Prasokontenery-MPB-1.jpg
Prasokontenery-MPB od firmy Bergmann.

Maszyny do zmniejszania objętości odpadów – firma Bergmann na Targach Ekotech

28 lutego 2023
Wśród Wystawców 23. Edycji Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech nie mogło zabraknąć firmy oferującej własne wynalazki – rozwiązania służące do zmniejszania objętości odpadów i surowców wtórnych. Zapraszamy na stoisko przedsiębiorstwa już od 8 do 9 marca do Targów Kielce.

Bergmann posiada ponad 40-letnie doświadczenie w budowie maszyn do gospodarki odpadami. Głównym filarem produkcji firmy są trzy opracowane rozwiązania:

  • Prasokontenery-MPB-1.jpg [247.03 KB] Prasokontenery, które zmniejszają objętość w zamkniętym kontenerze.

 

  • Roll-Packery-1.jpg [212.12 KB] Roll-Packery, które kruszą i zagęszczają niemal każde odpady w otwartych kontenerach.
  • Rotokompaktor-PS1400-E-1.jpg [6.23 KB] Rotokompaktory pozwalające zagęścić odpady bezpośrednio w miejscu ich powstania.

 

 

 

 

 

Wszystkie maszyny są w 100% wyprodukowane w Niemczech, a do produkcji używa się wyłącznie podzespoły najwyższej jakości.
Firma Bergmann bazuje na dużej ilości własnych patentów, dlatego jest liderem w zakresie innowacyjności.

 

Rozwiązania marki Bergmann będzie można zobaczyć już od 8 do 9 marca podczas 23. edycji Targów Ekotech. Aby wziąć udział udział w spotkaniu branży komunalnej wystarczy się zarejestrować: https://www.targikielce.pl/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

W tym samym terminie w Targach Kielce odbędą się również Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX.

(MSi)

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.