych graczy” branży odlewniczej czy innych gałęzi przemysłu.

W tym roku Targi Kielce będą gościć takie firmy jak ASK CHEMICALS, GUSS-EX, Huttenes Albertus, Eurocast,m WOHR, SGM Magnetics, SUHAIL INDUSTRIAL HOLDING Group czy GEMCO CAST METAL TECHNOLOGY.

Podczas trwania targów odbędą się także seminaria i konferencje techniczne prowadzone przez instytucje i firmy z Polski i Europy.

XXIV Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL i „Przemysłowa jesień” odbędą się w dniach 20-22 września 2022 roku w Targach Kielce.

Polecane aktualności
08 listopada 2022
Ogólnopolski Dzień Odlewnika to najważniejsze wydarzenie branży odlewniczej w Polsce, od kilku lat jest również istotnym wydarzeniem na arenie międzynarodowej, o czym świadczy rosnąca z roku na rok liczba uczestników z zagranicy. Targi Kielce, związane z przemysłem odlewniczym za pośrednictwem Targów METAL i towarzyszącej im „Przemysłowej Jesieni” mają zaszczyt objęcia srebrnym patronatem tego wydarzenia.
17 października 2022
Pod hasłem "Wyzwania dla przemysłu odlewniczego" odbędzie się Ogólnopolski Dzień Odlewnika. Wydarzenie zaplanowane jest na 9 grudnia w Hotelu Best Western PREMIER w Krakowie.
21 września 2022
Wielu specjalistów z branży odlewniczej wzięło udział w seminarium technicznym Foundry Goes Green w czasie wystawy Metal w Targach Kielce. Mowa była między innymi o korzyściach płynących z pełnej cyfryzacji oraz z odnawialnych źródeł energii.
21 września 2022
Drugiego dnia „Przemysłowej jesieni” w Targach Kielce wręczone zostały wyróżnienia i nagrody za produkty oraz aranżację stoisk. Podczas gali uhonorowano również firmę Smarttech, obchodzącą jubileusz 20-lecia działalności.
21 września 2022
Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej zorganizował seminarium pn. „Jak skutecznie przeprowadzić transformację cyfrową przedsiębiorstwa produkcyjnego?” w trakcie trwającej w Targach Kielce Przemysłowej Jesieni. Prowadzący spotkanie Michał Żelichowski podkreślał, że transformacja cyfrowa to konieczność, ale można ją osiągnąć tylko małymi krokami.
20 września 2022
Pierwszego dnia „Przemysłowej jesieni” w Targach Kielce odbyło się posiedzenie katowickiego oddziału Komisji Odlewnictwa Polskiej Akademii Nauk. W jego trakcie wręczono nagrody i wyróżnienia laureatom konkursu im. prof. W. Sakwy na najlepsze prace dyplomowe z zakresu odlewnictwa.
20 września 2022
Od uderzenia w dzwon, ufundowanego przez firmę HÜTTENES-ALBERTUS Polska z okazji jubileuszu 30 lat działalności Targów Kielce, rozpoczęły się targi branży metalurgicznej. „Przemysłowa jesień” i odbywające się w jej ramach targi: METAL, HEAT TREATMENT, ALUMINIUM&NONFERMET, RECYKLING i CONTROL-TECH potrwają do czwartku 22 września 2022 roku w Targach Kielce.
12 września 2022
Nowoczesne technologie przemysłu i obróbka cieplna metali oraz Foundry 4.0 – takie tematy poruszone będą podczas seminarium technicznego Foundry Goes Green, organizowanego podczas Targów METAL, będącego częścią wydarzenia Przemysłowa jesień w Targach Kielce.